Niezależne podróży do Tajlandii

Zawartość:

Tajlandia – niesamowite egzotycznym kraju, przyciągając Europejczykom wspaniałą atmosferę, impregnowanego tajemnicy i magii starożytnych świątyń pięknem natury. Przepływ turystów do „kraju tysiąca uśmiechów” rośnie każdego roku, na wycieczkę do Tajlandii przez miliony turystów – to przede wszystkim niezapomnianym przeżyciem, morze emocji, radości i dobrego humoru.

load...

Mieszkańcy witają gości, więc niezależne podróży po Tajlandii dawna powszechne dla wielu turystów. Doskonała obsługa w hotelach, zakupy demokratycznego, wysoce rozwinięty przemysł seksualny są przyciągane do podróży do Tajlandii, wszystkie rodzaje ludzi. Jest dość tani mogą odpocząć beztroski młodzieży, a tutaj jest poszanowanie komfort podróżnych przewidziane usługi pięć gwiazdek.

Geografia i klimat

Tajlandia leży między Indiami i Chinami, w samym sercu Azji Południowo-Wschodniej, na Półwyspie Malajskim i do Indochin. Wschodniej części kraju pokryte Zatoki, Morzu Południowochińskim, a od zachodu z Morzem Andamańskim. Terytorium Tajlandii przypomina kształtem głowę słonia, patrząc w kierunku Myanmar (dawniej – Birmy). Uszy słonia znajduje się w kierunku Laosu i Kambodży, a tułów znajduje się pomiędzy Morzem Andamańskim i Zatoki Tajlandii do granicy z Malezją. Stan zajmuje powierzchnię 510.000 metrów kwadratowych, zamieszkuje około 60 milionów ludzi.

Skład narodowościowy ludności, a także geograficzne i klimat, kraj jest podzielony na sześć regionów: North Mountain, Northeast Big Plateau, Central Plain, nadmorskiej równinie Wschodnich, równin i gór w zachodniej i południowej części półwyspu.

Klimat Podróż do Tajlandii korzystne tropikalnych. Średnia roczna temperatura wynosi + 28 ° do + 30 ° C, w chłodnym okresie nie spada poniżej + 25 °.

load...

Cła, transport, pieniądze

Zgodnie z obowiązującym prawem w kraju importu leków, literatury i obscenicznych obrazów, broni palnej, niektórych gatunków ryb, zwierząt, roślin, warzyw i owoców. Toll może importować sprzęt wideo i zdjęć w wysokości jednej jednostki, plus 5 filmy, wyroby tytoniowe nie więcej niż 200 sztuk, nie więcej niż 1 litr alkoholu. Kraju zabronione eksportować wszelkie wizerunki Buddy, dzieł sztuki wymaga pozwolenia na wywóz, które jest wydawane przez Wydział Sztuk Pięknych.

Przejdź do swojej podróży do Tajlandii transportu publicznego lepiej. Kraj ten oferuje doskonałe połączenia autobusowe między miastami. Pociągi pasażerskie nie poruszają się zbyt szybko, co pozwala cudzoziemcom, aby zobaczyć całe piękno tego wspaniałego kraju. Ruch drogowy jest chaotyczne i niebezpieczne, więc ruchy w kraju lepiej jest wynająć samochód z kierowcą.


Wakacje na plaży i nurkowanie

Dla tych, którzy preferują wypoczynek w promieniach słońca, morskich i sportów wodnych, oferuje klejnot Siam Tajlandia – Twoje najlepsze ośrodki w Koh Samui, Pattaya i Phuket, egzotycznej wyspie Koh Chang, Samet i Phi Phi. Śnieżnobiałe plaże, lazurowe Wymiary spokojne morze, ciało jest pokryte Opalanie plażowiczów wspaniałą złotą opaleniznę. Przejrzysta woda morska, obfitość żywych stworzeń, niesamowite rafy koralowe zapewniają doskonałe warunki do nurkowania. Na windsurfingu łagodne fale, żeglarstwo, atrakcje wodne są dostępne w obfitości. Wyspa Cha Am, w którym do niedawna spoczywał cesarskiej rodziny, Thai elit i arystokracji, stały się niezwykle popularne wśród miłośników rodzinnych wakacji. Ten raj pozwala odwrócić się od problemów i kłopotów i połączyć w harmonii z naturą.

Rozrywka

Tak szybko, jak słońce zachodzi, Tajlandia ożywa: wszędzie brzmi chwytliwą muzykę, usłyszał śmiech, młodych ludzi chodzących i zabawy. Tajlandia – to idealne miejsce dla klubu rekreacyjnego. Jest nawet mała kawiarnia pełen turystów, chętnie jedzą dania kuchni narodowej, która jest bardzo egzotyczna. Doskonały pokaz, wpływając tym samym na luz, nie pozostawi nikogo obojętnym. Istnieje stała jasne, kolorowe festiwale, w których każdy może wziąć udział.


