Niezwykłe postawa i fabularne gry: seks w łóżku w nowy sposób

Zawartość:

W tym artykule dowiesz się, jakie są gry seksualne pokazać, zawsze uzyskać maksymalną przyjemność z intymności dla obu partnerów. Szczególnie istotne dla tego tematu będą ci z was, kto ma od dawna stałym związku lub długie szczęśliwe małżeństwo. Wszyscy wiemy, że w miarę upływu czasu, wszystkie romantyczne i namiętne uczucia wydają się przestarzałe, nudne i nie dostarczają najjaśniejsze gwałtowne emocje, które były charakterystyczne dla nich na początku bliskości.

load...

Na szczęście, jeśli ty i twój partner jest skłonny przyznać szczerze ze sobą w tych zmianach, sama szczerość pokaże się. A on jest, aby różne zwykłego seksu w łóżku. Aby zacząć, spróbować nowych pozach, nawet jeśli poprzednie wersje kochania zawsze daje satysfakcję. Być może do tej pory nie wiadomo pozycja dla ciebie otwarte nowe głębi zmysłowością i daje niezapomniane przeżycia. Aby wybrać najbardziej odpowiednie odmiany zbliżeniowe, przyjrzeć Kamasutry. Ta „biblią gier seksualnych” ma naprawdę wspaniały obiekt, który nigdy nie traci na znaczeniu, a to pomoc wizualna dla miłośników wszystkich czasów.

W dodatku, jeśli jesteś obcy uprzedzenia odwiedzić z mężem lub partnerem sex-shopu. Nie jest konieczne, aby kupić rzeczy, których celem dyski, które w zakresie farb i powodują zakłopotanie. Być może niezwykłe seksowna bielizna, parę kajdanek lub afrodyzjak perfum – to jest coś, co będzie nadać kierunek swojej wyobraźni w celu znalezienia nowych rozwiązań, które mogą znacząco zmieniać płeć. I zwracać uwagę na licznych kostiumów dla gier role-playing.

Każdy człowiek ma swoje erotyczne fantazje. Pamiętaj, aby porozmawiać o tym ze swoim partnerem, rozpocząć rozmowę, kiedy jest się w stanie relaksu po gwałtownych pieszczot w łóżku i gotowy do intymnej rozmowy. Krępuj się otwarcie mówić o roli, jaką chciałoby się kochać. Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli twoje stosunki z zaufania partnera jest obecny, chce otworzyć w odpowiedzi na swojej uczciwości. Ale o tym wszystkim w porządku!

Wariant sexy pozy z „pieprzu”

Dziś skupimy się na dość egzotycznych pozycji seksualnej nazwie „Marzenia nymphet”. Pozycja ta jest przeznaczona dla tych, którzy wolą pomysłowych gier w łóżku, dając im prawdziwej bezinteresownej pasji. Ale przynajmniej będzie to ciekawa opcja dla tych par, które przez długi czas razem i chcą, aby nowość w ich życiu wewnętrznym, co czyni go bardziej erotyczna i zmysłowa.

load...

Sex w pozie „Sny o nymphet” jest w stanie zaskoczyć moc orgazmu nawet najbardziej doświadczonego w dziedzinie ludzkiej miłości i pasji. Uprawiać seks w tej pozycji trzeba łóżku z wysokim oparciem. Człowiek po gry wstępnej krąży wokół tyłu skierowaną do góry i rzuca jej nogi. Aby pozycja była jak najbardziej komfortowy, zmiękczają skraju lasu, przy pomocy złożonych koców.

Kobieta, gotowy, aby spróbować żadnych seksualnych gier z ulubionych, spada na niego, a następnie odchylając się do tyłu na plecach nogi opuszczonym partnera w łóżku, delikatnie wprowadza penisa do siebie. Nogi lekko ugięte w kolanach, ona ciągnie i umieszcza na bliskiej osoby, początkujący delikatnie lizać stopy. Partnerem trzymając się za ręce na plecach na łóżku, zaczyna produkować powolne ruchy w górę iw dół.

Pose na pierwszy rzut oka wydaje się dość skomplikowany, ale jest to mylące. Moc odczuwane przez partnerów podczas ruchu pozwala wzmocnić doznania podczas seksu, a to przynosi niezwykłą przyjemność. Aby rozjaśnić grę w łóżku, ręce, ludzie mogą być przywiązane za paskiem głowy. W tym przypadku, kobieta będzie mogła rozprostować nogi pod pachami i sprawiają, tarć, uwalniając zagłówkiem. Uwalniając ręce potrafi pieścić swój brzuch lub jego ulubione piersi i łechtaczkę.

