O energochłonnego ćwiczenie „suszenie”

Zawartość

W tym poście Przynoszę pozdrowienia motywacyjny publiczne, niektóre fitonyashkam i ich zwolenników. Kto prowadzi ponad 50 km tygodniowo, szczególnie w zimie, na pewno wie, jak bawić się, gdy połączenie jest stan zapalny, a nawet mały jeden taki svyazochka. A kto jest „suszy”, aby konkurencja nie wie, gdzie jest wiodącym wysiłków w celu poprawy zużycia energii na diecie z pomocą 2-3 godzin treningu kardio zdrowia i kołowym.

load...

I tak, oni wiedzą, ale – nie mów, bo wtedy kto kupi program, w którym konieczne jest squat 20-25 powtórzeń. Kiedy widzę takiej kreatywności, zawsze pytam, dlaczego nie 50 powtórzeń. Wtedy, choć wytrzymałość się poprawiła, a następnie 20 dla większości ludzi, ani tam, ani tu, bo jako powikłanie nadal używane wykałaczki.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego szkolenia energochłonny – nie zawsze dobre

A co masz kalorii, drogi przyjacielu? Ile kalorii deficytu, mówiąc po prostu. Gdy jest więcej niż 300 kalorii i cardio jest odradzane. Tylko policja tylko obsługuje tryb typu 2-3 podejście pracy dla dużych grup mięśni, a nie więcej niż 2 ćwiczenia dla każdej większej grupie. Jeszcze raz pozdrowienia dla tych, którzy kochają zabijać pośladki 8 różnych ćwiczeń. Przepraszamy, ale ta miłość – to główny powód, że jesteś jeszcze w kolanach, podczas gdy bardziej atletycznie podgotovlennnyh obywateli normalnych podstawowych ćwiczeń w planie – tam, gdzie to konieczne.

Generalnie, gdy kochankowie mają mniej niż 1500 kalorii i waży około 70 kg zdać sobie sprawę, że ten pociąg zatrzymuje się udać po 2 stacji. Cóż, zrzucić do 67, ponadto, że 1400 kalorii? Przepraszam, ale nie jest to możliwe, aby osiągnąć 900. A potem, jak jeden znany bikinistka płakać na wszystkich kanałach wideo o utraconej cyklu, a niezdolność do normalnie chodzić z powodu obrzęku. My są tworzone w celu uzyskania energii z pożywienia. Zebrane potrzebę ich stosowania w odpowiednich ilościach.

load...

Dlaczego są złe? Tak, bo gdy ciało jest przełączony w tryb przetrwania. Jeśli masz więcej niż 30 lat, masz pracę i innych rzeczy do zrobienia, być może, twój utrata masy ciała kończy się w szpitalu z banalne, ale nie mniej obrzydliwe zimno.

Zwykle nie zaleca się dietę, ze względu na fakt, że to lekarze z stopnia medycznego. W skrajnym przypadku – nutritsiologi sportowy i dietetycy. Ale jeśli chcesz tylko schudnąć, ale zmniejszenie masy ciała nie jest cierpieć i cierpieć, byłoby lepiej nie zaczynać „końca diety,” a nie siedzieć bezpośrednio na „Need negatywnego 1000 kcal.”

[Powrót do spisu treści]

Energochłonne ćwiczenia, alternatywnych energii i odchudzanie

Skąd następnie podjąć historie i szczęśliwe życie krossfitovok girevichek schudnąć na kilka miesięcy do 8 kilogramów i szczęśliwie nadal trenować, żyć i wygrać? Niestety, ale w tych dyscyplinach sportowych dokonały żywności. I żadna żywa sportowiec z tych obszarów poniżej odniesienia 300-400 kcal w „deficyt” po prostu nie spadnie.

Dlaczego i co jest magia tych dyscyplin? Tak, że nie są zazwyczaj ludzie, którzy chcą nie tylko wyznaczać cele, takie jak „wyglądają lepiej w kostiumie kąpielowym”, ale również stają się lepiej każdego dnia. Osoby, których motywacją – tylko schudnąć i wyglądać dobrze, nie tam. Bo ja przepraszam, modzele, ból „wypchane” przedramiona, potrzeba zrobić sportowiec rozciąganie codziennie do pracy niezależnie od słabości i uczyć nie jest najbardziej proste ćwiczenie techniczne. A w sporcie, że nie może być lepiej, jeśli mamy iść, przepraszam, niedożywione.

Zazwyczaj napędzie alternatywnym szczególności nikt nie wierzy, przynajmniej od czasu, kiedy staje się aspekt treningu dziennie. A deficyt jest otrzymywany przez siebie, ale to nie jest tematem naszej rozmowy.

Chodzi mi o to, że utrata wagi i diety dla niego znacznie zakłócić procesy odzysku, więc jeśli robisz coś z takich rzeczy, spojrzeć na dietach o wyższych kalorii i znaleźć punkt, w którym trzeba odzyskać jeszcze schudnąć i wciąż zadowalający siebie czuję.

[Powrót do spisu treści]

20 powtórzeń i nadzbiorami

Czy uważasz, że lepiej jest dla materiału – 20 razy, aby spędzić na nim pilnikiem tam iz powrotem raz lub wiele – plik? Silnie zależy od rodzaju materiału. Nie jestem tu o wytrzymałości materiałów, a także o swoich stawów. Człowiek, radzę bez odpowiedniej technologii huśtawka hantle zgięć bocznych, zwykle po prostu nie istnieją takie problemy jak ból od wpływu stawu barkowego.

Ponieważ jego stawów – metal. Ale co, jeśli – drewna lub plastiku? Niestety, „materiał” – komponent genetyczny, i to na tyle daleko, aby stawy, jeśli jesteś w przerażającej trybie mnogopovtornom pracy technika, nikt nie wie.

Znacznie jeśli więcej kalorii zostaje spalone mnogopovtornye treningu? Jest to miara względna. Jeśli używasz mniejszy ciężar obciążeń, a nie opierać się na zegar, ale nie jest jeszcze otdyshites (średnia dla normalnego człowieka jest to minutę lub dwie lub trzy, a nie jest zalecany dla wytrzymałościowego treningu 30-45 sekund odpoczynku), a nie fakt, że „spalić więcej kalorii” niż klasycznym stylu szkolenia.

Te same nadzbiorami może być świetnym sposobem, aby wypracować więcej mięśni w jednostce czasu, i spowodować obrażenia. Zazwyczaj pochopnie przepływ osób w ruchliwej hali prowadzi do tego, że każdy, kto stawia stopę na naleśnik z baru. A potem, wraz z wagą operacyjnego kreskowego. I biedny kierownik nie jest w stanie nadążyć za wszystkimi wylewność ludzkiego „treningu umysłu” od takich postaci, dzięki motywacyjny PUBLIC zwykle bywa z nami indeksowania i tak co godzinę. W razie złego samopoczucia deficytu kalorii i tak zmęczony, że nie można kontrolować, przykro mi, pozycja ciała w przestrzeni, która nadzbiorami?

Nie przeszkadza mi żadnych metod treningowych, po prostu zawsze trzeba znać swoje realne możliwości przed skokiem do następnego „odchudzanie każdej kobiety powinny” okrzykami radości. Wtedy ty i nic nie zaszkodzi, a będzie Ci schudnąć szybciej, jak źle się obejść bez skutecznego leczenia czekoladą w środku.

Elena Selivanova

load...