Obrzęd zaręczyn

Zaangażowanie – to bardzo stary obrzęd, piękne i wzniosłe. Może myślał, aż do naszego ziemskiego świata było więcej Romans – kto wie? Nikt nie wie, kto wymyślił tradycji zaangażowania Unii klejenie, ale jedno jest pewne – dzień dla miłośników zupełnie nowy świat, w którym nie są po prostu facet i dziewczyna, ale narzeczeni.

load...

Oczywiście, zaangażowanie jest bardzo wiele zapożyczył swoją przeszłość. Istnieją pewne tradycyjne elementy, bez których obrzęd jest po prostu nie występuje. Jednak nikt nie zatrzymuje się przejąć inicjatywę, aby utworzyć i wymyślić własnego stylu zaangażowania.

Pierścień

Jest to jeden z kluczowych elementów każdego zaangażowania, symbol miłości i jedności dwóch serc. Tradycyjnie mężczyzna przedstawia ukochanej pierścionek z kamieniem szlachetnym. Może to być luksusowy granat diament bogate czerwony, szafir, akwamaryn – cokolwiek chcesz, w zależności od preferencji dziewczyny i kondycji finansowej oczyszczenie.

Jednakże istnieją pewne ograniczenia związane z wyborem kamieni. Tak więc, według powszechnej opinii, sprzężenie nie można stosować perłowy pierścienia krwawego rubinu lub opal. Magiczna moc tych kamieni nie sprzyja szczęściu rodzinnym.

Pierścień zwykle noszony na serdecznym palcu prawej dłoni. Zwykle po ringu procedur małżeństwo bezpiecznie ukryć – w polu biżuterii, na przykład. Następnie, odgrywa rolę rodzinnych skarbów i umieścić na uroczystości i święta (zwykle w rocznicę zaangażowania i innych ważnych dat).

load...

De Beers słynny biżuteria gigant niedawno urodziła tradycji dawania podczas pierścionek zaręczynowy z wielkim diamentem. Ten skarb jest trudny do przechowywania przez długi czas, a nie na sobie, ale nie jest to konieczne, ponieważ jest to całkiem możliwe, aby nosić obrączkę – zakaz nie istnieje.
Jednak w kółko na sobie pierścień, należy pamiętać, że to nie tylko biżuterię, a znak powagi i symbol swojej miłości.

Scenariusz Zaręczyny

Dziś dziewczynka – jest doskonale przygotowane książki i filmy osobą zagraniczną, i zaskoczyć ją mieć ładny potu. Wszystkie panie skrycie lub otwarcie marzy o romansie, więc zaangażowanie z pewnością będzie niezwykłym. Będzie to jazda, podróże pół świata lub skok ze spadochronem – spróbuj zapamiętać dłuższego zaangażowania czasowego. Czasami wystarczy, aby stworzyć odpowiednią atmosferę. To, co wielu współczesnych mężczyzn, wychodząc z narzeczoną do egzotycznych miejsc, rezerwując pokój w hotelu spa lub mały, ale bardzo romantyczny domek gdzieś daleko od cywilizacji. Jeśli wypełnić bungalow z kwiatami, świece, kadzidełka, a elita Champagne jest podawane z bajecznym kosz owoców na dnie kwiatu pączek w ukryciu ringu, coś o odpowiedzi, nie można się martwić.

Kilka słów dla dziewcząt. Pamiętaj, że człowiek wymyślił tych wszystkich (pierścionki, kwiaty, muzyka, szampan, romantyczną przejażdżkę, wyskoczyć z samolotu, itp) specjalnie dla Ciebie. Które przypisuje się główną rolę w tej akcji, w związku z tym, nawet jeśli nie została wykonana zaręczynowy dla was duże wrażenie, spróbuj zobaczyć pokaz inaczej. Tylko nie overplay – Bądź bardzo naturalne!

Rozstanie z rodzicami

Młody mężczyzna popełnił oświadczyny, ale zgodziła się. Od tego momentu młodej pary. Teraz trzeba powiedzieć, kogo znasz, ale przede wszystkim – rodziców. Te dni, rodzicielski rozstanie słowo nie jest obowiązkowe, ale wciąż jest oznaką dobrego wychowania.

Zwykle narzeczeni odpowiadać tożsamości czasowego zaangażowania. Za zorganizowanie to tradycyjnie spotyka rodzinę panny młodej. Co do zasady, jedynie najbliżsi ludzie przychodzą, aby uczcić zaręczyny. Podczas obchodów stajennych narzeczona często przedstawiana kosztowny prezent – rodzaj odpowiedzi na pierścionek zaręczynowy. Taki prezent może być złote spinki do mankietów i zegarki.

Po zaangażowaniu rozpoczyna etap przygotowawczy przed ślubem. Jest jeszcze możliwość, aby zawrócić (mimo, że nie jest mile widziany), a para powinna ponownie rozważyć plusy i minusy, w końcu przekonany, że ich wybrana ścieżka – słuszna. W Szwajcarii, nie było tradycji: po zatrudnieniu narzeczeni mieli rozmawiać z księdzem, który pomógł im zrozumieć gotowość do małżeństwa i życia rodzinnego kolejnym razem. Nie wiadomo, czy Ojciec wielu są skłonni zrezygnować z małżeństwa, ale takie badanie, oczywiście, tylko z korzyścią dla młodej rodziny.

load...