Nowy Rok ze świadczeń zdrowotnych

Noworocznego święta – tradycyjne biesiady, imprezy zabawa i … poważny stres dla organizmu. W przeddzień Nowego Roku gorączkowy często zapominamy o konieczności monitorowania stanu zdrowia i jeść prawo. W rezultacie – ciężar w żołądku, nadwagi i innych przykrych konsekwencji dla organizmu.

load...

Jak przywrócić organizm po wesołości?

Przede wszystkim trzeba dbać o prawidłowe odżywianie. Przynajmniej na jakiś czas, aby wykluczyć z diety smażone, pikantne i słone potrawy, gorące i mocnych napojów. Staraj się jeść małe posiłki co dwie do trzech godzin, około sześć do ośmiu razy dziennie. Rano zacząć płatki owsiane, który pomaga chronić błonę śluzową żołądka i jest doskonale absorbowane przez organizm.

Ale głównym sekretem dobrego zdrowia – picie wody mineralnej Essentuki. Ta woda mineralna do picia nawet naszych dziadków, wciąż przelewa się ze studzienek, znane od czasów radzieckich! Jakość i właściwości wody mineralnej „Essentuki” sprawdzone, a jego regularne stosowanie który zapewni dobre zdrowie.

Yessentuki posiadają unikalną kompozycję mikroelementów, z których każdy ma korzystny wpływ na organizm. Wody tabeli Essentuki №4 aktywuje produkcję kwasu gruczołów przewodu pokarmowego, jak również funkcji motorycznych, sprzyja metabolizm substancji zasadowych, poprawia stan wątroby mochevyvedeniya funkcji zhelchevyvedeniya i trzustki.

load...

Również z organizmu szybko wydalany toksyn i szkodliwych substancji, co jest szczególnie ważne po spożyciu fast foodów i napojów alkoholowych w święta Nowego Roku.

Ale ważne jest, aby podjąć odpowiedzialne podejście do wyboru właściwej wody. Essentuki №4 – zasadowy wodny średniej mineralizacji i Essentuki №17 – kwaśny wodny wysokim zasoleniu. Wybierz „te” Essentuki pomoc następujące instrukcje na etykiecie: GOST R 54316-2017, pole Essentuki – tym samym polu, z którego woda pitna naszych rodaków i zagranicznych gości przez wiele pokoleń. Należy również zwrócić uwagę na szereg dobrze z którego wlano wodę, na przykład, numer Essentuki 4 – od liczby oraz 49-E, i Essentuki №17 – od studni №46.

Zastosowanie takiego Essentuki – to świetna okazja, aby zadbać o swoje ciało: nie tylko poprawia zdrowie, ale także przedłużyć młodość i urodę.

Legendarny zielone butelki „kiedykolwiek” Essentuki doskonale pasuje do atmosfery tradycyjnego noworocznego.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wodę stosuje się fazę zaostrzenia. Przed użyciem należy skonsultować się ze specjalistą.

load...