Obrączki wyłączne działanie: że w modzie?

Jeśli wierzyć i postępować zgodnie z dawnych tradycji, w przeddzień ślubu należy zakupić dwa płaskie i gładkie pierścienie. Wydawało się, że symbolizują spokojne, płynne życie małżeńskie. Oczywiście, klasyczny design dekoracji ślubnych pozostanie w naszej pamięci na zawsze, a ktoś, wybierając pierścienie mogą dać pierwszeństwo do niego. Jednak nowoczesne jubilerów, projektanci coraz częściej zwracać uwagę na fakt, że tradycyjne formy małżeńskich pierścieni dziś nie jest już tak popularne jak dawniej. W ich miejsce przychodzą oryginalne, ekskluzywne modele – Brac wierzą, że głównym świętem życia muszą wykupić specjalne akcesoria.

load...

A, prawda, złote obrączki na wyświetlaczu butików jubilerskich hit misterne ozdoby i niezwykłe połączenie szlachetnych kolorach metalu. Twierdzi się, że wyłącznym biżuteria powinna być charakterystyczna – nie to samo co „carry all”. Do tej pory, jeden z najbardziej popularnych marek jubilerskich za „Valtera”. W Warszawie istnieje cała sieć sklepów, które sprzedają biżuterii tej marki. Wśród nich jest jeden z poszukiwanych zbiorów kupujących – kolekcja obrączek.

Idziesz do sklepu jubilerskiego lub Walter na swojej oficjalnej stronie internetowej i zgubić się w obecnej różnorodności. Tutaj można zobaczyć nie tylko obrączki dla młodych „na ulubione klasyki”, ale także zupełnie niewyobrażalne modele wykonane przez wyłącznych Motyw projektantów europejskich i krajowych. Który z pierścieni są najbardziej istotne i pożądane?

  • Trend – złote pierścienie w formie obręczy, inkrustowane z centralnym klejnotu. Z reguły jest to uaktualniony model przeszłości: obrączki z białego złota w połączeniu z różowym lub żółtym pierścieniem z pojedynczym diamentem i rozpraszania małych dekoracji złotym paskiem;
  • Równie popularne rocznika ozdoby ślubne – wyglądają luksusowe ze względu na efekt „starzenia się”. Zabytkowe pierścienie są ozdobione wiruje i desenie, ornamenty i diamentów i są zazwyczaj dość szerokie;
  • Hit ostatniej dekady – obrączki wykonane ze złota w kolorze ciekawym wzornictwem. Wzory spiralne, kwiatowy reliefy, geometryczne wzory – wszystkie fantazje biżuteria zawarte w jednym ringu w złoto w różnych kolorach;
  • Dostać się do pierścienia mody w żółte złoto i srebro – cytryny lub białym odcieniu niezwykle szlachetnego stopu w połączeniu z diamentów i innych kamieni szlachetnych wkładkami.

Zawsze można stać się właścicielem unikalnego akcesoriów ślubnych. Należy jednak pamiętać, że istnieją takie arcydzieła designu droższe klasycznej biżuterii, ponieważ są one wykonane na indywidualne szkiców.

Na swojej kolekcji ślubnej Valtera sklep oferuje zniżki do 50% – tak, że luksus mogą być przystępne cenowo.

load...