Noga ćwiczenia utrata masy ciała, czyli jak stać się znowu piękny

Zawartość:

Mówi się, że postać kobiety mogą być identyfikowane przez długość i kształt nóg. Podobno te długonogie piękności często romantyczne, frywolne i niezbyt przystosowane do życia. Są one niezrozumiałe trudności i często ulegają cudzym wpływem. Choć krótki nogami kobieta wesoły, zmotywowany i można łatwo rozwiązać każdy problem. Czy to prawda? Być może.

load...

Chociaż, jeśli analizować współczesne stereotypy, możemy zrozumieć, gdzie są te wnioski. W 21 wieku mocno osiadł modę na długonogie piękności. To właśnie te dziewczęta wybrać żonę kapryśnych oligarchów. I, starając się chronić od wszystkich trudności życiowych. Mieszkanie, samochód, słudzy, rachunku bankowego – wszystkie usługi młodej piękności. Więc dlaczego mi powiedzieć, aby rozwiązać wszelkie problemy, jeśli po prostu nie ma? Wszystkie kobiety wypoczynek ograniczony wybór w salonie kosmetycznym, zatwierdzenia menu na wieczór i na zakupy. Wraz z wiekiem, lista ta dodaje godzin ćwiczeń na nogi i ćwiczeń odchudzających w basenie. Jakie? Postać jest to niezbędne do utrzymania.

Ale wracając do drugiego typu kobiet. Ci, którzy z ich stopami pecha. Dokładniej, szczęście, ale o kilka centymetrów mniejszy. Grozi zostać żoną oligarchy? Raczej nie. Stereotypy są tak silne, że uprawnienia, które nie podejmują ryzyko iść przeciwko opinii publicznej. Żona tylko modelu. Oraz pkt. Który odpowiada za kobiety z krótkimi nogami, aby przystosować się do tego życia. Są zbiorem „pod klucz” (milionera – mieszkanie – samochód – rachunek bankowy) nikt nie zaproponował. Musimy uczynić wszystko najbardziej. Nie, żonaty, oczywiście, wyjść i całkiem skutecznie. Ale co do zasady, pracuje wraz z mężem i nakłonić go silne poparcie.

Oczywiście, to stwierdzenie nie jest niezmienna prawda, a to może być kwestionowane. Ale jeden fakt zgodzą się na każdej kobiecie: Nogi powinny być niewielkie. Wtedy czujesz się bardziej pewny siebie i odzież nie jest problemem, i wyglądać młodziej. Dopiero w ostatnich latach, aby utrzymać pożądany harmonia staje się coraz trudniejsze. Still – jesteś sam, a przed wami „spróbować”, jak przeciwników życia, cellulit, żylaki, obrzęk, złej dziedziczności. A lista mogłaby rosnąć, a wraz z nim, a kompleks o nazwie „ciężkie nogi”. Wada ta nie oszczędza nikogo. Przed nim wszystko jedno, i prostego pracownika banku, a jego żona oligarchy. Dlatego ćwiczenia na odchudzanie nóg wszystkie takie same. Które? Kto pokaże.

Smukłe nogi: ogólne wytyczne

Przed opisaniem zestaw ćwiczeń na nogi, pozwól mi dać kilka zaleceń, które uczynią walkę z nadwagą łatwiejsze.

 • Więcej przejdź

  Nawet jeśli niedawno kupiłem nowy samochód i jechać wszędzie na swojej nowej rzeczy, ciągle iść na piechotę. Upuścić swój samochód, buty trampki i pójść na nowe, zgrabne nogi. Kilka godzin dziennie szybkich kroków, a nie można kupić siłownię lub basen.

  load...
 • Często jeździć na rowerze

  I nie patrzeć tęsknie w stronę garażu. Samochód – to wspaniałe. Ale żeby schudnąć nie wystarczy przekręcić pokrętło i nacisnąć pedał trzy stopy. Potrzebuję dużego obciążenia. A rower – jest to najbardziej prosty i prawidłowe rozwiązanie problemu pełnych stopach.

