Nowoczesna technologia dla nowoczesnych kobiet


load...

Nowoczesny biznes – to przede wszystkim walka o informacji. Dlatego największe sukcesy biznesmeni są zawsze otoczone różnych gadżetów. Laptopy, tablety, smartfony – nie jest to po prostu niemożliwe do zrobienia podczas pracy. Producenci takich urządzeń są ściśle oglądanie świata biznesu, więc prawie każdy dzień albo że „praniu” lub aplikacji, która ma na celu ułatwienie życia dla nowoczesnej kobiety biznesu.

prezentacje

  • Jeśli jesteś na służbie mają często do prezentacji i nosić ciężkich projektor i komputer jest bardzo kosztowne, istnieje rozwiązanie: wystarczy, aby zapewnić iPhonie miły dodatek – Projektor Pico Mili zasilania projektora. To może pomóc pokazać swoją prezentację w prawie każdym miejscu io każdej porze. Podczas prezentacji smartfonu może pomóc w inny sposób.
  • Dodatek mbPointer przekształcić go w poręczny slajdów zdalnego sterowania. I to nie musi poprosić kogoś, aby przełączać slajdy lub stale się rozprasza.

komunikacja

  • Prosto i tanio dzwonić do swoich kolegów w każdej części globu pomoże Skype zainstalowany na smartfonie lub laptopie. Ten program jest dostępny dla wszystkich typów systemów operacyjnych – Windows, Android, Symbian, jak również dla iPhone i iPad. Dzięki Skype można dokonywać żadnych typów połączeń: Skyp-to-Skype (za darmo głosowe oraz wideo), albo wzywa Skype na numery telefonów komórkowych i stacjonarnych.
  • Dzięki Skype można zorganizować całą wideokonferencji. Wyobraźmy sobie, że nie trzeba latać wszędzie spotkać nowych klientów lub partnerów – można je zobaczyć na ekranie komputera. Aby to zrobić, wystarczy zorganizować czas i zadzwonić na Skype. Podczas konferencji może być użyteczna i funkcjonować udostępnianie ekranu – uczestnicy widzą komputerów nawzajem pulpitami.
  • Sprawdzać pocztę i czytać najnowsze wiadomości w Internecie jest obecnie możliwe praktycznie wszędzie, jeśli masz konto Skype. Tuning Skype WiFi jest zaprojektowany specjalnie dla osób, które spędzają dużo czasu w podróży. Trzeba znaleźć punkt dostępu Skype WiFi (a jest ich miliony na całym świecie – jest to kawiarnia, hotele, lotniska, itd.) I są w ogromnej globalnej sieci. Usługa ta jest nie tylko wygodne, ale także opłacalna: w Polsce, na przykład, 1 minuta jak WiFi jest tylko 6 groszy. Pieniądze potrącane z konta Skype, a płacisz tylko za rzeczywisty czas spędzony w Internecie.
  • Podziel się osiągnąć sukcesy biznesu z kolegami lub rodziną, znowu pomoże usług Skype To Go można używać, aby niski kosztów połączeń z numerami telefonów w bardzo konkurencyjnych cenach.

Smartphone Assistant

  • Plan lotu będzie FlightTrackPro app – otrzymasz szczegółowe informacje o wszystkich lotów, zmian rozkładu, jak również pokoje na bramach wyjazdu.
  • Jeśli masz do podróży do różnych krajów, a także czas, aby nauczyć się języka nie jest obecny, wystarczy pobrać darmową aplikację ze mną rozmawiać. Po prostu mów do telefonu dowolną frazę w języku polskim, a smartphone jest automatycznie tłumaczy i wypowiada je w języku obcym (głównych języków europejskich dostępne).

Rodzina

Ale biznes to biznes, ale nie zapominaj o swojej rodzinie.

load...

Wiele gwiazd zarządzać tym z łatwością: Kylie Mionoug większość czasu z dala od domu. Jednak Kylie zawsze może skontaktować się ze swoją rodziną poprzez Skype. Piosenkarka powiedziała: „Oczywiście, że nie widzieli moją rodzinę od dłuższego czasu jesteśmy zbyt daleko od siebie :. Jestem w Londynie, a oni byli w Australii, ale regularnie komunikować się przez Skype.”.

Nowoczesna technologia nie tylko pomoże kobiety biznesu, ale także, na przykład, młode matki. Sandra Bullock, słynny amerykański niedawno została matką i przyznał w jednym z wywiadów. „Piękno współczesnym świecie przejawia się w technologii, takich jak Skype i iChat Co pięć minut mój telefon informujący mnie o wszystkich wymaganych Lewisa (syn aktorki) już tam jest. I iPad, iPhone i komputer z iChat „.

Matki, aby pomóc

  • Młode matki są zazwyczaj bardzo trudne – muszą być rozdarty pomiędzy małym dzieckiem, rodzina, rolnictwa, i zawsze pamięta dużo. Czy coś ważnego woli Aplikacja EverNote nie zapomni. Przypomniałem sobie coś kupić w gospodarstwie – nagrany. Twoje dziecko się wzruszającą atrakcyjną twarz – fotografowany i publikowane na portalu społecznościowym do reszty zazdrość matki. Czytałem ciekawy artykuł w Internecie – trzymać go na swoim smartfonie. Cały materiał jest dogodnie rozmieszczone w taki sposób, że problemy z poszukiwaniem nie będzie.
  • Jeśli dzieci są już dość dorosła, a następnie możemy dołączyć je do wysokich technologii. Na przykład, dzieci Tina Kandelaki od dawna domaga się z przyjaciółmi na Skype i odrabiania lekcji razem. A oto gwiazda sama na rzecz wprowadzenia tej usługi w szkołach, dzięki czemu uczniowie mogą, na przykład, nauczyć się języka obcego z native speakerami, bez wychodzenia z rodzinnego miasta.

Tak więc wniosek jest oczywisty: kimkolwiek jesteś – udane kobieta biznesu lub opiekuńcza matka, nowoczesna technologia ułatwia życie. Przyczyniają się one do racjonalnego wykorzystania czasu i pieniędzy, i po raz kolejny udowodnić, że nadąża za duchem czasu – łatwe i przyjemne.