Niezbędny do pielęgnacji oleju KARMIENIE

Piękna, elastyczna biust – to marzenie każdej kobiety. A dla oleju piersi może przyczynić się do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Narzędzia te będą nie tylko wzrost gruczołów sutkowych. Wzmocnią skórę, czyniąc ją miękką i jedwabistą. W tym przypadku, olejki esencje dostępne, a ich różnorodność pozwala wybrać najbardziej odpowiednie narzędzie dla każdego.

load...

Jak używać olejków eterycznych?

Olejki eteryczne dla powiększania piersi zawierać składniki, które przyspieszają krążenie krwi w tkance. To przez ten mechanizm, a efekt wzmocnienia mięśni i zwiększenie kobiecego biustu. Szczególnie zauważalne wynikiem stosowania esencji, jeśli stosowania olejów połączonych z dobrego masażu. Ponadto, produkt ten może być stosowany w sposób następujący:

 • Jak maski;
 • Jak toniki i płyny;
 • Użyć kompresu;
 • Dodać kremów do masażu.

Olejki eteryczne mogą być mieszane na piersi lub używać tylko jednego rodzaju istoty.

Ale zanim zdecydujesz, jaki rodzaj oleju do skrzyni odpowiedni w danym przypadku konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne niuanse.

Narzędzia te są produkowane z różnych ziół i innych składników pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Oznacza to, że odpowiednio dobrane olejku mogą powodować reakcje alergiczne. Dlatego przed zakupem takich produktów kosmetycznych jest to konieczne, należy skonsultować się ze specjalistą. Doświadczona kosmetyczka pomoże Ci wybrać najbardziej nieszkodliwych środków zmniejsza ryzyko do minimum.

load...

Ponadto, w żadnym wypadku nie można używać lotnych olejków aromatycznych w ich czystej postaci. Niezależnie od sposobu stosowania go mieszać z podłożem zawierającym tłuszcz. Mogą być wykorzystane do tego celu:

 • Krem tłuszczu bez substancji biologicznie czynnych;
 • Na bazie oleju migdałowego;
 • Produkty zawierające laktozę (śmietany, mleka, etc.);
 • Ciekłej parafiny.

Używać olejów delikatnie. Nie możemy pozwolić im kontaktu z błonami śluzowymi lub wrażliwych obszarów skóry. Przestrzegając tych prostych zasad, kobieta może poprawić kształt biustu, a jednocześnie nie zaszkodzi ich zdrowiu.

Zauważ, że wynikiem stosowania olejku jest zauważalne natychmiast. Na pojawienie się widocznego efektu konieczne jest, aby regularnie korzystać z narzędzia do 1 miesiąca. Aby osiągnąć pożądane wyniki muszą być pacjentem.

Rodzaje olejów do piersi

Jednym z najbardziej powszechnych narzędzi do dokręcania i powiększania piersi jest olej lniany. Składniki znajdujące się w jej strukturze, ton mięśni kobiecego biustu powodu hormonu zwanej fitoestrogenów. Pobudza organizm ludzki, powodując jej produkować więcej naturalnego estrogenu. A to z kolei przyczynia się do zwiększenia rozmiaru piersi bez interwencji chirurga.

Zanim będzie można używać oleju lnianego, należy zmieszać z 2-3 kropli oznacza bazy tłuszczowej. Jest to najlepiej nadaje żywność zawierająca laktozy, takie jak śmietana. Ważne jest, otrzymując mieszaninę trochę czasu warzenia. W normalnych warunkach, to wystarczy na 4 minuty.

Gdy nadejdzie czas, olej lniany może być stosowany do klatki piersiowej. To powinno być gładkie i miękkie ruchy masujące. Przechowywać olej na skórze nie potrzebują więcej niż 5 minut. Następnie mieszaninę przemywa się ciepłą wodą. Kosmetologów wierzyć, że efekt będzie bardziej widoczny, jeśli wziąć po zabiegu douche.

Ale to oznacza, że ​​nie ma przeciwwskazań. Siemię lniane olejek nie jest zalecane, jeśli kobieta cierpi z powodu schorzeń jelit lub żołądka. Lekarze powinni powstrzymać się od picia i obecności zmian skórnych. W tym przypadku lepiej jest użyć innego oleju.