 • Powiedzieć „nie” do windy

  Więc co, jeśli mieszkasz w 9. Piętrze? Ale nogi są szczuplejsze niż wcześniej swoją dziewczyną od 4.

 • Co jeść tłuszczu i słodkie

  No ćwiczenia nóg utrata masy ciała nie pomoże, jeśli jesteś po treningu podziękuje sobie talerz frytek. W zasadzie, i gotowane, zbyt pożądane. Lepiej zjeść porcję gryki.

 • Być zdyscyplinowany

  Zestaw ćwiczeń będzie skuteczna tylko wtedy, gdy zaczniesz trenować codziennie. Chcesz dać rady? „Tie” codzienne zajęcia do swoich ulubionych programów lub szeregowo. Po włączeniu telewizora? Rozpocząć ćwiczenia. Tak więc można połączyć przyjemne z pożytecznym. I szkolenie odbędzie się o wiele szybciej.

 • Nie należy liczyć na szybki efekt

  Pomyśl o tym: Bóg wziął nawet siedem dni stworzenia świata. Ale mamy coś, czego nie jesteśmy bogami, prawda? Więc proszę o cierpliwość.

Ćwiczenia na nogi odchudzanie

Teraz, gdy wszystkie ogólne zalecenia rozdane, można przystąpić do wykonywania opisu.

 1. Stań przed krześle, położyć ręce na plecach i zacząć powoli squat. Kilka minut później komplikować skomplikowane ruchy, wzrasta podczas przysiadów na palcach.
 2. Nie należy usuwać krzesło z dala. On daje nam bardziej użyteczne. Stań prosto, trzymając rękoma za jej krzesłem. Podnieś jedną nogę do głów. Drugi jest mocno wciśnięty do podłogi. Teraz zmienić pozycję, zrzucając jedną stopę na pięcie, a drugi podniesiony na palec. Jeśli pójdziesz na stronie, nie podnosząc stopy z podłogi. Ruch musi być energiczny i trwałe.
 3. Rozłożone na wykładzinie podłogowej. Połóż się na brzuchu i zacząć zarabiać na przemian kopać nogami. Pietach w tym samym czasie powinny mieścić się na pośladkach. Powtórz ruchy złożone przez dziesięć minut, a następnie przewraca się na plecy.
 4. Przewrócił? Teraz podnieś ręce i nogi, blaty zaangażowany w masowe, ale energiczne huśtawki wszystkie kończyny, jakby was – chrząszcz odwrócony na plecy. W ramach tego ćwiczenia może wydawać się głupie i bezsensowne jest jednak ogromne korzyści z niego. Więc rozgrzewa organizm i poprawia krążenie krwi w kończynach.
 5. Nie spiesz się, aby wydostać się z narzuty. Położyć prosto. Wcisnąć nogi blisko siebie i trochę windy. Utrzymaj tę pozycję przez kilka minut. Ci poczuć jak napięte mięśnie? Z każdą sekundą, aby utrzymać nogi trudniej jest w powietrzu. Jeśli czujesz, że siła nie jest już, opuść nogi na podłogę. Zrelaksować i utrzymać zestaw ćwiczeń. W jednym ruchu, trzeba co najmniej dziesięć razy, aby podnieść nogi od podłogi. Bez względu na to, ile czasu zajmie ci. Najważniejsze – do mahi były głębokie mięśnie nóg i jak powinien on pracował.
 6. Wykonywać podobny do poprzedniego. Położyć się na plecach na podłodze. Kolano nogi w kolanach i sprawia, huśtawki z jednej strony na drugą, aż do czasu czujesz się zmęczony. Siła na zero? Nie należy przerywać ćwiczenia, i wziąć pięć nóg do granic możliwości. Fakt, że nasz organizm jest przyzwyczajony do „play safe” i wysyła sygnał, aby przejść zmęczenie. Dlatego też, w celu zapewnienia 100%, konieczne jest, aby kontynuować ćwiczenia, mimo organizmie powołującej miłosierdzia.
 7. Kolejny zestaw ruchów zwane „40 sekund”. Wykonaj go z jednej strony, po prostu (nie potrzeba specjalnych narzędzi i umiejętności), z drugiej – jest to niezwykle trudne, jak potrzeba niesamowitej wytrzymałości. Ale mamy coś, czego nie pamiętam nic nogę ćwiczenia utrata masy ciała, prawda? Możemy osiągnąć nasz cel i będziemy szczupłe 10 lat temu. Zgadzasz się? Następnie dostać się do pozycji wyjściowej. Zaczynamy wykonywać. Pamiętaj sekwencję:
 • Konwencjonalny krok
 • Szybki marsz
 • Bieganie
 • Konwencjonalny krok
 • Na palcach
 • Na piętach
 • Na całej stopie

