Nowy Rok – Nowa Dieta

Zawartość

W nowym roku niemal każdy marzy, dobrze, najbardziej zaawansowane i pragmatyczne umieścić roczny cel. Postaw na liście jest notorycznie „Chcę schudnąć, 5, 10, 15 kilo?” Amerykański psycholog. D. Beck przeprowadziła badania i stwierdziła, że ​​prawie 80% dorosłych kobiet marzy o smukłej figury. Jednakże, skacząc z jednej do drugiej ścisłej diecie nie sumują zdrowia i, co bardziej prawdopodobne, odroczenia, a nie przyniesie pożądanego rezultatu. Dlatego konieczne jest, aby skorzystać z indywidualnych strategii wyboru diety, i zapomnieć o problemach z postacią i zdrowia w nowym roku.

load...

[Powrót do spisu treści]

Styczeń – oczy

Oczywiste jest, że połowa miesiąca, nawet myśleć nie będzie zdrowego odchudzania. Kolacje, koncerty, alkohol, słodycze i tradycyjnej żywności zimą tłuszczowych … wiesz, teraz – najlepszy czas, aby rozpocząć nowy program odchudzania. Program różni się od diety z Internetu, który jest indywidualnie wyposażony. Wszystko miesięcy prowadzić dziennik żywności. Zapomnij o „starego reżimu” notebooków – usunąć swoje jedzenie na telefon aparatu, nie zapomnij, aby ustawić datę i godzinę, reset zdjęcie w specjalnym folderze, i spojrzeć na koniec miesiąca, co ty przede wszystkim jedzenia.

[Powrót do spisu treści]

Luty – Optymalizacja jest

Teraz wiesz, że zwykle przyciąga spośród obfitości spożywczym. Ktoś lubić kiełbasę, ktoś nie może żyć bez ciasta. W lutym, trzeba określić, ile posiłki są typowe dla ciebie, co jest podstawą diety, a gdy masz tendencję do przejadania się. Twój cel – nie posypać popiołem na głowie, i starają się zmniejszyć szkodliwe porcję żywności, zastępując ją narzędziem. Strategia jest prosta – wybrać mięsa, kiełbasy, sos jogurt zamiast majonezu, produkty pełnoziarniste, zamiast szybkiego gotowania owsianki. Wymienić część białego chleba z otrębów, ale pozostawić 30 procent produktów ze swojej „starej listy”. To proste rozwiązanie przyczyni się do zmniejszenia spożycia kalorii o 10 procent bez żadnych obliczeń.

load...

[Powrót do spisu treści]

Marzec – zdrowe nawyki

W marcu, to jest czas, aby wprowadzić do diety zdrowej żywności – owoców i zielonych warzyw. Zamień swoje zwykłe desery owocowe, zrezygnować z cukru w ​​herbacie dla dobra garść suszonych moreli lub śliwek i zastąpić część zbóż wysokiej kaloryczności sałatek Udekorować świeżymi warzywami. Kierować się intuicją i szukać czegoś, co naprawdę jak z „zielonej listy”.

[Powrót do spisu treści]

Kwiecień – dążą do idealnego

Teraz już wiesz wystarczająco dużo o własnym ciele i są wykorzystywane do naśladowania diety. Nadszedł czas, aby aktywnie rozpocząć utraty wagi. Za pomocą prostego systemu do zestawiania diecie. W ciągu pięciu dni roboczych będziecie jeść na śniadanie 100-200 gramów posiłków białkowych i porcja warzyw, owoców lub przekąsek na 30 gramów orzechów, zjeść zupę warzywną i część mięsa lub ryby, niskotłuszczowe Twaróg obiad z surówka. Przez weekend, dodając do obiegu 1 porcji ulubionego jedzenia, ale należy uważać, aby nie przejadać.

[Powrót do spisu treści]

Maj – moc czczo dni

Pod koniec wiosny apetytu naturalnie „opada”. A sama natura pozwala nam uciec od „spraw żywności” – szczególnie spacery dzisiaj. Ale w tym samym czasie, sezon zaczyna się pikniki i wiele osób straci dietą kontrolną ze względów społecznych. Jeśli boisz się lepiej, w zwykłych, nie jest zajęte dni wycieczki do kebabów, jeść na „April” systemu, aw dni po „uczcie” rzucić światło absolutorium. Wybierz produkty, które chcesz, a nie, aby wyładować więcej niż 1 dzień w tygodniu.

