Nowy Rok w Pradze – niewidoczne opowieści przeplatanie z rzeczywistością!

Zawartość:

Zbliża się nowy rok, a wspaniałe czerwone karły, Śnieg dziewczęta i smukłe, oczywiście, dobre i mądre Święty Mikołaj. Czas, kiedy nawet najbardziej zagorzali sceptycy zaczynają wierzyć w małe cuda …

load...

W każdym razie, to wraz z nadejściem zimowych wakacji czekamy na bajki. Dążymy do nowych doświadczeń, do życia żywy i niezapomnianych emocji. Szukamy odpowiedzi na odwieczne pytanie – gdzie iść na Nowy Rok? Ten artykuł oferuje małą wycieczkę w pięknym i magicznym miastem, które jest uderzające rzadkość świateł, majestatu zamków, kolorowych uliczek. On może przełamać lody, nawet w najzimniejsze serca i dać wspaniały weekend.

To miasto może być słusznie nazywany jednym z najpiękniejszych w Europie. Miasto rycerzy i pięknych pań, miasta muzyki i sztuki. Bierzemy wirtualną wycieczkę do pięknego i urzekającym Pradze nazwie „Praga Nowy Rok 2017”. Uwierz Nowy Rok w Pradze może stać się jednym z najbardziej pamiętnych podróży swojego życia.

Trochę historii

Praga, lub jak to nazywa, „miasto stu wież”, zostało założone w X wieku. Pochodzi ona z największych rzek regionu Delty – Wełtawie. Według legendy, mityczna księżniczka Libuše na jednym z brzegów rzeki powiedział: „Widzę miasto wielkie, wznieść się do gwiazd chwale …”

Jest to jedno z niewielu miast, które przez cały czas jego istnienia, był rezydencją królów. Dlatego wybrał najlepszych stylów architektonicznych – od gotyku do kubizmu. Praga – perła, której udało się połączyć te różne obrazy i pozostają wspaniałe, piękne i niepowtarzalne.

load...


Ciepły powiew starożytności

„Złota Praga” setki lat przyciąga turystów z całego świata. To przyciąga ludzi wąskie kręte uliczki, średniowieczne budynki i niesamowitą atmosferę. Jeśli podoba Ci się miasto z historią, piękny i dumny, wielki i potężny, a Praga będzie jednym z twoich ulubionych miejsc. Piękny, stary, wspaniały. W tym mieście wszystko wydaje zapakowana w dziwnej opowieści. Idąc ulicami, a potem oczekiwać, że niektóre rycerz z zakrętu i księżniczka będzie spieszyć się na chodniku w pozłacanej przewozu.

Do centrum Pragi – deptak. Ta część miasta od wielu setek lat pozostaje nienaruszona zabytek architektoniczny. Każdy budynek, każdy zakręt jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Każdy kamień z tym fascynującym miejscu wydaje się być uduchowione. Dlatego w środku miasta, można chodzić godzinami, biorąc pod uwagę jej wspaniałych budynków, dzieł sztuki.

Wszyscy turyści interesują się pytanie – co warto zobaczyć w stolicy tajemniczej Czechach? Co może zaskakiwać Sylwester w Pradze? Dla każdej reszty, a przede wszystkim powinno być interesujące. W centrum miasta, na Rynku Starego Miasta można usłyszeć bout starego zegara. W tym czasie, zegar wydawało się przyjść do życia lalki zaczynają się poruszać, istnieją postacie Apostołów. Są wyjątkowe, jak pokazano czasu na nowych i starych kalendarzu.

Następnie można wspiąć się na Stary Ratusz. Być może, z jego wierzchołka oferuje najlepszą panoramę Pragi, prawdziwie niezapomniany widok. Zrób zdjęcie na pamięć i obrazu w wielu latach będzie zanurzyć się w cudownej atmosferze tego wyjątkowego miasta. Upewnij się również, aby odwiedzić Zamek Praski – zbiór najlepszych światowych zabytków architektonicznych – pałaców, kościołów, które po prostu nie może pozostać obojętny.

A następnie przejść pieszo na Moście Karola. Wielu uważa, że ​​jest to centrum Pragi, w miejscu, gdzie wszystkie marzenia, wystarczy tylko chcieć. Romans z kamienia „idola” w wieczornym świetle latarni daje niezapomniane wspomnienia. A takich obiektów w Pradze ustawiony.


Nowy Rok w Pradze – Winter Tale

Całoroczny Praga przyciąga uwagę turystów z całego świata. To jest jak skarb kryje zabytki architektury, rzeźby i malarstwa. Ale to było w zimie tego wielkiego miasta można zobaczyć z zupełnie innej strony. Opowieść staje się rzeczywistością w ścianach kamiennych średniowiecznych zamków. Ona mieszka jej życie w małych uliczek. Beztroski zabawy z turystami, tańczyć z dziewczynami na koncerty, spacery zakochany w parach wzdłuż promenady. Jeśli zdecydujesz się pójść do Nowego Roku w Pradze, można odkryć nowy unikalny miasta.

Ta opowieść jest tworzona każdego roku ciężkiej pracy miejscowej ludności – niesamowite piękno świerkowych światłami łuk i drobnych złoty deszcz drzew. Wszystko to jest tak subtelnie i pięknie podkreśla podstawowy nastrój. Każdy światła zdaje się mówić do nas – bardzo blisko do bajki. I taki cud bajki pozwala całkowicie odpocząć, zapomnieć o wszystkich problemach i obawy. Nowy Rok w Pradze – to nie tylko wydarzenie, podróż do magicznego świata drugiego. Praga jak życie w czasie i wszyscy turyści stają się zakładnikami tej wspaniałej atmosfery.

Nie myśl, że w Nowym Roku w Pradze – wakacje dla romantyków, którzy po prostu podziwiać piękno miasta. To jednak nie wszystko co jest do zobaczenia. Kulturalne centrum Europy jest w stanie zaskoczyć i kina, targi, koncerty klasyczne i klubach rockowych, występy jazzowe, kawiarni i barów. Ta różnorodność przyciąga ludzi miejskie różnych narodowości, wieku i upodobań. Wszyscy oni znaleźć coś o sobie w różnych stylach.

I to jest Praga – harmonijne połączenie przeciwieństw, fascynujący dla jego oryginalność i smak. Wyjątkowy i delikatny, wielki i stary. Ona czeka na ciebie zawsze. I wierzcie mi, Sylwester w Pradze, nigdy nie zapomnę!

load...