Oznacza to, że można przejść przez pokój w normalnym tempie pierwsze 40 sekund, a następnie przenieść się do szybkiego biegu, a następnie, itp .. Każdy zestaw ruchów powinien podjąć … dobrze, dokładnie 40 sekund. Zakończone? Teraz otworzyć mały sekret pracę: bardziej gwałtowne kroki (uruchamia) w ćwiczeniu, tym większa skuteczność.

 1. Połóż się na plecach

  Nogi ugięte w kolanach. Stopy w tym samym czasie powinny być pod kątem prostym, to znaczy, nie wygina je podczas ćwiczeń, jak baletnica Teatru Bolszoj. Tak, jesteś gotowy? Teraz na przemian podnosić nogi zgięte w kolanie do klatki piersiowej. Jeden, potem drugi. Spróbuj utrzymać kolana mocno blokowała ciała. Powtórz ćwiczenie 10 minut.

 2. Następny ruch zadowoli wielu kobiet w swej prostocie. Są to zwykłe przysiadów.

  Czy mogą być wszędzie, jak to konieczne. Najważniejsze – to nie bierze swoją stopę z podłogi. I znowu, tym wolniej squat, tym większe obciążenie na nogi i, w konsekwencji, mniej tłuszczu na udach. Zajęcia odbywają się szybciej i wydajniej, zalecamy robi przysiady muzykę.

 3. Inny zestaw ruchów dla pięknych nóg, znane z dzieciństwa. Ten tak zwany „most”

  Pamiętasz? Zajęcia wychowania fizycznego nauczyciel często nam wieprza. Nadszedł czas, aby zastosować długie zapomniane umiejętności w życiu dorosłym. Wystarczy mieć trochę skomplikować. Nie spocznę, obiema nogami i przenieść obciążenie na jednej nodze. Oznacza to, że podczas ćwiczeń opartych na dwie ręce i jedną nogu.Cherez kilku minut przenieść obciążenie do drugiego przystanku i nadal stoją na moście do pełnego poczucia zmęczenia. To ćwiczenie jest dobre, ponieważ zapewnia mięśnie pracują w ramiona i nogi w tym samym czasie. Plus, rozwijać piękny prasy. Więc nie spiesz się wstać z mostka. Przedłużyć ich cierpienie na kilka minut, aby organizm był silny i elastyczny przez wiele lat.

Dieta dla szczupłych nogach

Co sądzisz: czy jest to możliwe, aby mieć zgrabne nogi i jeść wszystko? Niewątpliwie. Jeśli – dobry genetyki w metabolizmie zamówienia. Jednakże, jeśli to czytasz i doszli niemal do ostatniego akapitu, problem nadwagi jest nadal. I proszę mi wierzyć, że prosta gimnastyka Program ten nie jest w porządku. W celu osiągnięcia pożądanej harmonii, powinien zostać uzupełniony przez liczne kopać nogami w zrównoważonej diety.

