Nienawidzę ćwiczenia?

Zawartość

Korzyści aktywności fizycznej nie jest zapisywana, z wyjątkiem lodówkę oraz w kuchence mikrofalowej. Chociaż, nawet jeśli zostały one napisane i jest mało prawdopodobne, aby mieć jakieś towarzyszy do poniższych porad. Często obserwujemy następujące – jak, idzie klas klienta, wszystkie powtórzenia, jedzenie blog przynosi, ale wiesz, że wygląda na to … No, jak funtów Jej złą siłę trzymać klasy i nie ma zabawy i żadnych bonusów centrum fitness, nie przetestować. Co zrobić, jeśli jest to niezbędne do czynienia, i osadochek, by tak rzec, pozostaje po każdej sesji?

load...

[Powrót do spisu treści]

Przyjechałem z twarzy

Tacy ludzie są widoczne z daleka. Każda sesja grupy, tuż przed zmianą każdego ćwiczenia, są one zmianie w twarz. Kucki? Ech. Wyciskanie? Więcej ciężkie westchnienie. Szczerze? Instruktorzy z chłopakami i dziewczynami się nie podoba, bo nie ma nic, że nie przekonuje cię w próżności i daremności swojej pracy jako brak informacji zwrotnej od publiczności i uderzenia.

Wiesz co? Jeśli zdecydowaliśmy się umieścić w kolejności na rysunku, i chodzić na tych, a nie innych zajęć grupowych, spróbuj zostawić „twarzą” do tych przypadków, kiedy można zobaczyć pływające w zupie muchę lub nawet kilka przykrych niespodzianek. Nawet jeśli zmusić się do zaangażowania i prawdą byłoby łatwiejsze, jeśli przestanie doom melodię w agonii, zanim mógł rozpocząć wykonywanie.

Mam też – przed każdym nowym technicznie złożonego ruchu (hello, gimnastyka, mój ból), szybko i mechanicznie w celu powstrzymania „osoba”. Tak, za każdym razem czuję się resztki niepewności i wątpliwości, ale że „osoba” nie boli, to ważne jest, aby uświadomić sobie, że to tylko psychicznego rzucania, a oni pracować z ciałem, jak, na szczęście, nie są uwzględniane.

load...

[Powrót do spisu treści]

Przyszedł. Nie zawsze

Są też tacy towarzysze, którzy próbują skorzystać z centrum fitness, jako analog masaż antycellulitowy, że jest „wyraźnie na zewnątrz.” No, i jest używany, gdy trzeba błyszczeć szczególnie aktywną ten sam wygląd. Tuż przed sezonu letniego lub tuż przed pójściem do restauracji w Slinky sukni. W dalszej części paska czasu, ponieważ nie jest potrzebna i tylko wówczas, gdy użytkownik znajdzie … jest natychmiast oczywiste, że nie jest zawsze.

Nic więc dziwnego, że siłownia w tym przypadku nie działa. Noc, aby poprawić wygląd poprzez odwiedzenie treningi fizyczne podane tylko dla tych, którzy, przepraszam, i tak cienka. To był omawiany na tym forum w wątku „i jak mogła pompować do 2 tygodni.” Wszyscy potrzebują konsekwentnego treningu fizycznego. Jest to, nawiasem mówiąc, nie jest tak skomplikowane, jak ataki na wychowanie fizyczne. Regularnie prowadzi 3-4 razy w tygodniu jest znacznie łatwiejsze niż spędzeniu 2 tygodni w hali bezvylazno następnie zapomnieć o nim przez sześć miesięcy.

[Powrót do spisu treści]

Mam długą

Ogólnie rzecz biorąc, niewiele osób wierzy w przetrenowania od zwykłych klientów klubów fitness. Sceptycy zawodu trenerskiego powiedzieć, że to po prostu nie może mieć żadnego wpływu bardzo dobrym przygotowaniem fizycznym. Ale, niestety, dobre lub złe przygotowanie ma prawie nic wspólnego z prostego faktu – sesje aerobowe dłużej niż 70 minut, w połączeniu z niedożywieniem banalnej – najkrótsza droga do przetrenowania.

Najczęściej, a fitness nienawidzą tych, którzy ich nadużywają. Oczywiste jest, że pożądane byłoby wszystko i dużo, ale starają się pogodzić z koniecznością ustalenia priorytetów. Jeśli chcesz schudnąć – priorytetem nie powinno trzymać cały wolny czas w klubie fitness. Staraj się zaplanować wszystko tak, aby pasowały do ​​standardowej 1:00. Sesja może trwać 2 godziny i tylko wtedy, gdy robisz to dość długi i stosunkowo niezależną sesji rozciągania. Wszystko to jest ważne dla tych, którzy przestrzegać diety, która jest już zorganizowane redukcję kalorii.

Engage już tylko ci, którzy w pełni zasilane. A kto tego potrzebuje, Th na przykład uruchomić maraton lub przetańczyć pięknie na scenie, ale nie tylko dla urody „zdrowia”.

Trening siłowy jest Innym częstym błędem – wykonywać milion podejść z niską wagą i nikt – z pracownikami. Postaraj się stopniowo zwiększać ciężar odważników od treningu do treningu, tak, że w pewnym momencie, być w stanie unieść ciężar dokładnie określić liczbę powtórzeń i nie więcej. Wtedy na pewno będzie się rozwijać i prawdopodobnie rozstał się z poczuciem, że treningu siłowego napoju ciebie całą moc i nie daje w zamian.

Jest jeszcze jeden powód do nienawiści – wybrana celowo „przebiegli” ćwiczenia, które według autorów i promotorów potrzeby rozwijać swoją równowagę i nie tylko silne, ale również elastyczne. A jednak, te same ćwiczenia powinny być stosowane tylko wtedy, gdy były już w stanie opanować podstawy i zatrzymał się postępuje w sposób naturalny, to znaczy poprzez zwiększenie ciężaru operacyjnego. We wszystkich innych przypadkach, takich ćwiczeń – jeden z frustracji i całkowitą pewność, że robisz coś – a raczej prawie wszystkich – jest złe, a co złe.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje alternatywny punkt widzenia – nie trzeba kochać kondycję. Wtedy jednak będzie musiał się zakochać chodzenie na piechotę jako codziennej aktywności fizycznej, a przede wszystkim miłości dość surowe i skromne w stosunku do wlotu kalorii diety. Po prostu dlatego, że bez tego, aby osiągnąć cel nie wyjdzie.

load...