Noc poślubna – pierwszy krok w życiu małżeńskim

Zawartość

Dobrze grał i, zgodnie z tradycją, wesele, marsz Mendelssohna Otshumeli święto otkrichali „Kiss” wesoły gości i zmęczony nowożeńcy opuszczają obchody spędzić samotnie noc poślubną. Według wielowiekowej tradycji w ich noc poślubną seksu w nowo małżonków, która odbędzie się po raz pierwszy. No to teraz czasy się zmieniły, bliskość między mężczyzną i kobietą jest często sprawy jeszcze przed ślubem, a także o utratę dziewictwa na noc poślubną i to nie wychodzi.

load...

Niemniej jednak, po ślubie nowożeńcy prywatność jest nadal wydarzeniem. Bo tak jak pierwsza noc poślubna, ma wpływ na przyszłe relacje męża i żony. W każdym razie, tak mówią już doświadczenie w tych sprawach ludzi. Te ekspertami w sprawach rodzinnych dla tych, którzy będą mieli na noc poślubną, zaleca się, aby nie traktować go lekko. Zwłaszcza, jeśli panna młoda nadal zachowała dziewictwo aż do ślubu. Więc w jaki sposób spędzają noc poślubna, że ​​jest nie tylko pamiętał do końca życia, ale także wzmocnić nowo zarejestrowanych małżeństwo?

Jak spędzić noc poślubną?

Głównym warunkiem muszą być spełnione dla nowożeńców – noc poślubna po ślubie za najbardziej romantyczne. Niestety, to była noc romansu jest często nie wystarcza. Narzeczeni byli tak zmęczeni w ciągu dnia i wieczorem uroczystości, które marzą o tylko jedno – wkrótce zapaść do łóżka i spać. Co tu tradycja i romans, gdy stopy nie miej oczy i trzymać ze zmęczenia! Dlatego konieczne jest, aby utrzymać młody siłę przypisać odpowiedzialność za pracach pre-weselnych do kogoś innego i dobrze wypocząć przed ślubem. A jednak – nie dać się ponieść na szampana bankietowej! W przeciwnym razie, to może po prostu nie pamiętam, co było pierwszą noc poślubna.

load...

Pożądane jest, aby w pomieszczeniu, gdzie łoże, były kwiaty, było słabe, a brzmiał miękkie muzyki lirycznej. Jak urządzić sypialnię na noc poślubną po ślubie, młoda musi decydować za siebie. Wnętrze sypialni nie powinno się zbyt jaskrawy i pretensjonalne. Wystarczy kilka bukietów kwiatów lub rozrzucone na łóżku i na podłodze płatki róż i kilka świec na stole. Muzyka na noc poślubną wybiera ten, który lubi obojga małżonków. Lepiej jest, jeśli w tekście brakuje w nim – może to kolidować z nowożeńcy skupić się całkowicie na prawdziwego celu nocy.

Dziewczyna powinna zająć się, że w sypialni uczestniczyli wszyscy płci w noc poślubną odzieży i artykułów higienicznych. Można przygotować się do tego dwa lub jedwabny szlafrok frotte, ale panna młoda jest o wiele bardziej odpowiednie w tej uroczystej chwili zostaną umieszczone na przezroczystej negliżu. Bielizna dziewczyna należy również starannie wybrać. Okrągła Bielizna rozweselić nie tylko jej, ale także jej męża, i pozwolić im obu za najbardziej zrelaksowany. Szczególnie imponujące młoda żona będzie wyglądać, jeśli dodać piękną bieliznę cienkie pończochy z pasem lub szelki.

Pożądane jest, że panna młoda na pierwszą noc po ślubie wybrać perfumy, które nigdy wcześniej nie cieszył. Oczywiście, aromat ich potrzeb, takich jak małżonka, a następnie zapach nocy zostanie on zapamiętany na całe życie. Bardzo wielu młodych ludzi dostaje nową fryzurę intymną żonę i jej sexy tymczasowy tatuaż w okolicy pośladków, klatki piersiowej, powyżej kości łonowej – to hołd dla nowej tradycji, która rozwinęła się w ostatnich latach. Nie przeszkadzać dekorowanie nagie ciało dziewczyny perłowymi koralikami, futer, piór lub pędzlem, które można przed seksem może przejść do pośladki, nogi i plecy ukochanego.

