Nowy system odchudzania: jedzenia i odchudzania

Zawartość:

Tatyany Malahovoy dieta staje się coraz bardziej popularne. Nie jest to zaskakujące, ponieważ, gdy wyniki są bardzo zachęcające, pragnie podzielić się ze światem.

load...

Z zawodu Tatiana Malakhova – instalatora. Wydawałoby się, że mogą wiązać kobietę do opracowania skutecznej metody odchudzania? Jednak to jej udalot stworzyć unikalny system normalizacji masy ciała.

Jeśli chcesz dobrze wyglądać, czuć witalność, cieszyć się i podziwu spojrzenia innych, należy zapoznać się z tego wspaniałego systemu odchudzania.


Powrót do spisu treści

Podstawowe zasady diety

Są to podstawowe zasady, które muszą być przestrzegane przez wszystkich, którzy są gotowi do przystąpienia do tej metody odchudzania:

load...
 1. Picia szklankę wody na czczo. Jest to długi znany fakt, że na ogół pozytywny wpływ na zdrowie.
 2. Tylko jeden dzień, aby pić co najmniej cztery szklanki wody. Zatem ustabilizowane pitnej reżimu dnia.
 3. Podczas posiłku, aby myśleć tylko o dobrych, aby korzystać z różnych smakach. W naszym życiu, a zbyt dużo stresu, należy więc pozwolić sobie co najmniej kilka razy dziennie, aby zatrzymać i spędzić pół godziny zrelaksowany, zarezerwowaną na posiłek.
 4. Istnieją co najmniej 4 razy na dobę. Częste posiłki pomogą Ci czuć się pełna.
 5. Nie jedz przed snem. Nie jest konieczne, aby załadować żołądek, bo w nocy musi odpoczywać z tobą.
 6. Nie opuszczaj śniadania. Rano posiłek daje siłę na kolejny dzień.
 7. Ważnym aspektem psychologicznym: chęć pracy nad sobą, chęć zmiany. Połowa pracy nad sobą i swoim ciałem dzieje się w twojej głowie.
 8. Spokojny sen. Cóż, co mogę powiedzieć, to dobry odpoczynek nie zaszkodzi nikomu.
 9. Jedz więcej świeżych warzyw, owoców i sałatek. Pokarmy roślinne dają energię i vitaminize ciało.
 10. Odmówić produktów szkodliwych (soli, produktów zawierających duże ilości cukru, mięsa, sosów, alkohol smażonych produktów olejowych).
 11. Aby zachować równowagę między tłuszczów i białek w żywności.
 12. Przed każdym posiłkiem, aby jeść surowe warzywa.
 13. Zwiększenie aktywności fizycznej. Trzymanie się tej diety, a ty sam będzie chciał przenieść więcej, bo będziesz pełen energii i siły.

Powrót do spisu treści

Wyciągnąć wnioski

Ważne w tym systemie odchudzania, że nie jesteś głodny, można sobie pozwolić na pełne jedzenia, a to sen z utraty wagi. Dobrze karmione człowiek czuje się komfortowo, nie łatwo rozgniewany na drobiazgi i nie jest zakłócona na zamknięciu. Na pewno zna, jeśli nie próbowałem trzymać się konkretnego systemu diety.

Poniżej znajdują się produkty, które można bezpiecznie jeść (nawet z przyjemnością):

 • Owoce morza
 • Gorzka czekolada,
 • Suszone owoce,
 • Warzywa (z wyjątkiem ziemniaków)
 • Owoce,
 • Produkty mleczne,
 • Trawa (jako przyprawa)
 • Pełne ziarna,
 • Nawet nasiona.

Dieta Tatyany Malahovoy normalizować wszystkie procesy metaboliczne w organizmie, pozbywa się nadwagi, to daje dobre samopoczucie. Powinno się próbować tej metody odchudzania, ponieważ ryzykujesz nic, trzeba tylko postępować prostych zasad. Nie musisz głodować lub poważnie ograniczają się, nie trzeba się przygotować każdą potrawę absurdalne. Aby odnieść sukces, trzeba tylko chęci do zmian i niewielką kontrolę nad ich diety.

load...