Siemię lniane oleje zapachowe można gotować mieszaninę masować piersi. W tym celu konieczne jest, aby zmierzyć 50 ml narzędzia. Następnie dodaje się 9 kropli olejku geranium, a nie więcej niż 16 kropli aromamasla werbeny. Dla maksymalnego efektu, piersi powinny być masowane codziennie.

Nie mniej skuteczne aromasmes eteryczne z anyżu, kopru włoskiego i kamfory. Konieczne jest, aby zmieszać 5 kropli każdego z nich. Po czym otrzymaną mieszaninę można bezpośrednio wciera się w klatce piersiowej. Aby osiągnąć pożądany efekt wystarczy 2 razy dziennie. Wzrost biust w ciągu 3 miesięcy od środków aplikacyjnych.

W porównaniu z produktem, wykonane na bazie lnu, olej z oliwek znacznie bezpieczniejsze. Nie ma żadnych przeciwwskazań. W związku z tym, to będzie skuteczne do pielęgnacji piersi każdej kobiety. Korzystny efekt uzyskuje się olej z oliwek ze względu na swój skład. Obejmuje ono takie przydatne przedmioty jak:

 • Kwasu oleinowego;
 • Minerały;
 • Kompleksy witaminy grupy B i E.

Ale jest nieszkodliwy dla zdrowia i urody kobiet tylko świeżych produktów. Jeżeli oliwa z oliwek jest spóźniona, może zaszkodzić ludziom. Dlatego przed użyciem tego narzędzia, ważne jest, aby zwracać uwagę na datę ważności.

Szczególnie skuteczne oliwa ukazuje się w okresie poporodowym i podczas laktacji.

To zapobiega powstawaniu rozstępów i blizn na biuście. Aby uzyskać pożądany efekt masować piersi z oliwą z oliwek jest wystarczająco codziennie. Ale procedura jest rozsądne, aby rozpocząć jeszcze we wczesnych stadiach ciąży.

Olej ten może być dodawany do innych istotnych esencji, wzbogacając ich witaminę E i czyni je bardziej wydajne.

Kompresować dla kobiet w ciąży i karmiących

Dla kobiet w ciąży i karmiących będą szczególnie użyteczne okłady na bazie olejków aromatycznych kamfora. To narzędzie jest doskonale usuwa nieprzyjemne skutki, takie jak:

 • Tkliwość piersi;
 • Ból;
 • Ciągnąc doznania.

Również oleje kamfora zapach jest bardzo dobra, w przypadku gdy mleko przestaje zlać. To właśnie dzięki tym właściwościom, jest najskuteczniejszym sposobem dla karmiących matek.

Można go używać tylko w postaci okładów. W przeciwnym razie olej będzie nieskuteczne, a nawet szkodliwe. Aby przygotować kompres kamfory trzeba przestrzegać tego podręcznika:

 1. Olej ten ogrzewa się w łaźni wodnej do 40-50 ° C.
 2. Gazy złożony z warstw 3-4, środka zwilżającego, przy czym jest on owinięty wokół piersi na 2 warstwy.
 3. Po gaza jest ustalona na biuście, nałożony na wierzchu folii spożywczej. Zamiast folii można użyć plastikowego worka.
 4. Aby wzmocnić efekt pierś z nałożonym kompres chusta, szalik lub po prostu ciepły szal.

Kompres należy przytrzymać przez 5-8 godzin. Następnie konieczne jest usunięcie i przemyto ciepłą wodą piersi. Efekt powinien pojawić się w następnym dniu po użyciu tego narzędzia. Ale eksperci zalecają, aby ustalić wynik 2-3 powtórzyć procedurę.

Aby osiągnąć efekt powiększania piersi, olejek kamforowy zmieszano z esencji, bogaty w fitoestrogeny, i użyto jako środek śmietany. Przed asortymentu produkcji należy pamiętać, że podstawy należy podawać co najmniej 50 ml tłustych. W przeciwnym razie olej może uszkodzić delikatną skórę kobiecych piersi. Takie kremy przechowywany w lodówce, ale nie dłużej niż 7 dni. Po upływie tego czasu mieszanina nie jest to zalecane.

load...