Teraz, wiele kobiet zaczyna wymówek i powiedzieć, że napięty harmonogram nie pozwala im prawo do jedzenia. I mają w organizacji nie mają jadalni lub kuchni, w celu utrzymania wszelkiego rodzaju diety. Łatwo uwierzyć. Jednak, jeżeli kobieta została ustalona, ​​aby zmienić całą stopę szczupły, nic nie zatrzyma jej na drodze do celu, wierz mi. Dlatego, posłuchaj mnie: pragnienie, aby schudnąć jest wystarczająco duży? Jeżeli – tak, należy pamiętać o kilku prostych wskazówek, jak jeść zrównoważonej pracy.

 • Po przebudzeniu wypij szklankę wody

  Lepszym – dodać łyżeczkę miodu i soku z cytryny. Ten naturalny napój energetyczny, który pomaga rozweselić. I nie zauważysz jak wzrost siły, a dojdziesz do pracy skrzydlaty.

 • Jem śniadanie szczelne

  Wiele wybiegł z domu, pijąc kawę. To jest złe. Śniadanie powinno być zakończone. Wskazane jest, aby ugotować siebie i domowej roboty płatki owsiane. To nie potrwa długo. Nowoczesne producenci już dawno zakończone połowę pracy dla Ciebie zwalniając szybkie gotowanie, płatki owsiane, które są dość parze z wrzącą wodą.

 • Wiele spełniony w przek pracy z czekolady, chipsów lub krakersów

  Jak myślisz – to jest dobre dla twoich nóg i pasa? Tak, że nie jest w pasie! Te codzienne pięć minut nawet negatywnie wpływać na zdrowie, nie wspominając o figurę. Co robić? Oddzielony od kolektywu? Oczywiście, że nie. Wystarczy wymienić czekolady mlecznej na gorzkie. I frytki – na orzechów i owoców kandyzowanych.

 • Jeśli posiłki w firmie nie są dostępne, wziąć suchy prowiant

  Trawa nie body fat kawałki pizzy i nieskończona ilość ciast drożdżowych.

 • Jeść w tym samym vremyaEtot prosta technika poprawia trawienie i pomaga utrzymać wysoki poziom metabolizmu.
 • Pić w ciągu dnia pracy bez kawy i wody

  Dlaczego trzeba tak dużo kofeiny? A woda jest doskonale przyswajalny i pomaga organizmowi zwalczać nadwagę.

 • Prawo „nie jeść po godzinie szóstej wieczorem” wie absolutnie wszystkie kobiety

  I nie mogły być uwzględnione w wykazie Sovetovna Praktyka pokazuje, że wiele zaniedbania złoty prawda i nadal zajadać po zachodzie słońca. Śliczna dziewczyna, gdybyś wiedziała, ile kilogramów można stracić tylko poprzez nawyk nie jeść w nocy!

Smukłe nogi – to jest, oczywiście, piękne. I do tego wartościowego przedsięwzięcia. Ale to powinno być wykonane z wielką odpowiedzialnością, a nie tydzień przed obchody dostać się do stroju wieczorowym. Lub często zdarza się, że kobieta obsesję na pomysł, aby schudnąć. Jej wsparcie: przyjaciół znaleźć jej receptury diety, mąż kupuje siłownię. Kobieta, zamiast zmieniać swoje życie, peredarivat przejściu dla sprawności i kupuje następny tort z bitą śmietaną. Zapytać: Dlaczego nie siedzieć na diecie i nie iść na siłownię? On mówi: A ja się nie udało. Oznacza to, że zostało skonfigurowano tak, aby pokonać i nawet nie próbuje stać szczupły.

Dziewczyny, należy pamiętać, że można osiągnąć tylko wtedy, gdy piękne nogi to będzie nie sen, ale cel. Więc działać!

load...