O tym, w niektórych księżycowych dni lepiej fryzura

Zawartość:

Ludzie, którzy wybierają pomyślnych dni do ścinania włosów, nie tylko mają piękne włosy, ale również szczęście w życiu.
Powrót do spisu treści

load...

Dlaczego każdy dzień księżyca nie nadaje się na zmianę fryzury?

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, gdzie ludzie idą się ostrzyc? Gdy włosy są całkowicie wzrosła z powrotem? Gdy chcesz zmienić obraz? Albo po prostu nadszedł dzień, kiedy same nogi są ukochany mistrz? Niewiele kobiet myśli o tym, że jest z takich spontanicznych i pospiesznych wyjazdów do fryzjera, nie związany z żadną dnia tygodnia ani księżycowych dni, ani do an_5u, to zależy od stanu ich włosy, nastroju, stanu emocjonalnego, a nawet życia sukces.


Powrót do spisu treści

Włosy i Energii

Dzisiaj, nawet współcześni naukowcy stwierdzili, że ludzki włos ma kilka funkcji:

 • Służą one jako rodzaj anteny, łączy ludzi z polem informacyjnym. Jest naukowo udowodnione, że wydrążony rurowy struktura jest bardzo podobna do nowoczesnych światłowodów. Według niego, bez utraty przesyłanych przepływu energii, która jest następnie emitowany jeden koniec falowodu. Każdego dnia spędzają i emitują subtelną energię przestrzeni, czyniąc nas część wszechświata, są podłączone do wspólnej znaniyam.Starinnoe włosów zwanego „broda” to każe nam myśleć o włosy, które mogą odgrywać taką rolę.
 • Włosy mogą gromadzić się duże ilości energii. Dowodem na to – zdolność mnichów tybetańskich, aby włączyć swoje długie warkocze w die-hard „łom”. Przeznacza tygodnie i lata modlitw, wykonywanie pewnych rytuałów w księżycowych dni, mnisi są w stanie nadać mu włosy zaczęły siły.
 • Włos jest tak unikalna jak odcisk palca. Specjalista w tej dziedzinie będzie w stanie bardzo dokładnie opisać osobę, z przodu tylko jednym ze swoich włosów.
 • Francuski naukowiec de Roche, który poświęcił swoje życie studiując tajemnicze i niewyjaśnione zjawiska okazało się, że włosy, nawet cięte, długo zachowują swój związek z mężczyzną.

Wszystkie te fakty wskazują, że włosy odgrywa ważną rolę nie tylko w zewnętrznej postaci ludzkiej. Są one ważne dla dobrego zdrowia, utrzymanie równowagi energetycznej, dobrego tonu.
Powrót do spisu treści

load...

Warunki strzyżenia włosów

Aby zachować swoje włosy, aby zachować zdrowie, bez konieczności przemieszczania się przez całe życie, musimy stosować się do pewnych zasad fryzury.

 • Wybierz właściwy mistrza. Pamiętaj, że osoba, która tnie włosy, znacząco wpływa swoją biopola. Jeśli ufasz włosy błędne, matowa lub nieszczęśliwy człowiek żyje, nawet prawidłowo wybrany księżycowy dzień tygodnia lub an_5alne nie zaoszczędzić od nieudanej fryzury lub depresji. Włosy odrosną w tygodniach, a to z pewnością wpływa na wygląd, samopoczucie, stan energetyczny.
 • Nie zapominaj, że starszy mistrz, tym bardziej, że podczas fryzury zmienić swoje przeznaczenie. Obliczanie udanego dnia księżycowego do strzyżenia, zdecydować, czego dążą do. Jeżeli jesteś zadowolony ze swojego życia, idź do fryzjera ery ciebie. Jeśli awarie są jazdy w ślepy zaułek, a rzeczy spadały z rąk, przejdź do doświadczonego fryzjera starszych. Twoje życie będzie jaśniejszy i szczęśliwszy.
 • W żadnym wypadku nie odciąć końcówkę samego włosa.
 • Włosy – najlepszy materiał na zaklęcia miłości i innych efektów magicznych. Jeśli wchodzą one w ręce przeciwników, może to znacznie zepsuć swoje życie. A problem może spowodować sytuację, jeśli chcesz Cyrulik płci przeciwnej. W związku z tym, że byłoby lepiej, jeśli odwiedzić salon jest nie tylko prawidłowe dzień księżyca, ale również zapoznać się z panem jednej płci z wami.
 • Wybierając czas na cięcia, należy obserwować dzień tygodnia, dzień księżyca, własnej urodziny, Zodiak i niektórych zjawisk niebieskich.

