O nas biednych, ubogich pamiętniki żywności i innych cierpień

Zawartość

Jestem frajerem. Zawsze jestem mój pamiętnik. Nawet gdy konwencjonalne masa nieznośnie trudne do nagrywania i dysonans wynika z lektury. Ale jest klient jest zawsze, że Kapsa pod nosem kolejna gwiazda social networking z hasłem „Nie licz kalorii, a BZHU to nuda i prowadzi donikąd. Eat (czyste, brudne, jak to możliwe, niektóre warzywa, jak ja) i będzie Ci schudnąć! „. Więc dla tych, którzy lubią odkrywać takie rzeczy – nie oszukują. W rzeczywistości, w przyrodzie istnieje wiele osób, dość obojętnie związanych ze spożyciem żywności.

load...

Cóż, coś w rodzaju 200 g ugotowanego makaronu, 2 jajka, 400 g kurczaka na dobę, i cześć. I olej wlał warzywa rzucić to wszystko tak nudno nie było. W tych naprawdę dobry w sprzedaży ich piękne zdjęcia z rocznymi bułeczki przypadków i sernik i przekonać klientów, że nie należy brać pod uwagę osobiste. Ale … biedni, prości ludzie, którzy nie są zadowoleni z monotonnej diety fitnessistki, powinny być brane pod uwagę. Pomimo faktu, że przed tobą to nie pomogło, a nie schudnąć.

[Powrót do spisu treści]

Słabe jedzenie pamiętnik – założenia stałe

Niewydolność tego prostego narzędzia – to prawdziwy problem. To, w jaki sposób uruchomić swój blog? Ważysz siebie? Osobiście wolę zadzie kubek miara, kupiony w supermarkecie „Family” już za 70 rubli. Pasty orzechowe – łyżka (to był mały trening siłowy reklamowych i regularna aktywność fizyczna, mogę jeść łyżką). Ale różne przedstawiciele „białka królestwa” – tylko ważą, a ja go w surowej postaci.

Warzywa, takie jak kalafior i dyni, myślę, że tylko wtedy, gdy trzeba schudnąć. W zwykłym życiu ledwie zmieścić więcej niż 300-400 gramów, więc nie jestem szczególnie zaniepokojony. Jabłka – dawkowane jednostki, a nie płakać za każdym zjedzonym. Citrus niezbyt podobne, jak overeaten podczas diety. Ale jagody – sam kielich. Ale trudność podaje się z wielkim trudem. To jest matematyka.

load...

Teraz, dlaczego blog nie może pracować:

  • Nie zapisać owoce i aktywność fizyczna ty – coś jak trzy treningi w tygodniu. Nie spalaj owoców może być tylko jedna kategoria osób – profesjonalnych sportowców, którzy nie lubią owoce i jeść je jako wielki założeniu, jak, raz dziennie z kaszy;

  • Tęsknisz łyżkę oleju „, tak aby spróbować” do cudzego płytce w kawiarni i jakoś zapomnij napisać shake białkowy, barów i innych „fitness żywności”, która pochłania bez miary;

  • Najbardziej kategorii „sad” – ludzi, którzy nie są przeszkoleni i nie rejestruje warzyw. Sprawdź sam, twoi kilogramów smacznych słodkich pomidorów (ale którzy nie są na diecie, nie rozumiem, jak kilo pomidorów może być w diecie utraty wagi kobiet) może być bardzo decydującym czynnikiem, jeśli chodzi o codzienne kalorii jak 1600 kcal, niewielki wzrost, a prace biurowe ;

  • Cóż, jakoś nie jest taktowne, aby przypomnieć o latte dyni z „pre-producenta” cukru, wanilii, kawy frappuccino-RAF z dodatkowym zefirkami i innego porządku, ale napoje wysokokaloryczne. Nie, nikt nie powie, że nie można. Najprawdopodobniej w ciągu dnia, kiedy można być „niemożliwe” do czegoś innego. Te same jabłka, lub dodatkową porcję chleba lub coś innego.

