O duchowym cudzołóstwem …

Szczerze wierzę, że coś takiego jak duchowej zdrady, mają pochodzić z naszych ulubionych, niepowtarzalny, zawsze takiej inteligentnej kobiety. I psychologów, że jakoś utrzymać, tylko wymyślił kategorię zdradę.

load...

Jeśli mamy do napisania na ten temat szczerze wyznać, że pierwsze doświadczenia seksualne (od ostatniego tysiąclecia … Ile to już lat minęło?) Był tylko dziewczyną, która zdecydowała się na zmianę jego ulubionym. I po „to” przyznała, że ​​nie zmieniła się duchowo. Poszedłem do tego nie zrobił żadnego. Nie miałem zamiaru. Nawiasem mówiąc, był żonaty. To jest mój przyjaciel, oczywiście, że nie podoba mi się tutaj i postanowił „iść w lewo”. Podobnie jak tej nocy, on jest teraz z żoną przynajmniej wie o moich szczerych uczuć, a co ja zrobiłem?

Znajome księża, z którymi rozmawiałem, nie był zaskoczony przez komentarze na ten temat. Usłyszałem w odpowiedzi, nadal grzech, bez względu na to, jak zmieniła się – lub ciało duchowe. Jest tylko „trick” osób o słabym sercu – „wyszukiwanie”, aby podzielić na zdradę W zasadzie zgadzam się z nimi, mimo moich ostatnich ateistycznych poglądów.

Czytałem gdzieś, że kobiety są obrażeni, gdy ich „połowa” zmienić duchowo. Co zatem jest to „pół”? Zgadzamy się! Człowiek obraża odpowiednio przeciwnie – fizycznej zdrady bliskich.

Psychologiczna rozumowanie o tym, że kobiety mogą czuć się mniej przyjemności po seksie „na boku”, ponieważ będą one znacznie stłumić poczucie winy i fakt, że zmiana ojca dzieci, zmian i ostatni, delikatnie mówiąc, moim zdaniem wątpliwa. Przyjmuje się, że jeżeli nie ma powinowactwo duchowe z mężem i innym mężczyzną kobieta może potencjalnie przenieść do ostatniego. Chciała mu być?

load...

I ta opinia Pamiętam: duchowe cudzołóstwo u kobiet często prowadzi do fizycznej bliskości. Logicznie rzecz biorąc, jeśli mężczyźni – „prymitywnych istot” – zmienia fizycznego, wynik osiągnie duchową zdradę?

Dlatego dostać fantastyczne doświadczenie w kampanii do swojej kochanki, aw dłuższej perspektywie może „iść” do jednego z nich? Nigdy! Przy minimum czasu! – wiesz, kochanką. I nawet jeśli on mówi, że był wygodny z wami duchowo tak ciepły, że nie będzie z wami, mimo „duchowej bliskości”.

To było bardzo interesujące usłyszeć słowa na temat szanowanych kobiet. Jedna przyznała, że ​​zdradziła męża duchowo, ponieważ nie każdy może powiedzieć mu, bo mówisz coś do niego, a on będzie błędne wnioski. … i że z nim o wszystkim można niemal mówić. I niech go też nie są wolne, co najważniejsze, że istnieje duchowa powinowactwa.

Inna kobieta była trochę zaskoczona ich argumentów. Wierzy, że duchowa zdrada – to, na przykład, kiedy to – prawosławni, on – katolikiem, aw tradycji swojej rodziny, aby poślubić (ożenić) tylko dla katolików. To będzie „zmieniony” – zmianę wyznania. Ale moja osobista opinia – kiedy zaczynają dzielić się na wspólnym wyznawaniu Boga, to jest …

Słyszałem od ludzi (kto by wątpić, że tak mówią) o zaletach niewierności – fizyczna. Podobnie jak wracam do żony, i rozumiem, że to jest nadal najlepszym! A jednak – to niewierny żonie, jakby kochać drugiego, ale gdzie jest gwarancja, że ​​druga nie zmieni? logika męska: jak kobieta – i wiele więcej! Dlaczego to wtedy w łóżku myśli się, jak zmienić swoją żonę?

Może trochę mylące opisał swoje przemyślenia, ale zgodzi się Pan, nie ma wątpliwości: człowiek – jeden zespół, zarówno fizycznie, jak i duchowo. A kiedy „teksty”, „fizyka” i człowiek zaczyna ingerować (na różne sposoby, aby zmienić), konieczne jest podjęcie kupony do lekarzy. Zmodyfikowane (zmiana) od zmieniło, a co nie może być nadal uzasadnione?

Alexander Pukshansky.

load...