Nowa żona mojego męża. Stara piosenka o najważniejsze

Jak dziwne kobiety są ułożone. Wydaje się, że sto lat jako rozwiedziony same zainicjowały luka bezpiecznie zorganizować życie osobiste jak – Bang …. Nowa żona mojego męża. I wszystko, co było ukryte w duszy kobiety z siedmioma zamkami, łamie się z trzaskiem.

load...

Relacja „ex-żona – prawdziwa żona”

Ona jest ciekawskie spojrzenia w twarz nowej pasji jego dawny, próbując znaleźć coś (np braki). Analizuje ubrania rysunku. Analizuje relacje ex-męża i jego nowej żony:

  • Cóż, muszę! On otwiera drzwi swojego samochodu. Mam coś niemal rzucił w biegu. Tak, i krzyczeć: „Szybciej i niech slam drzwi nie jest dużo.”
  • No, no, widzisz? Ukradliśmy ten nowy złoty pierścień na palcu. I obruchalki topiony z pierścieniem babci. Serge Uważa się, że wszystkie te „kawałka żelaza” na palcach – dziwactwa Kobiet.
  • Spójrz, te udał się do Emirates. Nadal Krym nie jest wykonywana.

Być może, w sercu każdej kobiety promyk nadziei, że ex-mąż i będzie cierpieć na jej niespełnionej miłości, a jeśli kiedyś i poślubia jego nowa żona jest gorsza niż wojny nuklearnej.

Jak zmusić się nie być zazdrosny? Nauczyć się postrzegać jako nową żoną byłego głównego interlokutora, a nie rywal?

Odpowiedź jest prosta: wziąć. Pomyśl o tych wszystkich niedociągnięć byłą żoną:

  • On często zapominamy do czyszczenia zębów;
  • Przełączyć telewizor na najciekawszą miejscu;
  • I zapomnieć o urodzinach i innych terminach;
  • Uważane bezużyteczny prezent kwiatów i piwo – najlepszy napój;

Jestem pewien, że takie przedmioty zostaną wpisane dużo. Zapisz je na papierze i zobacz jak potwór żyć to nieszczęśliwy. Jesteś już uciekła od niego, a ona ma długie lata męczarni.

load...

No i co? Okazało się? Następnie kontynuować leczenie.

Relacja „macocha”

Bardzo często po rozwodzie, z pracy są dzieci. Są one wykorzystywane tylko do tego, że mój ojciec, który mieszkał z nimi cały czas, teraz przychodzi weekend i rozmawia z matką wyschnięcia tonem jak pojawia się obcy ciotkę. A ta kobieta jakoś czule trzyma dłoń ojca w ręku, a czasem nawet go pocałować. Baby shower parzy burzę emocji. W jaki sposób? Jego tata z innej ciotki? A moja matka?

Taka reakcja jest najbardziej dotkliwy w rodzinach, gdzie ex-żona w czasie nowego małżeństwa, mąż nie miał czasu, aby zorganizować życie osobiste. Dodaj do tego negatywne uczucia ex-małżonka, który po prostu nie może pomóc, ale czuję dziecko. I – gotowe. Dziecko zaczyna cicho nienawidzą nowej żony ojca.

Co robić? Czy pozwolić dziecku na komunikowanie się z nowym mężem i żoną, jeśli czujesz, że komunikacja nie jest dobre dla dziecka?

Porozmawiaj z jej byłym mężem. Zapytaj go, aby nie brać męża do spotkania z dzieckiem. Niech dziecko nie prowadzi do jego domu. Od spotkania w centrum rozrywki lub użyj zoo będzie znacznie większa niż w przypadku komunikacji w domu dziecka z „nową” mamą.

Były małżonek nie dzielić swoje lęki? Spróbuj przejść na spotkanie razem z dzieckiem. Dziecko poczuje wsparcie. A co najważniejsze – będzie widział, że komunikują się ze sobą pokojowo. Cóż, nie jesteś chwytając ją za włosy, prawda?