Wszystko to daje „wnikanie” w diecie niewidzialnych 300-400 kalorii dziennie. A ponieważ nie tracą na wadze, czym one są, nie ze względu na spowolnienie metabolizmu aż o 2 kardiosessy w tygodniu.

[Powrót do spisu treści]

Słabe nas – i dlaczego dziennik często nie ma szans

Lubisz ograniczeń? Ja – nie. Bo ledwie się dogadać z ludźmi drobiazgowe i kochający zamówić na półkach. Dlatego trudno mi uznać się periodyzacja (i to nie budzi, jeśli wzrośnie? A co, jeśli wtedy w tygodniu, aby przejść ze względu na więzadeł, dobra, co wiązki razem rozgrzany, podniesione i gotowe do podnoszenia), a to jest trudne szkolić się.

I nie mniej trudno siedzieć na czystym fitness, diety, kiedy jestem oficjalnie na czystym fitness, diety. Powiedzmy, jeśli nie jestem tam oficjalnie, większość barów białka Pamiętam, że w samochodzie, znaczna część cappuccino – po prostu nie piję, bo nie pamiętam na stole i kupić chleb, ale prawie nie jedzą. Ale jeśli siedzisz – w barach, bułki lekarz i kawa z mlekiem w promieniu kilometra nie ma szans, aby żyć kolejny dzień. Uważam, że najbardziej „odcukrzone” i cierpienia sumienia na temat „ach, znowu, martwe food” zdecydowanie zniszczone.

Myślę, że jeśli nie działają pamiętniki, mają taki sam stosunek do nich za mało „zdrowych nawyków”, które powinny działać spod paluszków. I to jest nam dany jako kara.

[Powrót do spisu treści]

A teraz, wszystkie takie same utrzymać dziennik

Staraj się zachować, nie traktując go. Tu jesteś w pracy, dzięki czemu raport? Miłość? Więc ten blog. Nie trzeba go kochać. Z czasem można się przyzwyczaić do tego, jak każdy inny rytuał, który odbywa się codziennie, ale nie powoduje falę pozytywnych emocji. A w czasie, gdy stos kart odrzuconych „dodatki do smaku” w żywności będą na tyle, by czytać i pisać.

Cóż, w końcu, kilka zasad najdokładniejszym:

  • Wprowadzić produkty z tabel kalorycznych ręcznie w swoim rymem. W moim – siada stos rzemieślników napisać coś w stylu „datami 1000 kcal w 100 g, 1000 g węglowodanów”, ponieważ kontrola, która daje automatyczne wyszukiwanie;

  • Należy wypełnić „Ulubione” ulubione potrawy do rozważenia jest łatwiejsze i bardziej interesujące;
    nie zapomnieć o takim przydatnym narzędziem jako „analizator przepis” jeśli liczyć kalorii w gotowym naczyniu, i trzeba porcji kalorii. Wybierz czas i wypełnić przy użyciu analizatora bardzo „kulinarne” część, tak że w końcu tylko kilka przycisków w lewo, aby przesunąć

Gdy rekord? Nasi przyjaciele, psychologowie mówią, że lepiej … przed jedzeniem. Powiedzmy, być może będzie to jeszcze raz i tak nie zje. Znajomi księgowych w godzinach porannych jest wypełniona planu, a następnie dokonać korekty po fakcie. A ja … jak wtedy, gdy robię. Jeśli jedzenie idzie ze mną w termos, piszę go rano, zwykle w tych czasach trzeba wykroić czas, aby po prostu zjeść, a zapomnę napisać. A w ogóle zapomnieć.

Gdy dieta jest bardziej wolny i nie ma pokoju jedzenie – natychmiast po użyciu. Tak, jestem typem dziewczyny, która z entuzjazmem odbiera swojego telefonu na kolację. Wyznaję, ale nie zostaną skorygowane.

Na ogół, w celu osiągnięcia ostatecznego celu to, że nie ma znaczenia kiedy. Liczy się fakt. Naucz się do zapisów w dowolny sposób. I nie trzeba już wydawać pieniędzy na „planów diety, aby zobaczyć sportowców” oraz porady na temat „Dlaczego nie tracę wagi / nie wybierania / nie rosną”.

Elena Selivanova

load...