Powrót do spisu treści

W którym z księżycowych dni zrobić fryzurę

Jak wybrać księżycowy dzień dla fryzury? Musisz zdecydować się, co to jest dążą do.

 • Jeśli chcesz się rozwijać włosy z mocnymi korzeniami, następnie zrobić fryzurę tylko wtedy, gdy Księżyc zacznie rosnąć. W tym czasie można wybrać dowolny dzień księżyca zmienić fryzurę, zrobić maskę dla wzmocnienia włosów i fryzurę.
 • Nie trzeba długie włosy, ale zdecydowaliśmy się wzmocnić korzenie? Mow kiedy księżyc słabnie. Tylko pamiętaj: aby rosnąć włosy po fryzury, trzeba będzie w tygodniu.
 • Nie jest konieczne do przeprowadzenia manipulacji z włosami w nowiu, dziewiątego dnia księżyca. Takie jak „szatański” są 15-23-29 dzień z kalendarza księżycowego. Uważa się, że w tym czasie, wraz z włosami, można odciąć umysł, zdrowie i szczęście.
 • Najlepszy dzień do cięcia włosów jest pełnia. Tego samego dnia, ciało jest całkowicie impregnowana energii kosmicznej. Ekscesy może negatywnie wpływać na zdrowie. Dlatego jest pełnia księżyca, konieczne jest cięcie przynajmniej koniuszki włosów, coraz wraz z nimi w ubiegłym miesiącu na zgromadzonego negatywności i nadmiaru energii. Szczególnie przydatny ścinania gdy zbiega się z pełnym dniu księżyca Virgin lub Leo. Taki szczęśliwy zbieg okoliczności nie zdarza się często, a oni muszą mieć pewność, aby wykorzystać.

Powrót do spisu treści

Koszenie i Zodiak

Księżycowe dni – nie jest jedynym punktem odniesienia dla fryzury. Dobrze, jeśli w okresie kampanii fryzjera będą podejmowane zgodnie z an_5u kalendarza.

 • Nie bardzo dobry czas, aby zmienić fryzurę kwestia dni, kiedy księżyc jest w Baranie. Włosy rosną szybko, ale stają się cienkie, łamliwe. Ponadto, włosy wyciąć że dzień, może znacznie zmniejszyć układ odpornościowy, odsłaniając ludzkiej choroby.
 • Księżyc, podróżując przez Byk, Panna i Koziorożec, wzywa do różnych manipulacji z włosami. Mogą być cięte, malowane sprawiają, że laminowanie, Perm i innych procedur. Jakikolwiek wpływ będzie tylko poprawić strukturę i jakość włosów.
 • Jeżeli Księżyc przeniósł się lub Gemini Libra, bujne fryzury będą skuteczne.
 • Gdy satelita znajduje się w pobliżu Wodnika, nadszedł czas na eksperymenty i kreatywności. Będzie działać na wszystkich ekstrawagancki, niezwykłe, wykluczają. Ale klasyczne fryzury lepiej nie robić: nadal nie będzie działać.
 • Luna nie lubi wody. Dlatego też, jak tylko wejdzie Rak lub Ryby, jego głowa jest lepiej nawet nie myć: suche, kruche, słabe włosy, to przyniesie tę samą szkodę w postaci gęstego czupryną.
 • Lwy – wielki puszysty grzywa. Taki efekt można uzyskać poprzez ścinanie, jeśli się go do momentu, gdy lampka nocna będzie podróżować przez Lion. Barwniki uderzenia i inne związki chemiczne, w tym czasie nie jest możliwe.
 • Kiedy księżyc porusza się w Strzelcu, włosy powinny być pewny, aby przyciąć. Jest to przydatne nie tylko dla ich wzrostu, ile karierze.
 • Aby nie zepsuć prywatność, NIE część z ulubionych, nic z włosami w momencie przejścia Księżyca Strzelca nie rób. Te dni, stosując prostą zarysowaniem.