Opisana postawa pozwala na wykonywanie delikatny seks analny jeśli kobieta daje przyjemność takie intymne ze swoim ulubionym gry. Ta wersja „Snu o nymphet” jest szczególnie dobra, że ​​partner może swobodnie masturbować, coraz fantastyczną zabawę! Nie mniej rozkosz i uzyskać jej partnera, obserwując poczynania jego dziewczyną.

Seksualnych gier tego typu może być cokolwiek. Na przykład, jeśli dziewczyna będzie umieszczona z powrotem do partnera, to dać jej możliwość budowania na wniosek kolana. A jeśli człowiek jest trochę Push nogi, wtedy kobieta opierając się na nich, będzie mógł oddać tarć pieścić jego moszny lub podbrzusza. Niezwykła odwołanie a sama pozycja na tym, że pozwala na zmianę tej sytuacji, a tym samym otrzymywać różne nuty zmysłowej przyjemności.

W skrócie, dla tych, którzy lubią grać w gry erotyczne, w pozie „Sny o nymphet” gdzie hulanki. Jednak należy zauważyć, że pozycja ta wymaga od kobiet w pewnym wysiłkiem, ale płacić za siebie z nawiązką. W tej pozycji, bardzo dobrze i są stymulowane punktów G i pochwy. Jak łechtaczki, jest całkiem możliwe, aby swobodnie pieścić ręką. Wszystko to pozwala na zdobycie kobiety najpotężniejszą siłę na orgazm, co jest niemożliwe zapomnieć.

Erotyczne gier role-playing – zaskoczyć swojego mężczyznę!

Chcesz urozmaicić seks rutyną i ponownie się zakochać? Poszukiwanie dodatkowego punktu zbieżności z partnerem i chcesz dowiedzieć się go z nowej perspektywy? Na te i inne pytania pomoże Ci gier RPG w łóżku. To były udane i swoją bliskość, jak diament, błysnęło jasne kolory, trzeba przestrzegać kilku ważnych zasad. Więc co należy zrobić, jeśli chcesz uzyskać dobre wyniki z intymnych doświadczeń?

  1. Spróbuj się zrelaksować w miarę możliwości, być wyzwolone i zapomnieć o zażenowanie. Wyobraź sobie, że jesteś w łóżku, zamiast miniaturowej scenie teatralnej dla dwóch osób. Spróbuj na roli nierządnicy lub, wręcz przeciwnie, młodej dziewicy, posłusznych niewolników z „Tysiąca i Jednej Nocy” lub surowym nauczycielem, i tak dalej. Sztywność nie pozwoli Ci uzyskać maksymalne zadowolenie i przelewać na emocje i uczucia wszystkich ich partnera. Zaufaj swoje fantazje, niech oni nadzorować swoje działania, słowa i czyny. Nie myśl o tym, jak to wygląda z zewnątrz, co stanowi najlepszy wynik w swojej grze – podziw w oczach partnera.
  2. Nie bierz tego, co dzieje się w łóżku zbyt poważnie, ale w żadnym wypadku nie śmiać się z partnerem. Należy pamiętać, że niewłaściwe humor, anegdoty lub niekontrolowanego śmiechu natychmiast rozwiać kameralną atmosferę zaufania i przyniesie do zera wszystkie przygotowania. I następnym razem, aby dostroić się do tego, co do gier RPG może być bardzo trudne. Energia seksualna jest jak płomień świecy – fascynuje i oparzeń, ale przechodzi przez każdego podmuchu wiatru i przeciągów.
  3. Oczywiście, do prowadzenia działań swojego partnera w dobrym kierunku, jest to możliwe, a nawet konieczne. Ale to powinno być wykonywane ostrożnie i delikatnie, bez zbędnej presji. Informacje i porady o tym, jak zachowywać się w tym czy innym czasie, mają znaczenie tylko wtedy, gdy grasz w grę zwaną „Rab i Pani” lub „nauczyciel i uczeń”.
  4. Zapewnienie w łóżku ze swoim kochankiem, odwracają się od palących problemów i starają się upewnić, że w głowie miał tylko seks i wszystko z nim związane. Jeśli pozwolić sobie myśleć o menu na nadchodzący tydzień rozpocznie się uporządkować w myślach nadchodzi jutro o planach związanych z pracy, szkoły, dzieci, i tak dalej, nie ryzykujemy być zmniejszona tylko, ale również frustrujące partnerem.

