Objawy i przyczyny piasku w nerkach

Zawartość:

Do tej pory, powstawania piasku pęcherza jest problemem, który dotyczy ogromną liczbę osób. W obliczu tego problemu większość ludzi, nie wyszedł dwadzieścia lat za granicą, a powód jest bardzo banalna: nadużywanie mineralnych gazowanych napojów i niezdrowej diety.
Powrót do spisu treści

load...

Piasek w pęcherzu – objawy i leczenie

Jednocześnie istnieją pewne szczęście ludzie, którzy są w piasku moczowego nie powoduje niedogodności, ponieważ wynikają w sposób naturalny. Jednakże, dla większości ludzi jest ewentualnie przekształcony kamieni, które są o wiele trudniejsze do wywnioskować

Należy rozumieć, że piasek tworzy się w nerkach. W związku z tym leczenie tych chorób należy się zająć, wychodząc z badaniem układu moczowego.


Powrót do spisu treści

Objawy i przyczyny piasku w pęcherzu

Piasek w pęcherzu w każdym indywidualnym przypadku, istnieje wiele powodów. Lekarze, obserwowano, że większość cierpi na tę chorobę samic niż samców. Powody, które mogą powodować powstawanie piasku: infekcje układu moczowo-płciowego, cechy strukturalne układu moczowego i nadużywaniem gazowanej wody mineralnej i solą.

load...

To nie jest trudne do wykrycia choroby. Z reguły jest to zjawisko towarzyszy częste zapalenia cewki moczowej i pęcherza moczowego, pieczenie i ostre bóle podczas oddawania moczu, zapalenia nienaturalnym nasyconym kolorem moczu z czerwonawym odcieniem. Ponadto, w trakcie oddawania moczu pacjent odczuwa ból w pęcherzu i może odczuwać ból w dolnej części pleców, nerek i przydatków.

Potwierdzenia obecności piasku w pęcherzu może tylko USG. Zgodnie z wynikami badania będą potrzebne, aby natychmiast rozpocząć leczenie.

Jakie leczenie jest konieczne, gdy piasek w pęcherzu? Po pierwsze, przed rozpoczęciem leczenia jest konieczne, aby odsłonić przyczynę piasku w pęcherzu. Jest to konieczne, aby na początku leczenia nerki, gdy dostał się piasek URIC tam. Jeśli powodem pojawienia się piasku z naruszeniem metabolizmu, konieczne jest, aby dostosować moc, z wykorzystaniem specjalnej diety i preparatów medycznych. Ważne jest, aby natychmiast diagnozowania i leczenia infekcji, jeśli są obecne, a także przyczynia się do powstawania kamieni niekorzystne.

Gdy piasek lub sól jest wykrywany w pęcherzu, lekarz przepisze pacjentowi pić dużo – nie mniej niż 2,5 litra dziennie. Picie dużych ilości alkoholu nie oznacza twardą wodę. Ściśle zabrania mineralnej i wody z kranu. Ważne jest użycie objętość cieczy po kolacji.

Dieta przypisane w zależności od rodzaju zaburzeń metabolicznych. Na przykład, gdy wapnia w organizmie jest niska, to zaleca się jeść więcej produktów mlecznych i świeżych owoców i warzyw. Jeśli istnieją naruszenia związane z nieprawidłowym wydzielaniem kwasu moczowego, zaleca się dietę, która jest używana w ryby, mięsa i podrobów. Szczególne korzyści przynieść potrawy, jak również na parze i dań duszonych. Czekolada i kakao podczas diety napój jest zabronione.

Decyzja o diecie traktowany indywidualnie przez każdą osobę problemu piasku w pęcherzu, biorąc pod uwagę charakter łamania, cechy organizmu i jego zdrowia. Dla skutecznego usuwania piasku w pęcherzu często stosują środki moczopędne opłat i praktykowane pomocy medycznej. Stosowane są również leki tradycyjne.  Ich skuteczność została wielokrotnie potwierdzona w praktyce.


Powrót do spisu treści

Leczenie środków ludowej pęcherza

Przed zastosowaniem się do zaleceń lekarzy i uzdrowicieli ludowych należy wykonać badanie układu moczowego i skonsultować się z lekarzem.

  1. Skały i piasek w nerkach i pęcherzu moczowym można oddać za pomocą nasion marchwi. Nasiona rozdrabnia się w postaci proszku marchwi spożywane przez 1 gram 2-3 razy dziennie, korzystnie do 30 minut przed posiłkiem. Lub 1 łyżka. L. Marchewka gotowana na parze nasiona wody. Zawinąć przez 12 godzin, a następnie naciągnięcia. Podjąć w postaci ciepła, przez 0,5 miseczek 6 razy dziennie przed posiłkami.
  2. Birch sok jedzie piasku i kamieni z nerek i pęcherza moczowego. Picie na czczo na wiosnę 3 razy dziennie, jedną szklankę soku brzozowym.
  3. 1-1,5 łyżeczki posiekanej korzenie pietruszki i 1-1,5 łyżeczki posiekanych liści zalać szklanką wrzącej wody. Infuse w ciepłym miejscu przez 3 godziny. Weź jedną szklankę 2-3 godziny przed posiłkami małymi łykami. Gdy nie ma świeżej pietruszki, wysuszono może pić, która jest parzona w tym samym.
  4. Skrzyp – 30 g, koper włoski (nasiona, sproszkowane) – 30 g, rumianek – 20 gramów, robinii akacjowej (pąki IT) – 50 g pietruszki (nasiona, sproszkowane) – ’30 Szklanka wywaru w tym mieszaniny 1 litr wrzącej wody, 1 godzinę i wziąć 1 szklankę.
  5. Jest to możliwe do osiągnięcia zniknięcie piasku na kilka dni, gdy kubek do picia sok z 0,5 marchew, zmieszane z ogórka i buraka, 4 razy dziennie, a sok z cytryny 1 rozcieńczonego w 0,5 szklanki gorącej wody 3-4 razy dziennie.

Te przepisy są świetnie sprawdziły się w leczeniu nerek i pęcherza moczowego. Jednak w celu uniknięcia komplikacji, koniecznie potrzebujesz porady i nadzorem lekarza.

load...