Powrót do spisu treści

Koszenie i dzień tygodnia

Nie każdy śledzi kalendarz księżycowy, lub licząc swój horoskop. W celu utrzymania zdrowia włosów, pozytywny wpływ na swoją karierę i witalności, możliwe jest, aby używać mniej dokładne, ale w prostszy sposób: odciąć końce, koncentrując się na dni tygodnia.

 • Przez tydzień końce włosów gromadzą wiele negatywnych. Pozbyć się go lepiej w poniedziałek. Cóż, jeśli masz okazję odwiedzić sklep przed pracą. W poniedziałek można zrobić, farbowanie, Perm, laminowanie.
 • Jeśli jesteś zmęczony ciągłymi awariami, czy twoje życie stało się nudne i nudne, może być cięty na wtorek. Pomoże to rozwiązać długo nagromadzonych problemów, emocji i przynosi szczęście.
 • Środa – dzień fryzura dla bardzo aktywnych ludzi. Zwiedzając mistrza w tym dniu, można przyciągnąć do siebie nowych przyjaciół, odnowić stare więzi, a nawet powrót bliskich. Koszenie w środę uczyni życie komunikacja podróż. Nawet po prostu przyciąć grzywkę, dowiesz się czegoś bardzo ważnego i ciekawego, coś pozytywnie wpływa na rozrywkę.
 • Musimy szczęścia, sukcesu i dobrobytu? Marzy o zmianie kariery lub w życiu? Aby to zrobić, w czwartek, aby wyciąć lub przyciąć włosy. Koszenie w czwartek zwiększy swoją popularność, dodaj dobrobyt i bogactwo.
 • Piątek – dzień „mocowania” piękno. Jeśli jesteś właścicielem wygląd całkowicie spełnione, nie rób nic. A jeśli zdecydujesz się zmienić, iść do salonu. Tylko pamiętaj: z jednej strony – jest piątek pomyślnych dni do strzyżenia włosów, z drugiej strony, jeśli nie lubią zmian, trzeba będzie trwać co najmniej tydzień.
 • Sobota, jak również w poniedziałek, pozbywa nagromadzone w ciągu tygodnia ujemną.
 • W niedzielę, każda manipulacja włosów nie jest zalecane. Uważa się, że można zepsuć swój los szczęścia lub przestraszyć. Ten dzień jest lepiej wydać w naturze, a nie w salonie kosmetycznym.

Powrót do spisu treści

Koszenie i urodziny

Niektórzy eksperci uważają, że zamierza skrócić włosy, należy wziąć pod uwagę dzień swojego urodzenia.

 • Antagonista niedzieli na poniedziałek. Dlatego ludzie urodzeni w ostatni dzień tygodnia, aby uzyskać fryzura jest lepsza w czwartek lub wtorek.
 • Sobota piątek blisko energii, a drugi jest energia niedzielę.
 • „Piątkowy Dzieci” lepiej jest pracować z obrazem w poniedziałki i czwartki, a nawet w ostatnich dwóch dniach tygodnia. Ewentualny wpływ na włosy we wtorki będzie nieskuteczne.
 • „Ludzie czwartek” powinny unikać fryzury w środy. Ale mogą podejmować żadnych działań z włosami w dwóch pierwszych dniach tygodnia, czwartek i niedzielę.
 • Ci, którzy rodzą się w środku tygodnia, nie możemy ryzykować przechodząc do pana w czwartek. Lepiej zrobić to w niedziele.
 • Urodził się we wtorek nie powinien iść do fryzjera w piątki. Ale wizyta w salonie w czwartek, sobotę i niedzielę normalizuje stan energetyczny.
 • Osoby urodzone od czwartku do soboty włącznie, dub włosy lepiej się w poniedziałek. Te dni mają podobną zawartość energii, więc wszelkie zmiany będą korzystać tylko. Antagonista poniedziałek – niedziela. W tym dniu, manipulowanie włosami może zmniejszyć żywotność.

load...