[Powrót do spisu treści]

Czerwiec – siła

Wody

W lecie można bezpiecznie zmniejszyć porcje i całkowicie zrezygnować słodkie przekąski. Ciepło pomaga zmniejszyć apetyt, ale nakłada na nas „dodatkowe zobowiązania”. W czerwcu, po prostu trzeba dostosować system do picia. Spożywać co najmniej 8 szklanek wody dziennie, w upalne dni, należy zwiększyć ilość cieczy 10 filiżanek.

[Powrót do spisu treści]

Lipiec – bardziej zielony

Warzywa można nie tylko przyśpieszyć metabolizm, a także zwiększają zdolność komórek do regeneracji. Więc zamiast drogich zabiegów dla napinania skóry, należy przyjąć ją reguły na śniadanie koktajl 1 banan, 1 paczkę zielonych liściastych i 100 ml jogurtu, na pewno zjeść obiad sałatkę warzywną.

[Powrót do spisu treści]

Sierpień – naturalny czystek

Są to pierwsze dojrzałe melony, staraj się nie przegap ich sezon. Urządzanie 1 dzień na czczo arbuzy i melony w tygodniu, można stracić kilka kilogramów na jesieni, a nawet poprawy funkcji nerek i radzić sobie z obrzękiem. Głodu nie jest konieczne – niech twoje codzienne menu składa się z 300 g twarożku beztłuszczowego, kilka garści otrąb i 1-2 kg miąższu melona.

[Powrót do spisu treści]

Wrzesień – nowy początek

Jeśli zastosujemy się do diety przez cały rok, a korzystać z tych wskazówek, nadszedł czas, aby przejść do nowej garderoby. Ale że piękno pozostaje z tobą i upadku, trzeba myśleć o zwiększenie aktywności fizycznej. Spróbuj, na przykład, aby zapisać się na basen klub fitness lub basen, lub udać się do szkoły tańca, eksperymentu i znaleźć to, co lubisz.

[Powrót do spisu treści]

Październik – czas przyprawy

Czy wiesz, że cynamon, kurkuma, suszony czosnek, imbir, pieprz cayenne i goździki pomóc schudnąć? Jest to szczególnie istotne w środku jesieni. Pikantne jedzenie może pomóc uniknąć przejadania się, a nasycony znacznie szybciej. Unikać letnie sałatki do gulaszu i ryby z przyprawami i warzywami duszonymi samo. Nie zapomnij o zup i dodać do diety owsianki 1-2 porcji produktów pełnoziarnistych.

[Powrót do spisu treści]

Listopad – A little słodyczą

W tym miesiącu, większość ludzi zacznie szukać pożywienia w taki sposób, aby zachęcić do siebie i uzyskać pozytywne emocje. Z kolei, oczywiście, są słodycze i ciastka. Tymczasem można wspierać siebie i bez kalorii – piec słodkie z natury dyni, piec jabłek słodkich odmian i wymieszać z serem o niskiej zawartości tłuszczu, dobrze, zamiast grzanego wina zaparzyć sobie herbatę z przyprawami.

[Powrót do spisu treści]

Grudzień – zmniejszenie masy ciała na nowy rok

Jednak slogan pism kobiecych na świecie nie jest bardzo istotne dla Ciebie, jeśli przestrzegać naszych prostych wskazówek. Jeśli jednak uparte kilogramy były nieznacznie regulować moc – należy pamiętać, że szybka utrata masy ciała jest wystarczające dla posiłku białkowego śniadania z minimum tłuszczu, na przykład, niskotłuszczowy twaróg i otręby, kolacja z warzyw i mięsa lub ryby, a kolacja z małej porcji nabiału, jajek, ryb lub mięsa, Odpręż się z egzotycznych owoców, jeść mniej soli, i będzie tak piękna jak zawsze w Sylwestra.

load...