Oblewania włosy: proste do kompleksu

Zawartość:

Włosy – karta z każdej nowoczesnej kobiety. Nie możesz spać, późno do pracy, ale wydostać się z uncombed domu – nigdy! Przynajmniej tak mówi dziewczyna kod 21 wieku. To samo dotyczy paznokci. Ale o kolor i kształt paznokci, porozmawiamy następnym razem. Dziś, niech mieszkają na cuda fryzjerstwie. Co po prostu nie wymyślić stylistów, aby przyciągnąć klientów i sprawić, że żeńska połowa ludzkości jest jeszcze piękniejsza! Najważniejsze, laminowanie, farbowanie, lukier włosy – to długa lista nowych procedur.

load...

Wydaje się, że do niedawna większość kobiet w fryzjerstwo włosy spalone chemię. Dzisiaj, większy wybór, a nie zawsze można nawet wymawiać nazwę procedury, nie wspominając o tym, aby zrozumieć, co jest jego istotą. Weźmy, na przykład, laminowanie włosów. Co kryje się za tak dziwaczne nazwy? Cóż, nie laminat zostaną określone na głowie, prawda? Dobrze, jeśli pan w kabinie spadnie rozumie i wyjaśnić, co jest co. Ale czasami, mistrz daje niejasne wyjaśnienia, pozostanie tajemnicą dla Ciebie – co jest laminowanie włosów? Nie będziemy dręczyć Cię skomplikowane warunki. I zabiorę was niewykształcony też nie będzie, bo każdy z nas słyszało coś o włosach oblewania po raz pierwszy. I cały pierwszy słaby pomysł, co dokładnie jest zagrożona.

Co to jest lukier włosy

Prawdopodobnie każda dziewczyna ma do czynienia z sytuacją, gdzie kiedyś zamienił luksusowy włosów luźnych nici z końcówkami posechennymi. Przyczyny takich zmian może być masa – od męczącej diety tygodniowej kąpieli w słonym morzu. Taki czy inny sposób, ale konsekwencje takiej katastrofy jest pewny być traktowani. Mało kto może patrzeć w lustro na niechlujny, kudłaty, a jego ciotka i łatwo rzucać do kosza raz w kępka włosów w rękach po zarysowania.

To było wtedy, że pomoc i laminowanie włosów pochodzi. Dokładniej – fryzjer, uzbrojony w specjalny skład, który obejmuje każdy z twoich włosów. Bezbarwna folia zawierającego składniki masy ciała, wypełnia nierówności włosa, dzięki czemu jest silniejsze, grubsze zdrowsze. W rezultacie – fryzura wygląda świetnie: zamki błyszczą w słońcu, starannie uczesane i zadowolić kochankę. Dlatego uważamy, że zgadzają się, że laminowanie – rzecz przydatna i przyjemna. Zwłaszcza, gdy jest to absolutnie niezbędne sprężyna okno i zdobyć czyjeś serce.

load...

Ale nie ma ograniczeń co do perfekcji. Zdecydowaliśmy się na laminowanie? Nie ominąć uwagę i szklenie nici. W przeciwieństwie do opinii publicznej, to jest – dwie różne procedury, które prowadzą do różnych wyników. W pierwszym przypadku mamy wypełniony strukturę włosów bezbarwnej folii, szyba jest głównie kolor. Oznacza to, że nie tylko wzmocnić swoje włosy, ale również zmienić swój odcień na jednym lub dwóch kolorach. Niekwestionowanym atutem procedury jest to, że włosy farbowane farba bezamiachnoy, czyli nie ma ryzyka wstawania odkryć swoje włosy na poduszce. Dobrze, wzmocnienie struktury włosa odgrywa ważną rolę.

 

Jak to się dzieje?

Wielu z nich przybyło do fryzjera, nie mogę sobie wyobrazić, jak lukier włosy, i co ich czeka w fotelu kapitana. Nie bój się, nie spowoduje szkód. Przed wykonaniem oszklenie swoimi nici, fryzjer umyć głowę szamponem specjalnym, a dopiero potem spowoduje rozwiązanie włosy. To zrobi, on wielokrotnie – do tego czasu, aż do pasma nie są „nasycić” i struktura włosa nie stanie idealnym, jak poprzednio. Ilość roztworu stosowanego w przeszkleń, jest bezpośrednio zależna od długości i kondycji włosów. Z tych samych czynników będzie zależeć od kosztów postępowania. Zaleca się, aby wybrać odcień tak blisko do koloru włosów. Szklenie chociaż środek tymczasowy, ale ryzyko i zmienić obraz całkowicie, nie w pełni zdając sobie sprawę, co czeka cię w końcu, nadal nie warto.

Niektórzy uważają, że laminowanie – bezbarwny oblodzenia. Jednakże właściwe kapitan nie zgadza się z tym stwierdzeniem. Twierdzą oni, że laminowanie – zabieg odnowy, podczas gdy szyba jest tylko kolor lub kolorowy wzmacniacz. I nie trzeba kiwać głową do bezbarwnego przeszklenia, rysunek podobieństwa między dwiema procedurami. Nawet jeśli fryzjer stosować bezbarwną glazurą, jego skład jest wciąż różni się od tego, który jest używany, składania następnego laminowanie, i to ma na celu wzmocnienie istniejącego koloru włosów, a nie przywrócenie włosów w ogóle. W skrócie, laminowanie traktuje włosy, a przeszklenie daje tylko efekt kosmetyczny, a po zabiegu, włosy stają się zdrowsze. Co wybrać? Zalecamy, aby nie zgubić i 2 procedurę alternatywną.

 

Szklenie subtelności włosy

Kolor szyby nici – to, oczywiście, wspaniałe. A włosy są wzmocnione w odświeżonym wyglądem i kolorem. Czy to możliwe, że procedura nie ma wad? Nie. Po pierwsze, jest to dość rzadki paleta (jak można sobie wyobrazić, kompozycja tuszu jest szczególnie brane z lukrem). Oczywiście, producenci kosmetyków bić się w piersi i obiecuję, że wkrótce będziemy mogli wybrać ton dla oszklenia tak spokojnie, jak dla zwykłego zabarwienia, ale aż tak się dzieje, musimy być zadowoleni z tych odcieni, że jest. W drugiej kolejności, kolor utrzymuje oszklenie nie więcej niż 6 tygodni (w zależności od tego, jak często myjesz głowę). Dłuższe dni minęło od zabiegu, mniej zauważalny wpływ na włosy.

Ale jest dobra wiadomość. Glaze włosy mogą być tak często, jak chcesz. Chcieliśmy odświeżyć fryzurę raz na siedem dni? Proszę. Nie ma żadnych ograniczeń, jak to było dawniej w przypadku chemii lub nadtlenek wodoru. To gdzie fryzjera nie będą działać dużo, albo nie mógł pozostać włosy!

Obecnie wiele kobiet stara się zaoszczędzić i wydać wszystkie zabiegi kosmetyczne w domu. Oblewania włosy nie jest wyjątkiem. Oczywiście, można kupić sobie kompozycję na lukier. Ale można spędzić cały proces, jak powinno? Nie bałagan włosy? Albo jeszcze lepiej skonsultować się z wykwalifikowanym ekspertem? Ty decydujesz.

load...