Nowe technologie stosowane w barwienia włosów

Wielu ludzi dzisiaj nadal malować włosy w starym, pochylił się nad zlewem z tubki farby. Farbowanie w domu w stosunku do malarstwa salonowego, włosy farbowanie inną jakość, a także nie zapewniają takiej przyjemności, które występują podczas wizyty w salonie kosmetycznym, jak nowe technologie dzisiaj osiągnęły tak wysoki poziom, że stało się niemal niemożliwe do wykonania barwienia proces włosów. Proponujemy Państwu dwa najpopularniejsze rodzaje barwienia.

load...

Włosy Elyuminirovanie

Elyuminirovanie włosów jest procedura barwienia farbowania włosów Elumen, produkowany przez niemiecką firmę Goldwell.

Ten typ barwienia daje trwały efekt, dawno daje trwałość koloru włosów i polysk. Nie jest absolutnie powodować uszkodzenia włosów, ponieważ nie zawiera amoniaku i nadtlenku. Barwnik Elumen przeciwieństwie do wielu innych farb działa bezpośrednio na samej włosy, wnikając w jego głębi.

Ponadto do jego bezpośredniego celu Elumen malować nie tylko nie psuje włosy, ale także je leczyć. Ze względu na fakt, że barwniki barwiące mieć wpływ ściągająco, że klej porów, a tym samym przywraca naturalne piękno włosa i połysk. Między innymi ta farba jest w stanie leczyć włosy zniszczone Perm.

Włosy Biolaminirovanie

Biolaminirovanie, jak również elyuminirovanie ma „ion” Zasada działania farby i barwniki wykonane bez zawartości amoniaku. Jednakże ten typ barwienia wyróżnia się silnym działaniem terapeutycznym ponieważ poprawia strukturę unruly, cienkiej i wysuszonej sierści.

load...

Biolaminirovanie co najmniej 10% pogrubia włosy, odpowiednio, fryzura staje się znacznie masywniejsza. A wszystko to dzięki powłoce celulozy, która otacza niewidoczny film każde włosy i zapobiega kolor wyprane. Zatem biolaminat nie tylko ułatwia stylizację włosów, ale także trwale usuwa włosy, inne niż to, że ma właściwości hydrofobowe, odpowiednio, fryzury doskonale odbyły się w każdych warunkach pogodowych.

Biolaminat jest dwojakiego rodzaju – jasne i kolorowe. W przeciwieństwie do konwencjonalnych farb, kolor jest inny blask, połysk i wielowymiarowość.

load...