Niezwykła naprawcze nowoczesne środki – korektor

Zawartość:

Istnieje bardzo niewiele kobiet, które mają nieskazitelną skórę. Poważny wpływ na to mają przede wszystkim czynniki zewnętrzne, począwszy od słońca, a kończąc na złym środowisku. Okropne pryszcze, ciemne kręgi pod oczami, plamy starcze, sieć naczyń włosowatych, rozszerzone pory – wszystkie znane niemal każdej dziewczynki. Ale dziś, problemy te mogą znacznie ułatwić korektor, który po pierwszym zastosowaniu na stałe wpisze się „rezydent” kosmetyczny każda kobieta.

load...

Jaki jest korektor? Jest to skuteczny środek maskujący dla skóry. Co do zasady, jego kolor zależy od przeznaczenia i mogą być zarówno fizycznie i inne odcienie.

Dziś wielu producentów oferuje szeroką gamę narzędzi maskujących, które nie tylko ukryć niedoskonałości twarzy, ale również wpływ na pierwotną przyczynę ich wygląd. Taka popularność jest wyjaśnione bardzo prosto: korektor pomaga ukryć wadę. Czy to nie jest dziewczyna chce? Należy podkreślić szacunek i rozjaśnienia i ukryć wady.


Typy korektory

 • Płynny

Korektor jest bardzo łatwa do zastosowania, ponieważ jest bardzo dobrze zacieniony. Zasadniczo, to narzędzie jest używane do ukrywania obszarów problemowych skóry wokół oczu i warg. Ten korektor idealnie stapia się ze skórą wrażliwą i suchą. Musi on być stosowany do małej powierzchni, to lepiej zrobić kropkę. Przede wszystkim oznacza to trochę rozjaśnia skórę i nadaje jej efekt „przejrzystości”, dobrze kryje zaczerwienienia wokół nosa i powiek. Zastosuj korektor warto zachować ostrożność, zwłaszcza w ciągu dnia makijażu, ponieważ jego nadmiar da skórze nienaturalny wygląd. Najlepiej jest używać go do dekoracyjnego lub wieczorem makijażu, stawiając w dobrym świetle.

load...
 • Ołówek

Ołówek, korektor – to kremowe matowe korygowania środki. Ten korektor ukrywa wspaniałe małe rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy, małe pryszcze i małe plamy. Jest bardzo wygodny w użyciu. Korektor należy stosować bardzo ostrożnie, szczególnie pod oczami. Zastosować należy przerywana przez miejsce problematyczne i prawej tonu. Jako środki radzenia sobie dobrze z drobnych zmarszczek, które tworzą wokół otworu.

 • Nawilżający

Nawilżający korektor – to środki do korekcji twarzy, zawierający wiele składników nawilżających. To doskonale ukrywa drobne zmarszczki, zwłaszcza wokół oczu i ust, ale nie nadaje się do ukrywania plamy. Ten korektor radzi sobie z jasno podświetlonych sińce pod oczami, tworząc powłokę nieprzezroczystą. Cień jest bardzo łatwe, ponieważ nie zatyka porów, fałdy skóry, ale wręcz przeciwnie, ustanawia delikatnie. Nawilżający korektor jest stosowany w walce z wiekiem i wysuszeniu skóry na twarzy. Najlepiej jest użyć korektora w zimie, ponieważ w tym okresie skóra poddana maksymalnej negatywnego wpływu na środowisko.

 • Kij

Taki korektor wykorzystane do skorygowania zaczerwienienie, niewielkie nieprawidłowości, plamy starcze i piegi. Jest to również niezwykłe maski zaczerwienienie wokół nosa, brody i policzków. Jest bardzo skuteczny jako kij korektor, aby ukryć blizny i małe zagłębienia na twarzy. Ten kosmetyk nadaje skórze naturalny odcień. Ponadto, nie jest rozmazany, trzyma się dobrze, co jest bardzo ważne w gorącym sezonie. Konsystencja tego narzędzia jest bardzo suche, więc niemożliwe jest, aby postawić kropkę. Korektor stick nie powinny być stosowane, aby ukryć zmarszczki wokół oczu i warg: ze względu na jego konsystencję to tylko podkreśla ich.

 • Usta

Ten korektor jest dobre, ponieważ ukrywa niemal wszystkie niedociągnięcia w obszarze warg. Konsystencja tego narzędzia jest bardzo miękkie, lekkie i idealne dla delikatnej i wrażliwej skóry wokół warg i zapobiega powstawaniu rys i zmarszczek. Ten korektor należy nakładać palcem lub za pomocą specjalnej szczotki, która jest zazwyczaj sprzedawany w zestawie. Z góry można go tuszować inny dźwięk. Dobrym korektor ukrywa wspaniałe i te zmarszczki, które pojawiają się na górnej wardze.

