Nowotwory na genitalia: niebezpieczne brodawki

Zawartość:

Do tej pory lekarze byli w stanie zarejestrować kilkadziesiąt typów wirusa brodawczaka ludzkiego, które mogą uszkodzić narządy płciowe kobiet i pań. Niektóre z nich mogą przejść niezauważone i nie dostarczają żadnych znaczących niedogodności. Inne są określone przez obecność narządów płciowych u ludzi. Każdego roku, ryzyko zachorowania na tę chorobę zwiększa się kilkakrotnie.

load...

Które znajdują się na brodawki narządów płciowych? Czy mogę się ich pozbyć siebie? Ze względu na to, co się pojawiają? Z reguły określenie to oznacza małe tworzenie się na powierzchni narządów płciowych. Często mają one odcień skóry. Warto zauważyć, że HPV mogą wpływać na powstawanie brodawek na genitalia nie, lecz również na innych częściach ciała.

Brodawki na narządach płciowych: droga zakażenia

Brodawki na narządach płciowych są zlokalizowane, są trzy najważniejsze choroby, które są przenoszone z człowieka na człowieka. Do połowu tej choroby jest możliwe podczas pełnego stosunku płciowego (pochwy, a nawet seks analny). Uniknąć w stosunku płciowego z pacjentem jest bardzo trudne.

Objawy brodawki narządów płciowych i ich diagnostyka

Co do zasady, w pierwszym miesiącu tego nieprzyjemnej choroby nie objawiać. Cielesne narośle na skórze płci pięknej zaczynają się pojawiać dopiero od jednego do trzech miesięcy po ewentualnej infekcji narządów płciowych. Rozpoznaj się w obecności tej choroby może być tylko osoba, która jest ściśle monitorowanie ich higieny intymnej.

load...

Ewentualne wzrosty powinny wzbudzić podejrzenia płci pięknej w rozwoju chorób wenerycznych. Zwykle mają stały lub różowawy odcień. Brodawki mogą pojawić się na każdej części jest absolutnie genitalia ludzi. Dobrze, jeśli dane te są umieszczone na zewnętrznej regionu narośli (na penisa, sromu, moszny, odbytu, itp). Wtedy kobieta lub mężczyzna może je zobaczyć samemu.

W najgorszym przypadku, brodawki płciowe są umieszczone wewnątrz pochwy lub szyjki macicy. Podejrzewać ich obecność zanieczyszczone płeć piękna może być nieznaczne krwawienie z narządów płciowych, a niezwykłą absolutorium. Brodawki zewnętrznych niemal nie powoduje dyskomfortu dla człowieka. Jednak mogą one powodować swędzenie skóry.

Diagnozowanie specjalista chorób może dopiero po zbadaniu jego pacjenta. Czasami lekarze stosowany do obszaru dotkniętego w specjalnym roztworze, który zamienia brodawki bieli. Zatem potwierdzają diagnozę.

Należy zauważyć, że wykrywanie narządów płciowych lekarz jego pacjenta wyznacza liczbę analiz i badań w celu potwierdzenia nieobecności innych chorób przenoszonych drogą płciową. Zazwyczaj, osoby badane na obecność takich niebezpiecznych chorób, takich jak syfilis.

Zapobieganie chorobie: jak uniknąć zakażenia

Jak wspomniano wcześniej, brodawki płciowe są jednymi z najczęstszych chorób przenoszonych drogą płciową, który może zainfekować każdy. Dlatego bardzo ważne jest, aby przeprowadzić środków zapobiegawczych w celu uniknięcia pozyskania takiej nieprzyjemnej choroby.

Od brodawki narządów płciowych są przekazywane przez kontakt seksualny, osoba musi chronić swoje stosunki seksualne. Nie zapomnij o takiej antykoncepcji, jak prezerwatywy, która jest w stanie zminimalizować ryzyko nabycia chorób przenoszonych drogą płciową i niechcianych ciąż. Niezabezpieczony seks jest dopuszczalne jedynie w przypadku, gdy dana osoba jest w pełni przekonany, że zdrowie swojego partnera seksualnego. Anal powinno odbywać się również przy zastosowaniu zabezpieczenia, ponieważ obszar odbytu ma skłonność do narządów płciowych.

Nigdy w żadnym wypadku nie powinny mieć stosunek seksualny z osobą zakażoną brodawki narządów płciowych. Nawet seks z prezerwatywą w takim przypadku może to doprowadzić do zakażenia. Pamiętaj, aby poinformować partnera o obecności choroby, jeśli jest ona dostępna. Środki te nie będą mogły zapobiec infekcji innej osoby.

Metody leczenia narządów płciowych

Samoleczenie może być nieskuteczne w tej chorobie, ale także bardziej niebezpieczne nie tylko. Będzie to pogorszyć istniejącą sytuację. W każdym razie, człowiek, który znalazł się w brodawki narządów płciowych lub podejrzewa ich obecność powinna dążyć kwalifikowanej pomocy doświadczonego pracownika opieki zdrowotnej. Lekarz zdiagnozuje i przepisać odpowiednie leczenie. W chwili obecnej istnieje wiele rodzajów leków, które mogą zapewnić pacjentowi z nieprzyjemnym choroby. Wziął leki na leczenie powinno dopiero po otrzymaniu testach, po wcześniejszym uzgodnieniu z pacjentem a lekarzem.

Pierwszą rzeczą, jaką dana osoba czynienia z tym kłopotów, należy spróbować usunąć brodawki narządów płciowych, które są przyczyną wystąpienia objawów. Brak leczenia prowadzi często do wzrostu guzów w obszarze genitaliów.

Zazwyczaj pacjent jest zobowiązany do przejść kilka kursów leczenia pokonać tę chorobę. W związku z tym powinny być wykorzystywane do rejestrowania nazw leków i zabiegów powtórzyć je w przyszłości, lub jeśli były one nieskuteczne, poinformować lekarza.

W leczeniu zewnętrznych narządów płciowych, brodawki (brodawki) można uzyskać z wykorzystaniem wyznaczonych żele i maści. Narzędzia te są nakładane na zmienioną chorobowo skórę przez kilka dni, a potem zrobił krótką przerwę. Samoleczenie jest niemożliwe, aby wybrać ponownie.

Usuń brodawki narządów płciowych i może być usunięty chirurgicznie. Metoda ta jest uważana za najszybciej. W celu zaleca się, aby być realizowana tylko wtedy, kiedy inne sposoby okazały się nieskuteczne. Ale istnieje szereg przeciwwskazań, które należy zawsze pamiętać.

Jak najszybciej należy usunąć brodawki narządów płciowych kobiet w ciąży płeć piękną. Środki te pomogą zapobiec zakażeniu dziecka z chorobą. Jeśli przyszła kobieta w ciąży uderzyła dużym obszarze genitaliów, jest przyporządkowany cesarskiego cięcia w celu uniknięcia nadmiernego krwawienia podczas naturalnego porodu.

Zatem leczenie brodawki narządów płciowych powinna zaczynać się od pierwszych miesięcy od ich wystąpienia. Wykonano w czasie środki, aby zapobiec rozwojowi poważniejszych chorób (np raka szyjki macicy), które często rozwija się na ich tle.

load...