O butach i ciast lub dlaczego nie zaprojektowane treningu i diety

Zawartość

W ciągu ostatnich kilku dni, moja organizacja w porządku duchowym jest bardzo zdenerwowany przez wyrażenie: „Załóżmy, że praktykują pointensivney, konieczne jest, aby spalić kalorie z sałatka po wakacjach!” Akt jednorazowa gęstsza treningu żadnego błędu. To jest po prostu to, co jest użyteczne. Szkodliwy gdy podejście „najpierw Pere, a następnie peretreniruyus” część systemu, a to staje się normalnym sposobem zachowania. Zazwyczaj, miłośnik tych strategii ma kilka kilogramów „uporczywe” i niechęć do sprawności. Jednak ona idzie do siłowni jak ciężkiej pracy, liczenie kalorii, a ona nie zauważyła, jak oblicza się przerwa w obwodzie, że dodatkowe kilka jabłek, a nawet kilka placków. Ten post jest przeznaczony dla fanów „żywności funkcjonalnej”, które są uzbrojone z ciężarkami godzinami, zupełnie zapominając o swoim apetytem. A dla fanów „efektywnego szkolenia”, która jest lepsza spadać wyczerpany, ale nie zatrzyma „, ponieważ krokomierz mówi. – Kolejne 200 kroków”

load...

[Powrót do spisu treści]

Dieta – spalanie tłuszczu

Dokładnie. Szkolenie może tylko pomóc w tym złożonym procesie – aby stworzyć warunki do przechylić szalę na swoją korzyść, ale nie tworzą podstawowy deficyt kalorii. Jeśli chcesz schudnąć tylko poprzez szkolenia, należy:

 • Móc pracować z prędkością co najmniej 10 km / h, w ciągu kilku minut, jak czterdzieści czy pięćdziesiąt, a nie umrze po tym tygodniu;
 • Móc czyścić i miło być wykręconą, nadrobić zaległości i przysiad;
 • Nie

 • Zemdleć na widok naleśniki na „Olimpijskim” gryfie;
 • Mieć całkiem poprawne zbilansowaną dietę jako materiał wyjściowy

Problemy w większości wychowania fizycznego młodych kochanków wyłaniają się z punktami od drugiego do ostatniego, zwłaszcza z tym ostatnim. Ściśle mówiąc, ponieważ jeśli nie, jeśli nie przeszkoleni dodatkowy ciężar jest, to z dwóch powodów:

load...
 • Metabolizm nie jest w porządku – istnieje poważne choroby, takie jak cukrzyca i niedoczynność tarczycy;
 • Przejadać, to znaczy jeść więcej kalorii niż wydać wszelkie ćwiczenia

A jeśli żaden z istniejących systemów żywienia i odchudzania się w swojej codziennej rutyny „nie pasuje”, po prostu trzeba starą przestarzały sposób – aby wyeliminować nadmiar żywności. Możesz liczyć kalorii, można jeść tylko jedzenie za połowę zwykłej porcji i wyeliminować wszystkie przekąski, z wyjątkiem śniadania, lunchu i kolacji. Jeść mniej i nie cierpią z punktu widzenia zdrowia, to najlepiej:

 • Skonsultować się z dietetykiem w celu sporządzenia dietę;
 • Albo sam obliczyć dzienne kalorii potrzebuje kalkulatora on-line, a następnie odjąć od niego 300-500 kcal / dzień diety i malować się od zwykłych produktów

Dlaczego przegląd żywności w ogóle, bardziej efektywny sposób do spalania tłuszczu? Tak, ponieważ jest to tłuszcz zaopatrzony ze względu na fakt, że nie jesz, a nie dlatego, że jest mało lub zbyt mało aktywne ćwiczenia. Rozejrzyj się, a jeśli mi nie wierzysz, trwa tak pięćdziesiątych moja babcia zdjęcie albumu. Och, to nie jest dokładnie lubi diety, ale były cienkie ludzi – którzy jedzą tyle, ile trzeba, aby utrzymać wagę i pełne – co przejadania. Liczba adresów. Jakości, oczywiście, jest również ważna. Ale jeśli masz problem nadwagi – prawdopodobnie winę za numer.

A jednak – natura obdarzyła nas z uczuciem głodu nie wyśmiewać i kontrolować władzę. Większość nowoczesnych dietetycy uważają, że niewielki głód nie trzeba „stłumienia” bohaterką reklamy, a kochać, pielęgnować. W rzeczywistości, uczucie głodu łatwe – całkiem normalne uczucie, sygnalizując, że nie overeaten. Pomyśl o tym, kiedy jesteś zmuszony do pchania po zdrową przekąskę „na diecie”.

[Powrót do spisu treści]

Fitness – Body Shaping

Chciałem napisać „do budowania mięśni”, ale słowo „dziewczyna” i „masa” w naszych umysłach, jeszcze, złej kombinacji. Ale tutaj jest problem, „Schudłem, ale wiotki” tył „, cellulit ud i brzucha brzydkie, wciąż psuje cały wygląd” bardzo istotne nawet w naszym konserwatywnym społeczeństwie.

Mały sekret – jest w centrum fitness i zbudowany wszystkie te „brazylijskich kapłanów” i „osa talii”. Większość ludzi, nawet bez utraty wagi wydaje się delikatnie mówiąc, niejasno, jeśli nie czynią wysiłku, aby ich własnych mięśni. Oczywiście, nie jest chuda w środowisku, które nie chcą być podobne.

Dlatego pociąg jest nadal warto. I ćwiczenia pomagają złagodzić drogę do szczupłej sylwetki:

 • Po pierwsze, zostanie rozproszony przez niekończące się obawy o niezjedzone babeczki, i nauczyć się cieszyć sposób całkowicie legalne i zdrowe;
 • Po drugie, można spotkać więcej ludzi, którzy czują się zdrową żywność i normalne normy żywności i stopniowo przestały być uważane Bakery and Chocolate normalnej diety;
 • Trzecie, zaczniesz szanować siebie. Kilka osób nie radować robiąc pompki na jednej więcej, lub uruchomić odległość, przez kilka sekund szybciej;
 • Czwarte, można znaleźć pozytywne we wszelkie, nawet odwrotny dno. Na przykład, rano masz „spotkanie” z głowy, po południu – niezbyt przyjemny wyjazd na zakupy do prawa gift-in-po południu – kilka nieprzyjemnych klientów, ale wieczorem zawsze będziesz miał godzinę, kiedy można uspokoić, wyrzucić agresji i czuć lepsze. W ten sposób użyteczne nawyki. Dlatego jesteśmy zaangażowani w fitness.

Cóż, kilka lat wypracować korekty, a nie zauważysz, jak w uzupełnieniu do tej figury, najbardziej zdobyć cenne umiejętności jeść normalne jedzenie, a czasem pozwalają sobie małe niedociągnięcia, i bardzo, bardzo nie odzyskać. Dlatego dieta – na co dzień, i fitness od trzech do pięciu razy w tygodniu, a wszystko musi być.

load...