Obchodzi przeszczep włosów – tajemnice kobiet

Zawartość:

Ile wynalezione aby pomóc kobiecie stać się bardziej atrakcyjna, seksowna i tajemnicza! Wiele kobiet jest dosłownie „idą na wiatr” – zrobić makijaż permanentny, sztuczne paznokcie, popiersia silikonowe, liposukcja i, oczywiście, wzrost włosów. Wszystkie te małe sztuczki, aby dać dodatkowy urok, aby podkreślić indywidualność i uczynić nas osoby o słabszej płci, bardziej widoczne i atrakcyjne dla nich – mężczyźni. Dzisiaj mówimy o opiece przeszczepu włosów – o tym, co zrobić, więc zostali jak najdłużej piękny i naturalny wygląd.

load...

Przede wszystkim, to dobry pomysł, aby dowiedzieć się, ile w ogóle iść do przeszczepu włosów. Praktyka pokazuje, że z należytą starannością, możesz być dumny ze swojego nowego nabytku, co najmniej trzy do czterech miesięcy. Zgadzam się, nie jest źle? Ale za to będzie wymagało wysiłku. Ponieważ niewłaściwe obchodzenie znacznie zmniejsza termin „skarpetki” nici napowietrznych.

Prawdopodobnie najtrudniejszym aspektem opieki, to wash przedłużonych włosach. Dość często można usłyszeć skarg na fakt wznoszenia włosów, bita i zdezorientowany. Ile łez rzucić na tę okazję! Możemy uniknąć tych małych tragedii? Oczywiście. Po prostu, kiedy „komunikacja” przeszczep pasm powinien wykazywać wrażliwość – żadnych gwałtownych ruchów, o nieregularnym podobne środki i zbyt gorącej wody. Wszystko to może mieć negatywny wpływ na punkty zaczepienia nici i ogólny stan swojego nowego włosa. A teraz – w porządku.

Aby rozpocząć, należy wybrać środki, które będą najbardziej delikatny i skuteczny pielęgnacja włosów. Jak więc można myć szamponem Naroscheny włosami? Co balsamem lub maska ​​w użyciu? Ponieważ wpływa na „żywotność” swoich włosów. Oczywiście, najlepszym wyborem będzie profesjonalna linia, która będzie najbardziej odpowiednia do rodzaju nowego włosa. To narzędzie nie zniszczyć struktury i pomoże utrzymać piękno, świeżość i blask nici na dość długi czas.

Jeśli okazja do nabycia profesjonalne kosmetyki nie, można użyć detergentu do włosów normalnych. Ale używać szampon przeznaczony do włosów suchych lub tłustej, nie powinno. Pierwszy będzie overdry nici, a drugi, ponieważ zawierają w swoich agentów kompozycji zmiękczających, może powodować wypadanie włosów przedłużenia. Jeśli zakupiono skoncentrowany szampon, należy rozcieńczyć przed zastosowaniem niewielkiej ilości wody. Ale lepiej jest natychmiast zatrzymać zdecydować o odpowiednim składzie.

load...

Dbając o przedłużenie włosów jest nie do przyjęcia w użyciu masek i innych środków w celu wzmocnienia korzenie włosów – mogą zniszczyć kapsułę, mocowanie zamków. Klimatyzator maskuje lub balsam należy nakładać na włosy, wychodząc z przydziału co najmniej kilka centymetrów. Aby dodatkowy połysk, można użyć specjalnych preparatów – płyn silikonu lub jedwabiu.

