Nivea – piękna skóra

Zawartość:

Nivea – globalną firmą produkującą wysokiej jakości i niedrogich produktów, które są idealne dla kobiet w każdym wieku. Po raz pierwszy na tej marki stał się znany po największym naukowiec i farmaceuta Lifshets wynalazł emulsji wodno-olejowej. Ta innowacja przewrócił świat z branży kosmetycznej, jak się do tego kremu nie mają właściwości nawilżające i odmładzające. Dziś trudno spotkać człowieka, który nie wiedziałby o Nivea.

load...

Piękno, blask i zdrowie – zasługujesz na najlepsze

Nivea niedawno wydała nową linię produktów kosmetycznych, a oni natychmiast rozkoszował płeć piękną. Nawilżający różne specjalne technologie produkcji, które tworzą produkt z cząstek odbijających światło.

Ale to nie znaczy, że po zastosowaniu Nivea Visage Twoja skóra będzie błyszczeć jak to obficie posypane cekinów. Migotanie występuje tylko w pewnych warunkach, gdy promienie słoneczne padają na twarz pod określonym kątem. W tym przypadku, blask będzie ledwo zauważalne, ponieważ pasuje do odcienia skóry.

Nawiasem mówiąc, ci, którzy regularnie używać nawilżających, nie jest konieczne do zastosowania tonalną podstawę. To jest ogromny plus dla tych, którzy nie lubią chodzić z toną makijażu. Teraz będziesz wyglądać naturalnie i kobieco, a nie jakby nosisz maskę gliny. Połyskujące cząstki zawarte w Nivea Visage, ukryć wszystkie wady, a Twoja skóra będzie gładka i zrelaksowana.

load...

Odżywia krem ​​nawilżający i wzbogaca wszystkich niezbędnych elementów, które zapobiegają przedwczesnemu starzeniu. Kolejną zaletą tej linii – wyrównanie kolorów. Nie trzeba już ukryć drobne niedoskonałości, Nivea zrobi wszystko za Ciebie.

Czystość i świeżość

Kolejna nowa linia pięknej skóry, która zasługuje na uwagę – to obieranie żelu Visage. Przed zastosowaniem kremu, dana osoba musi być oczyszczone z resztek makijażu, kurzu i brudu, który zatyka porów i nie pozwala im oddychać. Wystarczy wymieszać niewielką ilość wody, lekko pobity w dłoniach i można umyć. Składniki aktywne i granulatu keratynowych usunięte drobne cząstki, co dodatkowo Aktualizacji i wzrostu komórek.

Oczy – zwierciadłem duszy

Skóra wokół oczu – bardzo cienka i delikatna, dlatego jest szczególnie potrzebują codziennej pielęgnacji i właściwego. Pamiętaj, że należy zmyć makijaż specjalnych narzędzi zrobić lekki masaż, no i oczywiście, nawilżają. Wybierając konkretne produkty, szczególną uwagę należy zwrócić na jego właściwości.

Nawiasem mówiąc, ważne jest, aby pamiętać, że w obszarze dolnej i górnej powieki nie mogą być stosowane do tradycyjnego kremu. W przeciwnym razie istnieje ryzyko zarobić stan zapalny. Jest mało prawdopodobne, że będziesz chciał iść z czerwonymi i łzawienie oczu. Może się to zdarzyć nawet jeśli delikatnie używać kosmetyków.

Poza tym w Nivea Visage zawiera składniki, które zapobiegają występowaniu cienie. Przecież każdy wie, że problem nie powinny maskować i skierowana na wczesnym etapie. Częste korzystanie z zasobów tonalnych może doprowadzić do pojawienia się zmarszczek i nadmiernej suchości. Linia nawilżający krem ​​pod oczy pięknej skóry pomoże Ci zapomnieć o kłopotach raz na zawsze.

Wysoka jakość i przystępna cena

Zastosowanie twarz krem ​​Nivea Visage może i dziewczęta (począwszy od 22-24 lat) i kobiet oraz ponad sześćdziesięciu. Po pięciu do dziesięciu minut po nałożeniu już swoją piękną skórę przekształca się na naszych oczach: Nie widoczne drobne zmarszczki twarzy, wygładzić nierówności, wyrównać kolor. Jednak nawet w najgorętszym dniu nie będzie czuć suchość, ucisk i dyskomfort, ponieważ składniki aktywne nie pozwoli na odparowanie wilgoci i odżywi twoją twarz przez długi czas.

Ale skóra promienna i piękna – nie jest najważniejsze w opiece, najważniejsze – do ochrony przed promieniowaniem UV. Bezpośrednie światło słoneczne nie tylko prowadzić do szybkiego starzenia się, ale również powodować raka. Dlatego też eksperci zalecają, aby umieścić krem ​​Nivea Visage i zima, a latem przed wyjściem na zewnątrz.

Zasady stosowania kremu lub co każda kobieta powinna wiedzieć

Po pierwsze, Nivea być stosowane tylko do mycia skóry, w przeciwnym razie żadnego efektu nie będzie go używać. Przemyć za pomocą specjalnych środków do makijażu, dokładnie przemyto ciepłą wodą, osusza ręcznikiem lub tkanki pozostałej wody. Czekać, aż powierzchnia jest sucha, a dopiero następnie przystąpić do rozpylania. Wilgoć, brud i tłuszcz – to nie jest najlepszy przyjaciół kosmetyków.

Po drugie, warto trochę wstępnie ogrzewane, tak że jest lepiej i szybko się wchłania. To wystarczy, aby trzymać go między palcami dwadzieścia lub trzydzieści sekund. Nie zapomnij umyć ręce wodą z mydłem, jak człowiek może być dotykane tylko z czystymi rękami.

Krem nakłada się cienko i równomiernie, rub i siła pat w tym przypadku nie jest tego warta. Można jedynie łagodnie masować chwytaniem strefie T i policzków w celu stymulowania przepływu krwi do powierzchni naskórka. Skóra pod oczami nie powinny być narażone na takie obciążenia, w przeciwnym razie nie będzie nienawidził zmarszczki.

Nawiasem mówiąc, na górnej powiece należy zastosować krem ​​raz dziennie, najlepiej rano. W nocy, to nie zaleca się wykonać procedurę, lub będzie obudzić się z obrzęk i zasinienie. Unikaj brwi i obszar, na którym rośnie pistolety lub włosy, ponieważ niektóre składniki aktywne mogą stymulować ich wzrost.

Wbrew temu, co niektórzy eksperci mówią o konieczności zmiany kremy po kilku miesiącach, to nie jest warte. W rzeczywistości, skóra nie jest przyzwyczajony do składników i zastosowanie strukturalnie różne środki mogą powodować reakcje alergiczne.

I last but not least – zawsze przetestować zakupione produkty na niewielkiej powierzchni ciała, nawet jeśli używasz go stale. Nieprawidłowego przechowywania, nieprawidłowego działania swojego ciała i wiele innych czynników może powodować reakcje alergiczne. W efekcie – skóra jest pokryta plamami. Aby tego uniknąć, należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami, które przychodzi.

load...