Niezwykłe sex positions

Zawartość:

Zmęczony tych samych pozycjach seksualnych, życia seksualnego z partnerem stał się prawdziwą udręką? Następnie należy zacząć myśleć o tym, jak urozmaicić swoje życie seksualne i nauczyć, aby uzyskać bardziej subtelne przyjemności w łóżku. Rzuć fałszywej skromności i nauczyć pozycji seksualnych, które przyniosą ty i twój partner o wiele więcej zabawy.

load...

Seks w łóżku

Czym jest tak naprawdę można powiedzieć, często mamy seks w łóżku. Każda para ma kilka ulubionych ułożenia, są one z powodzeniem stosowane od wielu lat. Ale co, jeśli masz odwagę, aby zwrócić się do człowieka, aby zmienić zwykły stan rzeczy i spróbować czegoś nowego?

Pose „Butterfly”

Pozycja ta jest bardzo podobna do misji – to jest, gdy kobieta leży na plecach, mężczyzna jest na górze. Różnica polega na tym, że pani ma hip bliżej krawędzi łóżka, a partner jest częścią jej odstawieniu. W celu uzyskania go, człowiek musi położyć nogi na ramionach dziewczyny i jej tyłek lekko podnieś ją. Pomimo faktu, że obory trzeba utrzymywać nieznaczny partnera uda, że ​​prawie nie doświadcza żadnego wysiłku fizycznego. Ciało przypomina wygięty skrzydło dziewczyna motyl, stąd nazwa tej pozycji seksualnych.

Pose „Happy nożyczki”

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że dodatkowa przyjemność podczas seksu może pochodzić jedynie z rąk partnera mógł udar pierś, stymuluje łechtaczkę lub innych stref erogennych ciała. Ale co, jeśli starają się bawić za pomocą ruchów własnych nogach? Aby to zrobić, należy położyć się na plecach i unieś nogi. Człowiek musi stanąć obok łóżka i wziąć w każdej ręce po kostki. Kiedy wchodzi, możesz przenieść swoje nogi jak nożyce: następnie łączenia ich i crossing over, a następnie rozprzestrzenia się na boki pod różnymi kątami. W rezultacie, pochwa będzie czegoś więcej, jeszcze coś, symulując zmniejszenie mięśni wewnętrznych. Tak, z „Happy nożyczek” Ty i Twój partner dostać nową, wielką przyjemność z intymnej procesu.

load...

Pose „dwa w jednym”

Stanowisko to jest dobre dla tych kobiet, które preferują otrzymują dwie jednoczesne orgazm: pochwy i łechtaczki. Partner leży na plecach, mężczyzna jest na górze, a głęboko w niej. Po tym czasie kobieta jazdy z prostą nogę między nogi partnera. Kiedy człowiek zaczyna do tarć, powoli przesuwa ciężar ciała do przodu – tak, że człon podstawowy dotykał łechtaczki. Dzięki tej pozycji kobieta może naprawdę dwie przyjemności w jednym: wydzielina z pochwy i orgazm seks od stymulacji łechtaczki.

Sex w kuchni

Erotyczne przygody w kuchni miłą zdywersyfikować swoje życie seksualne. Nie będziemy rozmawiać o pozycjach seksualnych na kuchennym stole – masz pewność, aby mieć pełny obraz wszystkich tych możliwości. Porozmawiajmy o niezwykłym – w takich pozycjach, które pozwolą Ci doświadczyć czegoś nowego i ciekawego w seksie.

Pose „ciepłe zimne”

Zapraszamy do wypróbowania uprawiać seks przed kamerą otworzyć zamrażarkę (zakłada się, że jest na górze). Dziewczyna stoi tyłem do partnera i trzyma ręce za zimna drzwi zamrażarki, mężczyzna ciepłych rąk i reszty ciała „ciepłym” ją od tyłu. Różne temperatury wprowadzają „Spice” do wrażeń można doświadczyć niezrównaną przyjemność z seksu. Uważaj tylko, że było ciepło w pomieszczeniu, w przeciwnym razie, zamiast przyjemności zamrożenia i psują nastrój siebie.

Pose „Niech żyje wibracje!”

