Niewłaściwe prawidłowe odżywianie

Zawartość

Może tagiem # nn to największa liczba dziwnych osobistości w sieciach społecznych. Na przykład, pisząc niewinny komentarz o to istota zbyt ograniczające suszenia owoców na szczyt i zaczyna … Tak jestem, tak mam stertę złożonych węglowodanów w diecie, a ja w ogóle layfkouch, oddasz mi pokłon. Jakoś w okolozozhnoy get-razem ogromną ilość różnych istot boskich. Chociaż nie do pomyślenia, że ​​gospodyni Kate dumnie samozwańczy tytuł „Coach of Nutrition” (ten w ogóle nie jest dietetyk z medobrazovaniem tam dietetyk, mam prep trener, człowiek, który przygotowuje się do sportowców konkurencji) nie dziewiąte Zen Prawda odżywcza nie jest otwarty. Dlatego nie był to inny znacznik, aby wskazać poprawną karmienie braci, wiesz co. Dla mam. Jem źle, a oto dlaczego.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jem poza domem, a nie ze względu na piękne talerze

Tak, za kierownicą, w parku, a latające nad miastem. Muszę iść, a ja chcę, ja wyciągnąć i zjeść. Tak, grzeczne dziewczynki nie robią. Ale wybacz, jak przesunąć znaczną ilość kalorii w tuszy, która przez pół dnia spędza nemudrenoy aktywności fizycznej nie mam pojęcia. Nikt nie obchodzi, co chcesz. Guru NUTRITION twierdzą, że jest to konieczne do otrzymania żywności z estetycznej przyjemności, jeśli należy umieścić w misce. Nawet jeśli nie wcześniej, a jesz w szatni klub fitness w przerwie między pracą. Oczywiście, nawet jeśli jesteś zadowolony żuć, energia nie jest wchłaniany. Mówili guru – nie jedzą poza domem, to oczywiste, co?

Mimo wszystko to są wyjątki. W ruchu, nie jest konieczne, aby te, które nie są jeszcze w stanie mieć pewną KBZHU odpowiadającą własnych celów. I przejadanie się. Oznacza to, że zmniejszenie masy ciała o bardzo niskie z uwagi na brak kalorii sportowych. Tak, to jest, nawiasem mówiąc, nie ma nic do dumy – nie może znaleźć półgodzinny trening, będzie dążyć do wykonywania godzinę piękną płytę. Tylko w ten sposób będzie w stanie oszukać nędzne ciało, i przekonać go, że w ogóle, jeść mało.

[Powrót do spisu treści]

Nie wiem, jak spożywanie posiłków w

Komórkowych. Dokładniej rzecz biorąc, oczywiście, mogę wcisnąć przycisk i uzyskać nemudrenyh jedzenie zdjęcie, podpisać go i rzucić wartości KBZHU na świecie, a potem zapomnieć. Ale nie, właściwa dieta – tylko skorygować, gdy zdjęcie strzał na poziomie dziennika „żywność”. W przeciwnym razie będzie ostracyzmu. Jak można nie cieszyć się posiłkiem. Towarzysze obejrzałeś chipy słodkich ziemniaków? Oni vkusnyuschie, ale wygląda jak dynia ze spalonego owsianki. Lub, na przykład, pechonochnye hamburgery. Piękne prawda? To prawda, i smaczne?

load...

Nie trzeba strzelać coś i gdzieś położyć. Prowadź dziennik żywności dla siebie, jeśli masz wszystkie te obciążenia manipulacje. I to wcale nie musi być „pionierem-wszyscy faceci przykładem”, więc nie tylko tych, którzy z jakiegoś powodu, sprawia, że ​​rysunek racje, lub przygotowanie posiłku lub wąskiej warstwie tzw „fitonyashek”. Ludzie ich kontach sprzedaży reklam odpocząć i się martwić, że naleśnik białka okazało krzywo na zdjęcie.

[Powrót do spisu treści]

Nie jestem chętny, aby wyjaśnić, dlaczego 40/40/20 i nie 20/30/50

Tak, na drugiej cyfrze zwracam się do was wie kogo. Ten cienki i wyłupiastych oczach. I ciągle głodne. Jest to spowodowane specyfiką mastering moje węglowodanów tuszy. Co wynika z wielu cechach genetycznych. I nawyków sportowych. W ogóle, wolę jeść w 40/40/20, mam jeszcze zrobić. Ale jako jedynej prawdziwej strategii życiowej nie jest zwolennikiem. Indywidualnie. W normalnym życiu zacząć zalecana przez dietetyków 20/30/50, i zobaczyć jak to pasuje do ciebie osobiście.

Kiedy to jest? Jadłeś i zapomniane. Nic w życiu nie jest rozproszony, a chcesz zjeść ponownie po 3-4 godzinach. To wszystko. A jeśli chcesz na godzinę, nie niskokaloryczne i jedzenie jest normalne, ale nie obrzydliwe, to znaczy – nie nadaje. To jest cała rozmowa.

[Powrót do spisu treści]

Ja naprawdę nie zarabiać na racje

Dlaczego nie, istnieje również fitness maja Sang oraz zdolność do obliczenia wszystkich … .a jeszcze tacy ludzie specjalne dietetycy tzw. Uczą się uwzględnić w swojej diecie to nie tylko KBZHU że będzie się liczyć z pomocą wspomnianego wyżej wniosku, ale inne czynniki:

Dziedzicznych i inne przewlekłe choroby;

Analizuje dane, które charakteryzują zapotrzebowanie na witaminy i minerały;

Zgodność, wygoda i nawyków żywieniowych;

Waga i dynamika odzysku

Więc to nie jest fakt, że jeśli kupisz za pieniądze następnym pomalowane 200 g płatków owsianych gotowane, jabłko i stos sera oraz 2 porcje zielonych warzyw i trochę białka dziennie, będzie Ci odpowiadać. Każdy AP-Schnick bez wykształcenia medycznego jest odpychane przez jego osobistego doświadczenia z jedzeniem.

Ja, na przykład, panika zaczyna, trzeba tylko rozmawiać ze mną o mleczarni cięć lub coś innego ogromne znaczenie. Więc radzę wszyscy mieli jak najwięcej różnych produktów spożywczych, tak aby organizm nie zdaje sobie sprawy, że jesteś na diecie. I ktoś nie miał czasu na dietę i waga problemów, więc powinni mieć jednej piersi i sałatki, podobno, organizm dostanie wszystko, czego potrzeba z warzywami.

Nie dlatego, że ktoś był dobry czy zły, ale wiesz co? Jeśli dosłownie nałożyć pewne podejście, a to nie wynika z przyczyn medycznych, takich jak alergie lub nietolerancji niektórych pokarmów, trzeba myśleć setki razy, słuchać, czy nałożenie lub dyskretnie schować, że przejść swoją drogę.

Elena Selivanova

load...