nurt Moc: droga początkujący

Zawartość

Czytasz te blogi, czat, i tak wydaje się, że wszystko squat, ciągnąć, wstrząsnąć. I piękne kobiety w pierwszym roku szkolenia pracowników na masę poziomie trójboju HIC. Ale spójrz na dziewczyny w jego siłowni – ludzi, w przeważającej części, na „Rumunki” z 16 kg w rachubę. Cóż, jest kilka ćwiczeń na nogi, pośladki, prasy nóg obowiązkowego, stanąć na nogi proste, więc nawet z hantlami. Plus obowiązkowe mnóstwo cardio. I prasy, jak mogłem zapomnieć. Krótko mówiąc, życie w internecie, a świat realny jest bardzo, bardzo różne. Powiedz mi, że jestem teraz na ziemi i najważniejsze – nie zepsuć smak siły życiowej szkolenia w pierwszym roku, a także pogodzenie pragnienie pochwalić ogromne ciężary operacyjne i zachować zdrowie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego dziewczynki nie chciał zmusić faktycznie

W rzeczywistości, z drugiej strony, często widzę „zabawną type” – mężczyzna, myślę, że z góry urządzenia pchnięcie piersi natychmiast zamienia się w Zielonej Kay. Ta młoda dama unika coś ciężkiego i zaangażowani w planach szkoleniowych magazynu Kobiet Zdrowia. W ten sposób, że przeraża krossfitovok pierwszym roku. Tam iz ławki stojącej piersi kucać i wyciągnąć na jednej nodze – a wszystko to z hantlami o wadze 2 kg. Właściwie, jeśli w ten sposób planuje dodać normalne masa Masa będzie dość trening nadaje się do spożycia na wytrzymałość energii i równowagi. Dla krossfitovok pierwszym roku z doświadczeniem ponad 5 lat pracy. W siłowni. We wszystkich innych przypadkach, mamy siłę cardio. Która szczególnie na rysunku nie jest widoczne, i jest, być może, na „szok 2 tygodni” na ścisłej diecie.

Ponadto, jeśli panienka „z żartem” zaoferować pierwszoroczniak plan zasilania o nazwie D. Kałasznikow, czyli para zbliża nogi mnogopovtornyh zgięcie / rozszerzenie, utopił się w pierś i pchnięcie w brzuch, hodowla z hantlami w klatce piersiowej, a także parę ćwiczeń na biceps i triceps, plus jeden skręt do prasy, nasza bohaterka zaczyna silnie winić trenera jak twoja ignorancja i skarcić cię samą niechęć do pielęgnowania czyta czasopisma dla dziewcząt.

To, co mówię o tym:

  • Wciąż prof. Zatsiorsky w 1970 roku okazało się, że procesy adaptacji do mięśni trening siłowy na początkującego stanie dokładnie tak samo, był zaangażowany w dużej skali i strasznej technice małych masach i normalne techniki, czyli samego statku poza sam środek jest bezużyteczny. Jest to, że jeśli celem jest, aby jak najszybciej, aby uzyskać rannych na zawsze pozbyć się tej samej kondycji. I mamy wielu „Metabolic Workout”, jak bez zwiększonego obciążenia organizmu? Więc nie wiem.
  • Twoje stopy energetyczne wzrośnie co najmniej 12 tygodni, tak długo, jak to zrobić „początkujący treningu w siłowni”, która jest co tata „ulubionych” w swoim klubie fitness. Chociaż osobiście daję bardzo różne plany mające na celu rozwijanie podstawowych technik, ale wtedy trzeba patrzeć na to, jak nasz klient pierwotnie opracowany, a co jest jej celem.
  • Gdy Twoje dane wzrosnąć do fizycznej wydajności bazy danych możliwości, szukać trenera, który dostarczy je do Ciebie. W związku z tym, w rzeczywistości, to rozpoczyna się średnio fitness.
  • I szkolenia kawa „na całym ciele”, można wrócić, gdy przyjdziesz się z pierwszym plateau utratę tłuszczu. To jest, kiedy to umarli waga „dostać się” w pewnym miejscu i będzie tam stać przez co najmniej 6-8 tygodni. Wtedy będziesz w stanie wykonywać swoje normalne, wystarczająca do uzyskania dodatniego bilansu stresu i nadal schudnąć, oczywiście, jeśli chcesz.

[Powrót do spisu treści]

load...

Dlaczego jest typowym żółtodziobem dostaje tłuszczu z

Mocy

To sprawia, że ​​chce się wkręcić coś w duchu Maya Michajłowna. Ale powodem nie jest ona w ilości pokarmu, a niejako logicznym jakości łącza i zła dieta nadmiar.

Moim zdaniem jest to dość radykalnie – tzw zbilansowana dieta powinna pójść jeszcze przed rozpoczęciem poważnie zaangażować się w trening siłowy. W przeciwnym razie, jeżeli początek „nowej diecie” i nowego stylu pasuje do szkolenia, można spotkać „bezprecedensową falę” apetytu. Cóż, on po prostu Cię na drodze do lodówki. W tym przypadku, należy wiedzieć, że szkolenia Novichkova zbyt energochłonna. Ale po sali w obfitych ilościach żywności … energochłonne. Dlatego co roku mamy do czynienia z szeregiem „masa masę mięśniową” fatties. Mięśnie w tym podejściu szczególności nie zwerbował, ale to jest ekstra tłuszczu – jak zamówić.

A jeśli nawyki żywieniowe, takie jak owsianka na wodzie, źródeł o niskiej zawartości tłuszczu białka, oleje naturalne, owoce i warzywa nie mają – tym bardziej prawdopodobne będzie przejadać coś warunkowo zdrowe, to znaczy, zawierających duże ilości cukru i tłuszczu. W ogóle, to wszystko razem sprawia, że ​​tylko grubsze ludzi.

Ale wina nie jest tu siłownia i trening siłowy, a nawet zwiększony apetyt od nich. Winić pęd do Bóg wie gdzie i pragnienie, aby schudnąć w 2 tygodnie o 10 kg. Pamiętaj, że dobro nie stanie się szybko i zacząć ćwiczyć tylko raz opanowane zdrowej diety z deficytem 10-15%. Wcześniej – wszelkie wnioski dotyczące tego samego PFD, pilates, joga, spacery, relaks pływanie, taniec, ale nigdy nie wiadomo rodzaje aktywności fizycznej dla zdrowia.

[Powrót do spisu treści]

Jak leczyć „Kontakt Strongwoman”

Każdy człowiek ingeruje jak to tylko możliwe. I wymyślić sieci społecznych szkolenia – jest, szczerze mówiąc, dość często wybór początkujących fitness. Ktoś rzuca z 10 kg ciężarkami na górze pracowników, inni po prostu szpiegować „jak powinno być” na profesjonalistów fitnessu … W ogóle nie zwracają uwagi na to, kto, co i jak pisać o sobie. Pamiętaj klasyczne „wszystkie kłamstwa”.

I pamiętaj, że reakcja każdego organizmu, szybkość regulacji i szybkość progresji notorycznie pracowników ciężarach – indywidualna wydajność. A między nami kobietami, ma niewielki wpływ na jak będziesz wyglądać. Postać nie, w większości przypadków, prawidłowego zrównoważony tabeli i dobrym stanie spoczynku. Moc jest po prostu zrobić się mięśnie i pracować z naszym zdrowiem. Więc nie psuj go, w dążeniu do wagi na pasku dla dobra „konkurować z innym nieznanym bohaterki sieciach społecznych.” Powodzenia i dobrą techniką.

load...