 • Wyróżnienia

Ogólnym celem środków korygujących – jest ukrycie niedoskonałości skóry na twarzy. Tekstura korektor maksymalnie nasycony kolor i konsystencję. Highlighter – oznacza to, które nadają połysk zacienione obszary skóry na twarzy, podkreślając je i podkreślając. Ale, niestety, to nie znaczy, że w połączeniu, te korektory radzi sobie z braków – najlepiej jest użyć wyróżnienia i korektor z ukrytych defektów skóry. W innym przypadku należy użyć takich środków oddzielnie: korektor – aby ukryć obszary problemowe na twarzy, wyróżnienia – jak reflektor oznacza ekstrakcji korzystnych witryn firm.

 • Wend

Ten regulator ma niezwykle lekką i delikatną konsystencję, a także idealnym miejscem na jednolitych gładkich kolorach. Jeśli wybierzesz odpowiedni odcień, a następnie korektor może być używana bez podstawy, ponieważ łączy w sobie doskonale z naturalnym kolorem skóry. Korektor-Możliwość wystawienia stanowi najbardziej gęsty regulację w porównaniu z płynem. Ponadto, jest to nieodzowne w czasie, gdy trzeba szybko „nos proszek”. Przede wszystkim oznacza to korygowania wspaniale łączy się z proszku i różu, że dobre na ukrywanie niedoskonałości na twarzy.


Jak wybrać odpowiedni korektor?

 • Korektor niebieski kolor jest gęsta i kremowa konsystencja, która trwa długo i jest odpowiedni do wybielania plam pigmentowych. To narzędzie jest stosowane pod fundament dla twarzy.
 • Korektor zielony ma działanie antybakteryjne. Tekstura takiego środka jest sucha i światło, wytwarza się w postaci ołówka, pałeczka lub emulsji. To doskonale maskuje zaczerwienienia, trądzik i sieć naczyń. środki zaradcze stosowane pod fundament.
 • środki zaradcze purpurowe zaleca się piegi kamuflażu i wyrównać ogólny ton twarzy. Ten korektor jest stosowany w taki sam sposób jak inne korektory.
 • Korektor żółty odcień jest korzystne dla skóry i skóry beżowej kości słoniowej. Ten odcień jest dobre na ukrywanie starcze przebarwienia, zaczerwienienie twarzy i ciemne kręgi pod oczami. Tego rodzaju urządzenie wyrównawcze można nanosić na wierzch środków tonu, po ustawieniu za pomocą twarzy proszku koloru.
 • Korektor złoto-pomarańczowy kolor jest idealny do brązu i ciemnej skóry. Jest on stosowany w przypadku trzeba rozjaśnić skórę, aby zamaskować cienie i worki pod oczami. W tym przypadku powinna być korektor 1-2 zasad jaśniejszy odcień.

Przy wyborze odcienia środków korygujących, nie wybieraj zbyt lekkie, ponieważ będzie dostarczać wszystkich swoich niedociągnięć. Kolor jest wybrać pół tonu jaśniejszy od skóry. Ale jeśli połączyć concealer tone krem ​​powinien być jaśniejszy o kilka tonów. Od korektorzy są bardzo zróżnicowane pod względem struktury, skóra wokół oczu najlepiej jest wybrać płynny korektor. Jego struktura jest najlepsza dla wieku: skóra nie wyschnie i spowodować obrażenia. Ale do ukrycia potłuczone naczynia włosowate lub powinien wybrać korektor z najbardziej gęstą strukturę i suchym, w przeciwnym razie po prostu nie dostać żadnego rezultatu.

Jak stosować korektor?

Jak również przed zastosowaniem konwencjonalnych zasobów tonalne i makijażu, najpierw trzeba oczyścić, a następnie nawilża skórę.

 • Aby ukryć cienie, trzeba zastosować korektor do wewnętrznego kącika oka i delikatnie cieniowane jego palca.
 • Trądzik jest potrzeba, aby zamaskować ruchami Point, dobry wycierania krawędzi plamy. Czyniąc to kosztuje tylko, czy takie wady stają się zauważalne.
 • Jeśli jesteś w depresji blizny na twarzy, można je dokładnie wypełnić korekty oznacza pomocą cienkiego pędzelka.
 • Aby ukryć zmarszczki, „wypełnić” je za pomocą dobrego korektora, a następnie pozostawić do wyschnięcia.

Jest to świetne narzędzie, które może zmienić dziennym, wieczorowym lub dekoracyjne makijaż na lepsze, co czyni go bardziej wyraziste i ciekawe! Korektor naprawdę niezwykły produkt, a wiele kobiet używają ich, aby to potwierdzić. Bądź piękna!

load...