Nierówne małżeństw. Młody mąż – zwłaszcza stosunki

Sytuacja, w której człowiek w kilku młodszych kobiet jest dziś bardzo powszechne. Ponadto, istnieje tendencja do wzrostu liczby małżeństw tego rodzaju. Dlaczego? Ale kto wie … Może to wina przykłady gwiazd, które przekształcają młodych mężczyzn, takich jak rękawice, może pragnienie kobiet czuć się młodziej i bardziej atrakcyjne, może kaprys miłość, a może coś innego …

load...

Taki czy inny sposób, ale jeśli człowiek młodsze kobiety, ich stosunki rozwijają się trochę inaczej niż relacji rówieśników lub par, w których mężczyzna nad kobietą. Problemy takie nierówne małżeństwa może po prostu pojawiają się znikąd. Należy więc, Szanowni, postanowił porozumieć się z człowiekiem, który znacznie młodszy niż my? Zobaczmy, co to my są zagrożone.

Jeśli kobieta w kilku starszych mężczyzn

Czasami życie daje nam niespodzianki. Nagle zakochać się w tym, który jest znacznie młodszy od nas, że spełnia to samo. Fatalnie, czy ten lub inny kaprys, że nie powinno się poddawać? Po tym wszystkim, jeśli kobieta jest starsza niż człowiek, powinien być ostrożny i zrozumieć, że zakochanie się z tym facetem jest niebezpieczne. Cóż, to jest jasne, że seks jest dobry z niego, że towarzystwo zadowolony, że czujesz się inaczej … Ale to jeszcze nie wie, że mieszkają razem – to nie jest stałe raj, a góry trudności, które muszą być w stanie pokonać. Ponadto, nikt nie może zagwarantować, że jutro nasz ukochany nie lubi młode i świeże dziewczyny, a on nie był szczególnie wahaj się nas opuścić? Problemy, problemy, problemy …

Nierówne małżeństw według wieku i zawsze być kwestionowana przez publiczność, a od tych, którzy zawarł małżeństwo. Cokolwiek to było, ale ten, który jest znacznie starszy, żonaty zawsze przeżywa pewien dyskomfort. W tej samej sprawie, jeśli człowiek jest młodszy niż kobiety, na ogół nie ma wiele problemów w związku. Jednak taka ponura perspektywa, – jeszcze nie powód do zerwania z mężczyzną, ponieważ każdy problem z właściwym podejściem, można łatwo rozwiązać.

Tak, nasze społeczeństwo nie przyjmuje takie nierówne małżeństw, w których młody mężczyzna gigolo rozważane lub Sissy. Cóż, jeśli tylko dwa prawdziwie kochać siebie nawzajem? Nigdy nie wiadomo, co tam myśleć o innych! To nie jest dla nich żyjemy na tym świecie, a dla własnego szczęścia. Ale Lawless serca, i to nie koncentruje się na wiek naszych bliskich. Jednakże istnieją pewne wspólne przyczyny, które mogłyby wpłynąć na samopoczucie małżeństwa, jeśli człowiek młodsza kobieta. Jakie są te powody?

load...

Starsza kobieta i młody mężczyzna. Funkcje relacje

Jedną z cech relacji między dojrzałej kobiety i młodego mężczyzny jest to, że początkowo jest zwykle prawie przebóstwia młodego kochanka. Kobieta pochyla się nad wstecz, starając się ustanowić swój maksymalny komfort. Rozpieszczanie jej kochanka, ona w rzeczywistości ma niedźwiedzią dokonując człowiek słaby, zależny, niezdolny do podejmowania samodzielnych decyzji. W wyniku. Zamiast się dziecko z mężem, żona będzie musiała Drudge prace domowe przez całe życie razem. Czy takiego szczęścia marzenie każdego z nas?

Ponadto dorośli mężczyźni, jeśli są ludzie, z reguły nie lubią nadmiernej opieki ze strony kobiet. Chcą być niezależni w swoich działaniach i wypełniania zadań bez instrukcji z zewnątrz. Prowadzi to często do konfliktów w małżeństwie między dojrzałej kobiety i młodego mężczyzny, jeśli ona dba o niego też. Dlatego, aby takie małżeństwo było stosunkowo dobre, to nie jest konieczne, aby wstrząsnąć kobieta na jej pobożny jak na kruchym kwiatem. Lepiej od razu ustalić swoje obowiązki i pozwalają metodę self-wybór ich wykonania. Nie popełnij syna ukochanego męża.

Kolejny z dość znacznej ingerencji w nierównej małżeństwo z młodym mężem – materiał składowy. Często żona w takim małżeństwie już osiągnął coś w życiu i ma dobre i stosunkowo stabilnych dochodów. Z jednej strony jest to dobre, ponieważ rodzina nie czuje nic specjalnego potrzeby. Z drugiej strony, dostępność żony może powodować dyskomfort w duszy młodego człowieka, bo normalny człowiek uważa, że ​​żywiciel w rodzinie musi być dokładnie to. Takie dolegliwości mogą również powodować konflikty. Aby ich uniknąć, kobieta powinna dać mężowi możliwość rozwoju w sferze zawodowej, a nie ograniczać swobody działania przez jakiś wskazówek. Niech tworzy karierę według własnego uznania. Prędzej czy później, młody mąż jest mocno z powrotem na właściwe tory i czuć prawdziwe wsparcie dla rodziny.