Celowniki

W Tajlandii, w przeszłości – Siam, zdominowany przez kult Buddy, który pokazuje ogromny Liczba świątyń, jego wszechobecny wizerunek i niezliczoną armię mnichów (400!). Podobnie jak w Tajlandii, turyści zwiedzanie zawsze zaczyna się od skroni. Wśród miejsc kultu stoi Świątynia Szmaragdowego Buddy, który znajduje się w północnej części rezydencji królewskiej Mahamontien. Jest to przedmiotem narodowej dumy mieszkańców, z szacunkiem Thais odwiedzić tę świątynię, aby wyrazić swój szacunek do Buddy i jego nauk. Świątynia Bóstwa posąg Złotego Buddy odlewane z 5,5 ton czystego złota. W jednej z najstarszych świątyń w Tajlandii, Świątynia Śpiącego Buddy, postać bóstwa ma 46 metrów długości i 15 metrów wysokości. Jest całkowicie pokryte złotem i symbolizuje stan Buddy w oczekiwaniu na przejście ze świata śmiertelników w absolutnej nieśmiertelności.

Król Tajlandii w stanie jest również uważany za święty człowiek, więc zbudowany w XVIII wieku. Grand Palace to dzieło sztuki. Długość murów wokół rezydencji królewskiej jest więcej niż dwa kilometry, a cały kompleks zajmuje powierzchnię 218 400 m.kw. Ulubioną rezydencją króla Chulalongkorn, słynnego Niebiańskiego Pałacu, a dziś jest największym budynkiem z drewna tekowego na świecie.

Parki narodowe w Tajlandii są olśniewające; Farm Orchids and Butterfly Garden są słynne na całym świecie. Flower Garden, położone 32 km na południe od Bangkoku, obejmuje ponad 25 hektarów i jest niewyczerpane morze róż i orchidei.

Zakupy w Tajlandii

Różnorodność turystyka – zakupy – wielu przyciągają niskie ceny i szeroki asortyment. Na rynku można kupić tutaj w najniższych cenach Thai Silk, biżuteria ze złota i kamieni szlachetnych, wyroby ze skóry krokodyla i stingray skóry. Europejczycy nabyć pamiątkę unikalne pamiątki i wyroby rękodzieła. W sklepach są regularne promocje i sprzedaż, pracują długie godziny, i ma przechowuje „Seven-Eleven” – przez całą dobę, nawet w święta. Wszystko to sprawia, że ​​podróże do Tajlandii jeszcze bardziej atrakcyjna.


Masaż tajski

Mówiąc o Tajlandii, nie możemy powiedzieć o słynnego tajskiego masażu, którego początki sięgają czasów Buddy. Masaż tajski zazwyczaj robią kobietom, które są z natury bardzo drobna. Jednak ich siła może mieć wpływ tylko dlatego, że masaż tajski – nie jest środkiem płatniczym i seksowne uderzeń, ponieważ jest błędem myśleć. Jest to kompleks specyficznych chiropraktyka wpływu na organizm. Masaż ten pomaga wygładzić dystrybucji energii w całym ciele, po to jest niezwykle wypoczęty i odświeżony. Bardzo popularne wśród turystów inny rodzaj masażu – masaż stóp. Masażystki dotyczyć wszystkich ważnych punktów, które na ludzkich nogach dużo. Po wykonaniu tej czynności będzie można tańczyć non-stop w klubie przez całą noc! W skrócie, jeśli zdarzy ci się być w Tajlandii, nie zaprzeczają sobie przyjemność i leczyć się do wielkiego tajskiego masażu!

środki bezpieczeństwa

Będąc w Tajlandii, trzeba pamiętać o kilku prostych zasad bezpieczeństwa. Woda surowa w Tajlandii jest szkodliwa dla zdrowia, aby go używać musisz mieć pewność, aby gotować. Filtrami należy stosować z dużym stopniem bezpieczeństwa. Nawet z ponurej pogody może poważnie poparzyć gorącą azjatyckiej słońce.

W kraju lewostronnego ruchu; przejście jezdni, konieczne jest najpierw na prawo, a następnie w lewo. Przy wynajmie samochodu koniecznie ubezpieczenia od tuż pod №1. Motocykle nie są ubezpieczone w ogóle, aw przypadku długich siła wyższa i kosztownych postępowań przewidziane.

W Tajlandii, w nocy nie jest najlepiej skręcić w ciemnych zaułkach, fanów łatwe pieniądze w braku kraju. Jeśli zastosujemy się do tych zasad, nie będziesz mieć negatywne emocje. Wręcz przeciwnie, pamięć na długi czas zachować gorące wrażenia z podróży do kraju.

load...