Nowe kompozycje lub dekoracja świąteczna alternatywa

Zawartość:

Jak przygotować dom na Nowy Rok? Problem ten zaczyna zajmować nasze umysły podniecony gwar przedświąteczny od końca jesieni. A dlaczego? A ponieważ jest od teraz w sprzedaży są ozdoby choinkowe i zestawy upominkowe i biura i sklepy błyszczące blichtr, girlandy, ubranych choinek i kolęd. Nawiasem mówiąc, o piosenkach …

load...

Zgadzasz się, że atmosfera festiwalu i jego otoczenie zewnętrzne były i nadal są bardzo ważne elementy każdej uroczystości i Nowy Rok – szczególnie. Oczywiście, aby całkowicie zmienić całe wnętrze mieszkania na jeden dzień w roku jest prawie niemożliwe. Ale nie jest to konieczne, ponieważ cała składa się z małych rzeczy. I taki wian_2 i oryginalny drobiazg Boże Narodzenie staje się kompozycje, które mogą być wykonane ze świeżych kwiatów i łapami sosny, z dodatkiem świeżych owoców, świec i ozdób choinkowych. I można zrobić coś z materiałów złomu lub używać do tego celu swoje umiejętności robótki i zrobić to „coś” Basis Skład Boże Narodzenie. Jednak niech to ty i ja rozważyć szczegółowo jak zrobić oryginalną kompozycję Nowy Rok własnymi rękami.

Nowy storczyk

Naturalnie, głównym gościem w każdym domu podczas obchodów Nowego Roku – choinki. Ubierz się jak choinka wszystkie: dorośli i dzieci. I jak ozdobić? Nabyte bale i blichtr – nie są jedynymi obiektami dekoracji Boże piękno. Może to być wykonane przez człowieka ceremonie w zabawkach i girland, lub nawet zrobić dekorację kwiatami. Jak dokonać tej oryginalnej ozdoby choinkowe z rękami? Aby utworzyć kwiat noworoczne musimy:

 • Z drutu aluminiowego w dwóch kolorach;
 • Dwukolorowe cienki drut dekoracyjnego;
 • Zbiornik kwiatowy;
 • Kwiatowy taśmę (taśmy TEIP) dwóch kolorów;
 • Świeże kwiaty orchidei;
 • Sztuczne aspidistra (kwiatu wstęga tworzywa sztucznego lub polipropylen).

Zrobimy tylko dwa ozdób choinkowych. Zacznijmy dekoracji kwiatowych pojemnikach – specjalne pojemniki, do których woda przelewa. Aby to zrobić, należy owinąć je sztuczne goździki, naprawić go na pojemniku dekoracyjnych przewodów. Tak więc od zwykłej żarówki kwiatowy mamy piękne pojemniki na kwiaty. Następnie wypełniamy naszą butelkę z wodą i włóż przygotowane kwiaty. Nie zapomnij zmienić wodę w kolbie od czasu do czasu, to kwiaty pozostają świeże dłużej.

load...

Następnie wykonujemy DWUPRZEWODOWĄ ramkę w kształcie gwiazdy i lekko zakrzywia promienie gwiazd przybrać formę płytkiej miski. Na jednym ze szkieletów zrobić mały haczyk, dla którego dekoracja jest następnie przymocowany do drzewa. Teraz podłączyć dwa ramkę ze sobą tak, że pewna odległość pozostaje między nimi. Tak więc, mamy okazało głośności gwiazdę. Kwiaty w przygotowanym szyszek delikatnie włożona otrzymanych gwiazd i je naprawić za pomocą drutu dekoracyjny. Aby zamocować zaczepy pasa drutu. Ozdoba jest gotowy, można go zawiesić na choince.

Należy pamiętać, że dla tej kompozycji można użyć różnych kolorach, od egzotycznych storczyków do zwykłych róże. Przewód może być lakierowanie lub barwnik owinięcia taśmy. Choinka, ozdobiony świeżymi kwiatami, zaimponować gościom i będzie miłe dla oka wszystkie święta Nowego Roku.