W tej samej sprawie, jeśli człowiek jest bardzo szczęśliwy, że jego żona zapewnia, że ​​małżonek musi być przygotowany na to, że z czasem to nie będzie łatwe. Leniwy mąż albo na stałe, albo niech wiatry, zupełnie bez uwzględniania jego żony. Oczywiście, nie każda kobieta może łatwo podjąć, aby ten stan rzeczy. Jest mało prawdopodobne, że żona w taki nierówny wiek małżeństwo wystarczająco długo cierpliwości. Prędzej czy później będzie to albo zacząć ciągle namawiają ich małżonka, lub po prostu umieścić go za drzwi. I, być może, on zostawił, wyczerpany ciągłymi mąk małżonków. Aby uniknąć takich konsekwencji nierówne małżeństw, młody mąż musi zrozumieć, że od samego początku całkowicie niemożliwe, aby usiąść na szyi żony. Dla tej kobiety, jako człowiek z człowiekiem roztropnym, należy taktownie pomóc im iść do przodu, rozwijać i osiągnąć pewne cele. W przeciwnym razie, prędzej czy później, małżeństwo skończy.

Innym, dość poważny problem, często występujący w takich małżeństw – wspólnych przyjaciół i kręgu społecznego. W przypadku mężczyzn młodszych kobiet, ich otoczenia, oczywiście, jest różnica wieku ze środowiskiem drugiej połowie. I znaleźć wspólny język z przyjaciółmi buddies żona męża jest dość trudne. W efekcie para albo trzeba ograniczyć krąg przyjaciół, będąc zadowolony z siebie lub spędzania wolnego czasu od siebie. Co jest niepożądane, ponieważ może to prowadzić do podejrzeniem (nie zawsze bezzasadnego) i odpowiednio, zazdrość. Nie, oczywiście, istnieją przykłady nierównych małżeństw, gdy przyjaciele wspólnych małżonków. Ale, niestety, nie tak dużo.

Jednak taka sytuacja często rozwija się nie tylko w nierównych małżeństw, ale także w tradycyjnych małżeństw. Mąż nie może znieść znajomych żony, jego żona nie akceptuje jego przyjaciół – nie zna? Znany wielu. Stąd – konflikty, kłótnie i podejrzenia, inny związek ujemny koszt. Rozwiązaniem w tym przypadku jedno – trzeba spróbować znaleźć wspólny język z kolegami, nie zapominając, że każda osoba ma prawo do własnej przestrzeni. Ponadto małżonkowie czasami trzeba zatrzymać się od siebie, aby mieć trochę odpocząć od siebie. Jednakże, spotkania z przyjaciółmi i koleżankami, oczywiście, nie powinno być opóźnione przez całą noc. Dlaczego niepotrzebnie podkreślić swoją połówkę?

No i wreszcie jeszcze jedna niezbędna złożoność nierównej małżeństwie, w którym mąż jest młodszy niż jego żona, – „mądry” i „życzliwi” doradcy. Takie małżeństwa często powodują duże zainteresowanie ze strony innych. Albo zawsze szukają czegoś do doradzania i ingerowania w stosunkach małżonków, lub aktywnie omawiając te relacje za sobą męża i żony. Takie sugestie i dyskusje są często niekorzystnie małżeństwa. Oto, na przykład, ktoś od niechcenia: „On jest młody i przystojny, on też może nie kocham cię!” lub „Ona po prostu znaleźć idealne pary na seks!”. Wszystko. W samym sercu żona lub mąż rany robaka wątpliwości, który rozpoczyna się żuć, zmuszając potwierdzenie znajdowania tego. Rezultat – to skandal, alienacja, rozwód. Rozwiązaniem tutaj tylko – ignorować porady i opinie innych. Oni nie zawsze są prawidłowe. Ponadto, zazwyczaj otoczenie są po prostu ciekawy z boku, który w zasadzie obojętna dla par szczęścia. W najlepszym przypadku. W najgorszym – pozwalają na podświadomość, ale opór. Małżeństwo – świat stworzony tylko we dwoje, a obcy w tym świecie nie ma nic wspólnego.

Związek, w którym istnieje znaczna różnica wieku, jest zawsze wyzwaniem dla pary. Małżeństwo, w którym mąż młodsza żona – dwa razy. Ponieważ jest mniej akceptowalne przez społeczeństwo niż rodziny, która jest o wiele starszy mąż. To właśnie tak się stało. A zatem przekonanie takiego małżeństwa będzie narażony na coraz dłużej. Jednakże, istnieje wiele przykładów takich małżeństw, kontynuując długo i dość zamożnych. Jeśli dwie osoby są przyciągane do siebie, można przezwyciężyć wszystko: plotek, kłótni, trudności komunikacyjne i inne przeszkody. Zwłaszcza, że ​​kobieta w takiej nierównej małżeństwa ma już dobry sklep doświadczenia i łatwo może być mądrzejszy niż mężem i cierpliwie go. To pozwala ominąć te rafy, które cierpią upadek wielu zwykłych młodych rodzin bez pracy.

W skrócie, małżeństwo, w którym mężczyzna młodsza kobieta, nie jest ani dobre, ani złe. Jest to normalne małżeństwo, jeśli dwie osoby się kochają i chcą być razem. Czasami, oczywiście, jest to, że takie małżeństwa w innych warunkach. Ale to już inna historia …

load...