Należy dbać o to w sypialni było trochę stół z owoców, przekąsek i butelka schłodzonego szampana. Seks na noc poślubną, nawet jeśli on jest facet z dziewczyną miał już wcześniej, wymaga wiele wysiłku. Po tym wszystkim, dziś nie są jedynymi partnerami, ale prawowitym mężem i żoną. A zatem, nie ograniczając się do konwencji jest intymność nabiera zupełnie inny, bardziej subtelny odcień. Aby oddawać go z maksymalną wydajnością, jako przekąski poręcznych afrodyzjaków będzie: kawior, krewetki, owoce morza, ostrygi, dziczyzny, seler i tak dalej.

Ważnym czynnikiem w noc poślubną – pościel. Wybierz to być para razem, bo to jest przyjemne dla dziewczyny, nie może zaspokoić preferencje smakowe ukochanego. Tradycja w nocy po wszystkim ślubny musi być tylko na najwyższym poziomie! Dlatego sypialnia świta i odpowiednie lepiej jest, aby omówić szczegóły nowożeńcy z góry, na wszelkie drobiazgi, to nie psuć nastroju.

Scenariusz noc poślubną zależy Honeymoon fantazji. Oczywiście, nie są szczególnie przeszkadza, tylko iść do łóżka i seks, ale czy jest jakiś sens w takim pośpiechu? Jeszcze tej nocy – specjalny, i konieczne jest, aby posiadać niezwykłe. Na przykład, aby przygotować pełne kąpieli płatki róż, zarobić trochę sesji striptiz, wymyślić jakąś cRPG i tak dalej. Głównym celem nowożeńców na noc poślubną – całkowicie przejść do seksu, poddając się wzajemnie z pasją i czułością.

Narzeczeni w dniu ślubu może być trochę nerwowy, więc zanim oddawać się rozkoszy miłosnych, powinni trochę odpocząć pod spokojnej muzyki na noc poślubną. Jeśli pary sex prowadziły na długo przed ślubem, więc para objęła palące pragnienie, wskazane jest, aby co najmniej kilka tygodni przed refrenem ślubu z intymności. Spowoduje to, że seks bardziej kompletna, a ślub będzie niezapomnianą noc.

Rozpocznij grę miłosną, można jeszcze zanim młody będzie w sypialni. Łatwy Flirt, znaczące spojrzenia i wypowiedział zdanie souped ucha niepoważne pozwalają małżonkom uruchomienie silnika nawet podczas ceremonii ślubnej i stworzyć zapotrzebowanie na jakość seksu nastroju. To niekoniecznie tradycyjnie czekać aż do wieczora – Ucieczka Suite w środku ślubu jest mało prawdopodobne, aby być uznane przez gości jako brak szacunku. Najprawdopodobniej, to albo nie zwracają na niego uwagi, czy zareaguje na ten czyn dość korzystnie. Ale małżonkowie właścicielem śmiałe eskapady zapamiętał na całe życie.

Ogólnie rzecz biorąc, na nocnym porad ślubnych można dać dużo – mówić o tym, co mają robić zgodnie z tradycją, i wymyślić coś zupełnie nowego i – w ten magiczny wieczór pozwolił wszystkim młodych. Striptiz oryginalna gra fabularna, praktyczne studium Kamasutry i innych erotycznych sztuczek sprawi, że noc po ślubie, niezwykły i niezapomniany. Gdyby tylko młodzi, rozkoszował i były nowością.

Gdzie spędzić noc poślubną? Gdziekolwiek – w hotelu, jest on usuwany z tej uroczystej okazji kamienicy z rodzicami lub przyjaciółmi w kraju i tak dalej, jeśli tylko młodzi mogą być sam. Brak outsiderzy – albo moms lub tatusiowie i dziadkowie lub świadkami takiego specjalnego wieczoru obok nie powinno być z nimi. Komunikować się z rodziną i przyjaciółmi na bok. Teraz mąż i żona należeć tylko do siebie. I jak spędzić noc poślubną, to do nich.