Romantyczna kompozycja z kwiatów i marshmallows

Czy chcesz mieć na stole stał jakiś oryginalny wystrój w Sylwestra? Następnie dopasować kompozycję w stylu romantycznym. Wanilii powietrze krem ​​śnieżnobiałe lub marshmallows włączyć swoje kompozycje kwiatowe w pysznym słodkim i iglastych dekoracji świątecznej. Do wytwarzania kompozycji Boże Narodzenie z kwiatów i prawoślazu, musimy:

 • Konwencjonalna płyta tnąca wykonana z drewna lub tworzywa sztucznego;
 • Mały kawałek piaflora (kwiatowy gąbka);
 • Film żywności;
 • Taśmy;
 • Tęczówki (lub inne świeże kwiaty);
 • świece;
 • Gałąź sosny;
 • Marshmallows;
 • Polski paznokci.

Świece do kompozycji może podjąć najbardziej zwyczajne, tanio. Skręć w zwykły Świece fantastycznie pięknych świątecznych świec można użyć lakieru do paznokci i szablon. Lub wykorzystywane do tych celów, blichtr choinkowe, deszcz lub satynowe wstążki. Aby rozpocząć kawałek piaflora zwilżyć wodą i zawinąć w folię. Będzie to podstawą naszego składu. Umieść go na pokładzie cięcia, które owija wstążkami i dekoracji kwiatowy gąbki z użyciem igieł: niektóre pachnące gałązki świerkowe cięte na wymiar i wsunąć na wprost piaflor.

Centralnym elementem tej kompozycji powinna być tęczówki (o sposób, wspaniałe tęczówki mogą być wykonane z papieru, tektury) jest niebieskie tęczówki ustawi sygnał dla całej kompozycji. Pokroić na żądaną długość i umocnienia piaflore. Obok Floral zestaw gąbka świecami. Pomogą one stworzyć specjalną magiczną atmosferę Sylwestra.

Punktem kulminacyjnym naszego składu staje marshmallows. Czy kiedykolwiek zwrócić uwagę, racząc marshmallows jak to jest piękne? W naszym składzie Zephyr będzie odgrywać rolę śnieżkami, niedbale rozrzuconych na planszy. Dlatego rozkładają marshmallows chaotyczne, ale gustowny, umieszczając ją między gałęziami igliwia, wstążki i świece. Nawiasem mówiąc, zamiast deska do krojenia można użyć piękny kryształ danie lub nawet lustro w ramie, a kompozycja romantyczny Sylwester będzie wyglądać po prostu magiczne!

Niegrzeczny choinka

Kto powiedział, że choinek powinien być tradycyjny? Oczywiście, jak to już się stało, że w Nowym Roku w naszym domu stoi zielone sosny. Dziś jednak moda twórczy drzewo lub nawet niewian_2 pulpit choinek i kompozycje świąteczne, które stały się ośrodkiem taki złośliwy drzewa tutaj. Staramy się je zrobić? musimy twórczych choinek:

 • Tektura;
 • Klej;
 • Nożyczki;
 • Patyczki do grilla
 • Miękki przewód grube
 • Scotch,
 • Papieru (gazet i niepotrzebnego);
 • Blichtr;
 • Małe zabawki choinkowe.

Aby rozpocząć, wycięte z tektury stożka – ćwiartkę koła o promieniu piętnastu do dwudziestu centymetrów. Odciąć górną część stożka i obrócić wzór w kulechek karton stożka surround. Krawędzie kleju, które odbyło się na kształt stożka dobrze. Teraz z tego samego kartonu wyciąć dno – krąg równego do podstawy stożka – i zrobić to w środku małe otwory do choinek bagażniku.

Cięcia jego długości dwukrotnie wysokość stożka. Trzy pałeczek do grillowania i drutu ułożone w jeden pakiet, wyrównując końce z jednej strony, i uszczelnione taśmą. Wstawić tuleję do stożka tak, że drut przechodzi przez otwór w górnej części stożka. Napełnić komorę wewnętrzną z papieru, kartonu stożek jednocześnie mocowania beczki jodełkowy wzdłuż centralnej osi stożka. Następnie kładziemy na dnie beczki i dołączyć go do stożka z taśmy.