Jeśli Twoja kuchnia jest pralka, jest to grzech nie wykorzystać go do przyjemności seksualnej. Erotyczne pozycji płciowe są szczególnie dobrze w połączeniu z zastosowaniem ciał obcych. Od seksu do drży, wibruje maszynę, po prostu wykona dach! Można leżeć na brzuchu, lub siedzieć na górze – co najważniejsze, jest pralka pracuje rytmicznie drgać. Staraj się dostosować tak, aby partner był wygodny wejść do ciebie, i cieszyć się ekscytujące doznania!

Pose „bar Visitor”

Można zmieniać doznań erotycznych poprzez zwykły stołek barowy. Usiądź na krześle, tak aby twój tyłek jak najwięcej wiszące poza krawędź. W celu zapewnienia, że ​​czujesz się komfortowo w tej pozycji, położyć piersi na pasku, i chude nogi na stoisku na krześle (jeśli są dostępne). Można również wyobrazić sobie „Spree gościem Bar”, który został podany do człowieka bezwstydnie się w danej instytucji. Nowością i emocje są gwarantowane!

Sex w przyrodzie

Chłodnej porze roku nie jest szczególnie osób o erotycznych eksperymentów w naturze, ale w ciepłym latem Wiosna to grzech nie skorzystać z okazji, aby cieszyć się świeżym powietrzu. Jedynym ostrożności: Panie, nie starają się zmusić mężczyzn do seksu w bardzo gorącej pogody – będzie bolało nie tylko ich potencjał, ale również na stan zdrowia w ogóle. Lepiej zrobić to w normalnych warunkach pogodowych, gdy gorące powietrze nie rozszerza naczynia i nie wpływa na ciśnienie. Należy również ten człowiek silny i zdrowy, prawda?

Pose „Łagodna”

Po zjedzeniu pysznego grilla na piknik, będziemy chcieli, aby wzbogacić się pobyt przyjemnych doznań seksualnych. Nie rób zbyt energicznych ruchów na pełny żołądek, w tej sytuacji potrzebujemy „delikatna” Pose na seks. Chwyć go ręcznikiem i łóżkiem w ładnym drzewem. Lepiej nie wspinać się w lesie – to była pełna kamieni i ostrych gałązek, które po prostu psują się wakacjami. Lepiej jest znaleźć miejsce w polanie z dala od nieproszonych osób postronnych i wspólnych znajomych. Niech partner będzie usiąść na ziemi (nie zapomnij o podstelit ręcznik gotowane) i oparł się o drzewo. Znajdujesz się między nogami, dzięki czemu nie przeszkadza podczas ruchów. Ta pozycja pozwoli Ci bawić się bez stresu fizycznego i godne rozjaśnić swój spacer.

Pose „Plaża”

Uprawianie seksu na plaży – rzecz nie tylko przyjemne, ale także bardzo romantyczne. Hałas surf, krzyki mew, ciepły złoty piasek – jak możemy się oprzeć i nie rozjaśnić godzin odpoczynku erotyczną przygodę! Pomimo wszystkich romansu, pozycja za seks „Plaża” jest bardzo praktyczna. Faktem jest, że przyjmuje położenie z boku, gdzie obie strony są skierowane do siebie. W przypadku nieprzewidzianych świadków może być krawędź oka, aby złapać ich wypowiedzenia, zanim wyrażają oburzenie z tobą, a nawet wezwać policję.

Seks w wodzie

Woda – to życie, a dla niektórych z nas – także przyjemny sposób, aby cieszyć się intymnością. Gorący seks w zimnej wodzie przyniesie wiele przyjemnych wrażeń. Najważniejsze jest to, że woda była czysta i nie biegają wokół ciekawskich nurków. Aha, i nie zapomnij, że trzeba będzie dodatkowego smarowania: woda łatwo zmywa naturalne nawilżenie pochwy, co może prowadzić do nieprzyjemnych doznań podczas seksu.

Pose „głęboką pasją”

Idź w głąb wody – tak dostała się o swoje barki. Dno powinno być gładkie i równe, do człowieka, to było wygodne, aby stać i nie wpadła do wody w krytycznym momencie. Partnerem jest kobieta owija się wokół nogi, że popiera jej pośladki. Zalety takiej postawy, że kobieta w wodzie dosłownie lekki jak piórko, człowiek nie znudzi i można w nieskończoność cieszyć się proces. Szybkie tarcia nie będzie działać, ale głębokie i intensywne – tyle, ile jest to konieczne.