Chciałbym eksperymentować? Proszę! Po prostu nie chce z powodu skrajnego zmęczenia? Także nie martw się. Możesz po prostu odpocząć i marzyć o tym, jak spędzają miesiąc miodowy, lub zrobić sobie nawzajem delikatny masaż z olejkami aromatycznymi. Niech Tradycyjnie noc poślubna i stwierdza przede wszystkim, ale nie tylko! Przed okres miesiąca miodowego, a potem kolejny i całe życie. Najważniejsze – aby dbać o siebie i odnoszą się do satelity tego życia ze zrozumieniem i szacunkiem, a następnie dobrymi małżonkami seksualnych usług.

A teraz pomówmy trochę o tym, jak uprawiać seks w noc po ślubie nowożeńcy jeśli nie odbyła się po raz pierwszy.

Noc poślubna. Porady dziewice

Dziewczynka, która nie miała stosunki seksualne przed ślubem, zwykle boi się bólu, który nieuchronnie towarzyszy defloracji. Obawa ta jest często przesadzone, ponieważ opiera się na znanych opowiadań, dziewczyn, krewnych, a każda kobieta Proces defloration działa na swój sposób. Ktoś w tym czasie przeżywa sporo bólu, a ktoś – przelotny dyskomfort. Jednak seks w noc poślubną zwykle straszy niewinne dziewczęta. Choć jest to bardzo atrakcyjne.

Jak uniknąć silnego bólu podczas defloracji? Aby zmniejszyć do minimum, aby pomóc stanowią, co następuje:

  • Oblubienica spada po dnie, obniżenie nogi na podłodze. Jej mąż, żona rozchylone uda, wznosi się między nimi, zachowując swoją wagę na rozstawionych ramion i delikatnie wprowadza penisa do pochwy swej żony;
  • Żona, stawia nogi na ramionach męża. Powoli i cicho wchodzi do penisa do pochwy, czyniąc w ten sposób łatwy przypominający tarcie, ruch;
  • Kobieta leży na plecach i kładzie poduszkę pod pośladki lub koc, walcowane wałek. Ugiętych kolanach ona unosi piersi, tworząc silną presję na błony dziewiczej. Złamać się zdarza, że ​​pozycja gwałtownie, powodując lekki ból, który działa przez kilka sekund.

Seks na noc poślubną sprawia dziewice naprężenia wewnętrzne, co prowadzi do niewystarczającej ilości płynu, który ułatwia penetrację pochwy penisa męża smarowych. Dlatego wskazane jest, aby upewnić się, że para była na rękę dodatkowego smaru.

W niektórych przypadkach, mąż nie może przebić błony dziewiczej żony w noc po ślubie. Jeśli nie jest to sytuacja, to jest konieczne, aby opóźnić proces całkowitego defloracji następnego dnia. Gdy to nie pomoże, będzie musiał zwrócić się do ginekologa, który zrobi hymen na kilka wycięć. W przeciwnym razie, nie bardziej kłopotliwe problemu.

Na noc poślubną moja żona i dziewicą, jej mąż powinien przejąć inicjatywę w seksie dla siebie i pokazać maksimum cierpliwości i czułości. Po tym wszystkim, ona boi się chwili defloracji i poczuć napięcie i sztywność, a mąż powinien starać się, aby jej odpocząć.

Zwykle jest jakaś krwawienie po defloracji. Stosunek płciowy w tym przypadku lepiej jest przerwać, nawet jeśli chciałby kontynuować. Krwawienie zazwyczaj zatrzymuje się gwałtownie. Jeśli tak się nie stanie, a to trwa kilka dni, należy skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy istnieją jakiekolwiek poważne szkody. Gdy defloration powiedzie się, kilka dni krawędź błony dziewiczej jest całkowicie wyleczona, a akty seksualne są bezbolesne.

Cóż, może i wszystkich głównych sex on radę noc poślubną. To naprawdę nie ma znaczenia, gdzie spędzają pierwszą noc ślubu nowożeńcy, najważniejsze, że było to niezwykłe, i pozostał długo w pamięci. Po tym wszystkim, wspomnienia pełne namiętności i czułości, bliskości będzie służyć jako dobrą podstawę do silnego zamożnego małżeństwa. I to była pamięć o nim pomogą para pomyślnie przejść rafy rodzinie i utrzymać swój związek aż do starości.

load...