A teraz najprzyjemniejsza chwila. Zaczynamy udekorować choinkę, owijając go blichtr i zdobienia z małych zabawek. Cewki do cewki nawiniętej na stożku (wstępnie smarowany klejem) blichtr, począwszy od podstawy, a kończąc na ogonie drutu. Ogon przewód pochyla jako wieczkiem z GNOME. Na koniec ogona można zawiesić kuli, stożka, dzwon dzwonów. Kilka małych zabawek umieścić na drzewie, a jeśli chcesz uzupełnić swoje ozdoby z wstążek, koralików i ogólnie wszystkiego (w nastroju i smaku). Również blisko blichtr (zielony kwiatowy lub wstążka lub papier falisty) i dno beczki.

Pot za drzewami dziwki zrobić z dowolnego odpowiedniego pojemnika, który jest wypełniona tynkiem lub piasku. Zapnij choinki w doniczce i ozdobić go do własnych upodobań: wstążki, papieru falistego, organzy, blichtr. To wszystko – fundament jest gotowy. A następnie, aby skład żadnego noworocznego, dodając do podłoża, na przykład, świeże mandarynki, świece, żywe lub sztuczne kwiaty, manekiny opakowania prezent.

Świecznik z gałęzi jodłowych

Inna wersja kompozycji sylwestrowej, która może stać się własnym przybranie lub uzupełniać inne kompozycje. W tym celu musimy świecznik:

 • Igieł drzew iglastych z drobnych gałązek (świerk, jodła, modrzew, jałowca);
 • Suche trawy (siennego);
 • Gazeta;
 • Gotowy do podłączenia małego świecznika;
 • Klej;
 • Nici do szycia;
 • Drut;
 • Elementy dekoracyjne (kulki, taśmy itp).

Po pierwsze, papier jest pomarszczona, tworząc z nich żądanej średnicy kuli (najlepiej nie więcej niż piętnastu centymetrów). I owinięty wokół kuli nici, zagęszczanie go i daje mniej lub bardziej płaski kształt. Teraz obkladyvayut Balloon gazeta suchej trawy, kontynuując jednocześnie owinąć swoje wątki. Więc przywiązujemy siano do piłki i sprawiają, że piłka jest jeszcze mocniej. Zagęszczony i zwiększona piłkę z suchej trawy, zamocować nitkę i zrobić w kulki wgłębienie świecznik siana i gazety powinny być łatwe do marszczą i staranował.

Włożyliśmy w pogłębiającym się świecznik, zgnieść piłkę od dołu, dzięki czemu jest stabilny i przejść do wystroju wnętrz. W użyciu kleju (pistolet do kleju) została przyklejona do gałązek sosnowych ball. Można to zrobić na różne sposoby. Można przykleić gałęzie tak, że piłka będzie w ujawnionych iglastych „palmy”. Gałęzie można podzielić na małe kawałki i sprawiają, że piłka-jeż, jak gałęzie wystające igieł ezhinyh. Można zamknąć krawędź gałęzi świecznika, i można je pozostawić wolne od gałęzi. Wreszcie ozdobić wstążkami balon i koraliki.

Ważne! Wszystkie materiały użyte do tego świecznika, palić dobrze! Więc być bardzo ostrożnym i zachować ostrożność podczas korzystania z sosny świecę w wystrój noworocznym.

Jak widać, osobiście dokonać skład noworoczny jest bardzo prosta. Użyj gałęzie sosny, świece i świeże kwiaty, ozdobne ręcznie robione świeczniki i atrybuty każdego noworocznych. Takie kompozycje mogą być uzupełnione bombkami lub świąteczne anioły. W ogóle, fantazjować! Niech skład Twojego noworoczny będzie wyłącznym ozdoba i element ogólnej wypoczynkowego wystroju. Powodzenia!

load...