A teraz nadszedł czas, aby opisać pewne erotycznych gier role-playing, które są bardzo popularne wśród par, które nie odmawiają sobie przyjemności eksperymentowania ze zdjęciami siebie w łóżku. Większość z nich nie dostarczył specjalistycznego sprzętu, zamówienia można łatwo zrobić samemu lub kupić w sklepie towary do dorosłych.

Wielu mężczyzn nie mają wstręt do poddania się w ręce uwodzicielski kobiece zdrowia świadczeniodawcy, którzy będą wykonywać najmniejszej ochoty kapryśna „pacjent”. Dlatego, sex gry jak „pacjenta i pielęgniarki” to ulubiona fantazja więcej. Zakup krótką białą szatę (dopasowanie i regularne koszuli), nosić buty na wysokich obcasach, nie zapomnij uwodzicielskie pończochy i powiesić na szyi stetoskop zabawek. Jako metody „leczenia” można użyć erotyczne pieszczoty i masaż „lekarstwem” będzie służył szampana z truskawkami i czekoladą, i bawić „pacjent” spróbować striptease. Urojenia odzyskać i rozpalił namiętność za opiekę pielęgniarki, podziękować jej za jej wysiłki w najbardziej jednoznaczny.

Nie jest tajemnicą, że niektóre kobiety doświadczają szczególnej emocji na myśl o tym, jak uprawiać seks z niedoświadczonego studenta, aby go uwieść, a na łasce nieudolny, ale tak wymagających i szukających ręce. Jeśli należysz do ich liczby, należy zwrócić się do człowieka, aby grać ze sobą i sprawiają, że fantazja stała się rzeczywistością. Brak specjalnych ubrań nie trzeba. Wystarczy piękne peignoir dla Ciebie i koszule ze spodniami partnera.

Działać na scenę, jak młody student poszedł do dodatkowych zajęć z nauczycielem-Uroda, zaprosiła go do picia herbaty i nieuwagę sexy piersi. Widząc prawdziwy entuzjazm i pragnienie w oczach młodego człowieka, kusicielka siedzi na kolanach i uczy się sztuki głębokim pocałunku. Niech ruchy partnera początkowo przedstawiany nieśmiałość i niezdecydowanie. Wtedy siła pożądania jest przerastają całą sprawę, a oboje obejmie lawinę niepowstrzymaną i bardzo zmysłowy seks. Nie jest konieczne, aby przejść do sypialni – niech pasja wyprzedzić w kuchni, więc to będzie tylko bardziej interesujący i realistyczny.

Jeśli proponowane opcje nie wydają się atrakcyjne dla Ciebie, pomyśl o swoim skrypcie, ponieważ idee do gier seksualnych zróżnicowane intymności w łóżku i poza nią, są niezliczone. Wszyscy, którzy są zmęczeni kochać się w tradycyjnych pozach i obrazy, są zdolni sami wymyślić coś, co będzie latać do nieba i rozpuścić je. Sex – Jest to obszar, w którym każdy z nas wyraża głębię jego wrażliwości poprzez przyjemności cielesnych. I coraz bardziej zróżnicowane wasze pragnienie, aby cieszyć się pasją we wszystkich jego przejawach, wirtuozerii erotycznych eksperymentów w łóżku. Tutaj partnerzy – kompletne domu, a oni mogą królować siebie.

Ulegając kochamy, zwolnić się od ciała i wznieść się do nieba, czując swoją obecność w pobliżu. Więc co może być lepiej, a nad nim? Poprzez zmysłowym erotycznych gier w łóżku dwie osoby zbliżyć się do siebie, nie tylko ciała, ale też cała ich istota. Nawiasem mówiąc, jeśli dać człowiekowi szansę cieszyć się wrażenie, że nie był zaangażowany w seks z tym samym partnerem, ale kilka (za pomocą obrazów w systemie zmianowym oraz role), prawdopodobieństwo zdrady drastycznie zmniejszona.

load...