Mycie – krok po kroku

Mycie włosów rozszerzenia powinien być bardzo ostrożny. Aby ten proces nie stać się tortury i nie doprowadzić do „katastrofy”, powinien nauczyć się kilku prostych zasad:

 1. Jeśli nie chcesz bałagan włosy, trzeba starannie grzebień je przed praniem.
 2. Umyć włosy Naroscheny zaleca stojąca, bez pochylania głowy do przodu, tak że woda płynęła swobodnie na nich. W tej pozycji, włosy jest znacznie mniej zdezorientowany. Wynika to z faktu, że mają strukturze płytkowej. Jeśli źle czyszczenia łuski zaczynają się otwierać i przylegają do siebie. W efekcie, traci swoją elastyczność i połysk. Dlatego najlepiej jest wziąć prysznic zamiast pławić się w wannie.
 3. Wybrane szampon delikatnie nakłada się na włosy na całej długości, ale w żadnym wypadku nie pocierać ją do korzeni. To może deformować wspornik. Ruchy powinny być ostrożnym poruszające. Jak zachować mycia na włosach? Nie tak dawno – jeden minut byłoby wystarczające. Następnie dokładnie spłukać włosy.
 4. Z użyciem maski lub balsamu postępować analogicznie do szamponu. Nałożyć delikatnie bez pocierania. Następnie dokładnie spłukać włosy.
 5. Wycierając głowę, nie dokręcać włosy w ręcznik – z powodu tego pasma często wspinać – wystarczy delikatnie osuszyć włosy.
 6. Czesanie mokre kosmyki nie powinno być. One, ze względu na ich właściwości higroskopijne, są bardziej narażone jest mokro. Należy najpierw wysuszyć korzeni i punkty mocowania. Suszenie powinno być ostrożny, nie szarpać.
 7. Powoli grzebień nici, nie zapominając jednocześnie, aby utrzymać korzenie. Zaczynać od dołu, stopniowo rośnie coraz wyżej. Kierunek ruchu grzebienia – w trakcie wzrostu, to znaczy od góry do dołu.
 8. Grooming nici, należy pamiętać, że należy dokonać układanie przedłużania włosów przed snem. Ściśle mówiąc, to wywołanie procedury układania – nie jest do końca prawidłowe. Wystarczy warkocz je w warkocz. Więc nie będzie zdezorientowany. Układać się być bardzo ostrożny – tkania nie powinny być szczelne.

Przepisy dotyczące przeszczepu produktów do pielęgnacji włosów

W celu dla włosów daje tylko radość, trzeba pamiętać i przestrzegać kilku prostych wymagania:

 • Wszystkie szampony i inne środki produktów do pielęgnacji włosów nie powinny zawierać dodatki lub zanieczyszczenia. Pozwoliło to tylko neutralnego pH. Można myć włosy znaczy wrażliwej lub włosów normalnych.
 • Użyj grzebienia z kilkoma zębami tylko, a nie zaokrąglone na czubkach – one doprowadzić do tego, że włosy bitą i wspinać. Czesanie należy być bardzo ostrożnym.
 • Nie powinno się spać z mokrymi włosami. Muszą być one dokładnie wysuszono i czesane. W przeciwnym razie będą one mylone i boli. Nie chcesz, prawda?
 • W ciągu 48 godzin po przygotowaniach nie myć głowy. Nie wahaj się zadać dodatkowe pytania rzemieślników budujących włosy, o tym, jak dbać o przeszczepu włosów w Twoim przypadku – szampon, maska ​​lub balsam lepiej jest użyć jakie inne środki do pielęgnacji zalecają, itd. Mistrz trzeba instruować .. – ponieważ każda metoda budynku ma swoje osobliwości. Niektóre metody nie pozwalają na dostęp do sauny, łaźni parowej i nie polecam rejsy, a niektóre odnoszą się do takich „działalności kulturalnej” lojalnie.

Jeśli wszystkie te trudności nie boisz, można bezpiecznie zwiększyć włosy. Ile może tylko pomarzyć o tym i zazdrość koleżanek? Wystarczy dbać o nich prawidłowo, a następnie będą one was i ludzi wokół nich przez bardzo długi czas zachwycają. A w następnym usłyszysz szept zachwytu: „Co to za dziewczyna luksusowy czupryna”. Czy nie marzyłeś o tym?

load...