Pose „fala radości”

Dzięki tej pozycji, będziesz dosłownie jeździć fale wody, zaczyna się od intymności procesu jest ogromna przyjemność. Istotą tej pozycji są następujące: leżysz brzuch dół na wodzie z rękami na stabilnym, szerokim tematem. Może to być materac lub krawędź basenu. Twój człowiek stoi i trzyma za nogi rękami. Jeśli podczas seksu, obniżyć swoje nogi, można poczuć nową przyjemność: w tej pozycji będzie napędzany przez punkt g!

Pose „Swing woda”

Człowiek stoi na nogach, woda musi być nieco powyżej piersi. Kobieta z jedną nogą owija się wokół jego talii, z drugiej – spoczywa na dnie. W tym ciele, może umieścić na wodzie – tak podczas seksu, ona czuje się jak huśtawka na wodzie. Ruch fale na wodzie da tarcia rytmu, dzięki czemu obaj partnerzy będą mieli dużo zabawy. Jedyne zastrzeżenie pani: nie upuścić ciało jest zbyt głęboko w wodzie, w przeciwnym razie istnieje możliwość, w samym szczycie procesie zadławienia!

Sex dla osób z treningu sportowego

Nie powinien zrobić szpagat lub spędzić dziesięć minut w „most”? Wtedy te postawy – dla Ciebie! Połącz przyjemne z pożytecznym: w dalszym ciągu rozwijać swoje umiejętności sportowe i odbierać przyjemności seksualnej w tym samym czasie.

Pose „Brooklyn Bridge”

Stanowisko to wymaga ładna dziewczyna poważne fizycznej wytrzymałości i elastyczności. Zakłada się, że partner staje się „most” i partner dostaje między nogami w kolanach. Dziewczyna musi być nie tylko silny (nie tak łatwo utrzymać się w tej pozycji przez cały stosunek seksualny), ale na tyle otwarty: pokaż partnerem jego nagie ciało i części prywatnych w takiej otwartej formie, która może nie każda kobieta! Ale człowiek jest w siódmym niebie, bo taka postawa sprawia, pochwy, aby utrzymać mięśnie w silnym napięciu, co pozwala mu uzyskać maksymalną przyjemność z seksu.

Pose „Brad Pitt jako młodego człowieka”

I tu jest Brad Pitt? Tak, właśnie tego aktora wiele lat temu stał się sławny za rolę w filmie „Thelma i Louise” dzięki tej pozycji. Wiele kobiet nadal są z zapartym tchem ponownego rozpatrzenia, gdy całkiem macho, na szeroko rozstawionych nogach, podnosi Kobieta na wysokości pasa, i sprawia, że ​​miłość do jej sytuacji. W przeciwieństwie do poprzedniej postawy, jest dobre przygotowanie fizyczne wymaga się od człowieka, w przeciwnym wypadku, a blisko do nieszczęścia: dobrze, nawet jeśli ma czas, aby umieścić cię na nogi przed nieznośnie zmęczona; i że jeśli upuść go i spowodować obrażenia? Więc zastanów się dwa razy zanim spróbujesz przyjąć lub sprawiają, że blisko do miękkim dużym łóżkiem (lepiej jest spaść z powrotem na materac, głowie niż na twardej podłodze, prawda?).

Pose „Ogrodnictwo”

Od seksu w tej pozycji bardziej jak pracach domowych w ogrodzie. Ona dostaje na czworakach, człowiek podchodzi od tyłu i ma nogę w dłoniach. W tej pozycji, urocza pani bardziej jak koszyka lub pług zamiast sexy uwodzicielki. Z chwilą wejścia partner do dziewczyny, ona przestawia rękę, poruszając się po pokoju. Jeśli jesteś ciekaw, jak długo można przetrwać w tej wspaniałej pozycji i jest w stanie osiągnąć orgazm, chodzić po mieszkaniu na rękach, to są mile widziane! W każdym razie, seks w tej pozycji można dodać dobry nastrój i przynieść wiele nieodkrytych wrażeń.

Stwarza różne potrzeby, różne postawy są ważne! Jeśli zaczniesz się nudzić przez stosunek seksualny ze swoim partnerem, to jest czas, aby pomyśleć o tym, co pozycje płciowe są zróżnicowane. Wystarczy podjąć inicjatywę i poproś partnera coś innego od tego, co twoje życie seksualne będzie błyszczeć w jasnych kolorach.

load...