Nawiasem mówiąc, możemy zapewnić Ci: palące pragnienie nową żonę na spotkanie ze swoim dzieckiem i proszę go bardzo szybko mijają. Na samym początku związku każdej kobiety chce pokazać swoje najlepsze strony. Przyjaźń z dzieckiem z pierwszego małżeństwa – poważna oferta o tytuł „Miss mądrości.” Gdy pozycja w sercu wybranych zostanie osiągnięty, a kobieta jest zadowolony, że odbyła się w nim niektóre z planem, entuzjazm opada.

Relacja „alimenty”

Niestety, w tym czasie nowa żona jest tak trzeźwy, że zacznie się liczyć każdy grosz, który przechodzi obok budżetu rodzinnego. I niech wolno alimenty, wydaje się, że:

  • Chytry matka spędza całego;
  • Ex-żona powodzeniem żonaty, więc niech dziecko dostarcza nowego męża, a swoje i nic nie żyć;
  • Coś za bardzo opłaca im. Te pieniądze mogłyby wyżywić całą Afrykę.

Kwestie finansowe stają się szczególnie dotkliwy w tych rodzinach, w których była żona oficjalnie zgłoszonych do alimentów, a jej mąż przyniósł pieniądze dobrowolnie. Zazwyczaj kwota ta jest kilkakrotnie większa niż standardowej konserwacji, co nie jest, co dziecko nie karmić, ale także trochę kotek nie upewnić się, że nie potrzebuje ubrań i czesnego.

I wtedy pojawia się pytanie: „A czy nowa żona, aby pomóc dziecku męża?” Ponadto, pomoc jest tylko, aby umożliwić nowym małżonka przeznaczyć z budżetu niezbędnej sumy. Praktyka pokazuje, że nie powinien. Co więcej, okazuje się, raz na bok troskliwego męża, który z jakiegoś powodu przestanie dawać pieniądze na dziecko na tej podstawie, że czysto kobiece wymówki. (Co ciekawe, i kto mu to nauczyło?)

Co robić? Iść do sądu. I ubiegać się o alimenty prawnej. Ponieważ „w sposób polubowny” pieniędzy nie będzie widać. I spieszyć do przedłożenia dokumentów przed rodziną byłego dziecko się rodzi. Nie tylko on może zapomnieć, że miał gdzieś indziej dzieci, ale także obniżyć wielkość już małym alimenty, powołując się na fakt, że dziecko nie jest jedynym.

Relacje „ex-mąż dobry nowej żony”

Jednak zdarza się, że ex-małżonka jest wystarczająco trudne. I nowa pasja nie może wpływać na wysokość alimentów oraz szereg spotkań z dzieckiem. Jeśli dziewczyna jest głupia, a wkrótce i ona idzie do kategorii pierwszej. Jeśli mądry, tutaj rozpocznie się gra: „Spójrz, jaki jestem dobry.”

To jest najbardziej bolesne rozwój stosunków dla byłych żon. Obserwuj jak wybucha nowa żona w słodkim uśmiechem – nie jest każdy stojak. A jeśli dziecko i przepojone „dobrej cioci” sympatyczny – wpisać „brak”. Teraz kobiety będą nie tylko zazdrosny ex-mąż (który sam w sobie nie ma znaczenia), ale także jego syn lub córka.

Tutaj była żona jest bardzo ważne, aby zrozumieć, że dla dzieci nie było nikogo i nie droższe niż matki. I jak wspaniale nie będzie nową pasję, nigdy nie zajmuje jej miejsce w sercu dziecka. Oczywiście, bardzo trudno jest myśleć i reagować, gdy dusi ślepą zazdrość, i jesteś gotowy, aby chwycić starannie uczesana włosów nakrochmalony kochanie.

Tak więc, jeśli czujesz, że nie może kontrolować siebie, minimalizuje oddziaływanie z nową żoną swojego ex. A gdy dziecko pochodzi od ojca, nie prosić go o szczegółach dzień. Trawa nie dusza.

Czas minie i wszystko będzie się układać. Patrzysz, a ex-mąż spotka inną pasję. I masz tyle doświadczenia!

load...