Niebieski gliny z cellulitem zrobić an_5 i kąpiele przeciwko skórki pomarańczowej

Aby być traktowane za pomocą naturalnych środków jest podwójnie użyteczna. Po pierwsze, chronią organizm przed wszelkiego rodzaju „chemii”. Po drugie, należy wydać odpowiedni budżet rodzinny. Oznacza to, że nie pojawiają się w innych chorobach jak „pobochek”, a oszczędności mogą kupić coś ładnego, na przykład, nowy strój, czy podróż do cieplejszych klimatów. Porozmawiajmy o glinie – najlepszy sprzymierzeniec kobiet, walka o piękno ciała. Na przykład, niebiesko gliny cellulitu sprawia, że ​​lepiej niż innych „obcych” aktywów sprzedanych w pięknych butelkach o bajecznych sum.

load...

Zawartość:

Użyj gliny

Od czasów starożytnych, ludzkość wykorzystała gliny do celów budowlanych oraz do produkcji ceramiki. W procesie tym ludzi dokonał nieoczekiwanego odkrycia. Czy budowniczowie, rzemieślnicy, garncarzy, przylegających do pracy z gliny, rany, zadrapania, oparzenia i innych urazów skóry goją się szybciej. Ponadto, przedstawiciele tych zawodów rzadko chorych, były zawsze pełne energii i dobrego nastroju. Myślący ludzie sobie sprawę, że materiał budowlany jest w stanie dalej.

Więc rewitalizujący maskę niebieskiej gliny cellulitu i innych nieszczęść „narodził się” w czasach starożytnych, ludzie po prostu nie są w pełni zdawać sobie sprawę z rodzaju otwarcia popełnione. Niestety, kolejne odkrycia medycyny i kosmetologii bezlitośnie odpychana traktowanie gliną w tle, a dopiero kilka lat temu ludzie zaczęli wracać do popularnych metod zwalczania chorób. Leczenie gliny się dużym powodzeniem, to stosuje się zarówno do postępowania zewnętrznych i do podawania doustnego.

load...

Kosmetyki podjęła również na „ramiona” tej starożytnej metody zachowania zdrowia i urody kobiet i zaprosił całe procedury Extravaganza w oparciu o różnego rodzaju magicznego proszku. Wśród wielu odmian najlepszych korzyści z nadwagą i cellulitem jest niebieski gliny, z której możemy przyjrzeć się bliżej.

Znajomość niebieskiej gliny

Ten rodzaj spośród swego rodzaju jest najbardziej użyteczna, uniwersalne i popularne w usuwaniu przebarwienia skórne. Struktura wielu receptur cellulitu zalogować niebieskiej gliny. Nie jest to zaskakujące, ponieważ nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i zawiera całą gamę niezbędnych do normalnych funkcji życiowych ludzkiego ciała mikroelementów i soli.

Sprawdź listę substancji podstawowych np:

 • żelaza;
 • Magnezu;
 • Krzemu lli_1;

  Wapnia lli_1;

 • Aluminium;
 • Bezwodnika siarkowego;
 • Krzemionkowy;
 • Radu lli_1;

  Fosforan lli_1.

Zalety zasobów naturalnych

Dlaczego w dobie zaawansowanej technologii poprawy korekty ciała i wygląd zwraca popularność takich pozornie prymitywne metody leczenia? Dlaczego cellulit niebiesko gliny na moc jest równa dziwnych urządzeń, które nabywają newfangled klinikę?

To proste: statystyka mówi, że połowa nowych chorób u ludzi – jest wynikiem leczenia za pomocą metod technologicznych. Do tych należą chirurgii, leczenia farmakologicznego, a także studia sprzętowe i ekspozycji. Oznacza to, że choroba generować nowe chorób. I tak błędne koło. Medycyna i kosmetologia czasem traktuje żadnych problemów ze szkodą dla ogólnego stanu organizmu. Czy można się dziwić, że w dniu otrzymania „koktajlem chemicznym” defektów skóry na czas mogą być wyeliminowane, a następnie powrócić do podwojonej liczby.

Więc cellulitu. Z podjęciem jakichkolwiek leków może „udawać” pokonany, ale to staje się jasne, że czai się tylko, ukryte w głębi, a gdy tylko przestał odczuwać zagrożenie dla ich utrzymania, więc znowu wyszedł z „podziemia” i dostał siebie „dzieci” – takich jak paskudne jak siebie samego, bale.

Wszystkie błoto antycellulitowe zabiegi

Nadszedł czas, aby przejść do części praktycznej: jak zrobić kąpiel i maskę cellulit niebieskiej gliny? Zacznijmy od najprostszych – Wanny.

Wanny lecznicze

Zatem niebiesko gliny z cellulitem na leniwe lub zbyt zajęty pani. W celu „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu” wziąć kąpiel – i nie tracić czasu i nie przesadzaj.

To ważne, aby wiedzieć! Glina Wanny lekarze radzą, aby podjąć bezpośrednio po posiłku, należy odczekać co najmniej godzinę, a następnie „nurkować”.

Dla procedura dodać do kąpieli 100 g proszku i litr mleka. Pierwsza sesja zaleca się robić krótkie – nie więcej niż 5 minut. Następnie stopniowo zwiększać czas trwania. Ale nie w roztworze nezhtes życiodajnego ponad 20 minut, zgodnie z procedurą zapewnia obciążenie serca. Powtórzyć kąpiel dwa razy w tygodniu jest zalecane. Minimalna leczenie „skórki pomarańczowej” – 10 sesjach. Kończenie kosmetyczki procedury zalecane kontrastu prysznic i stosowania kremu (najlepiej – antycellulitowy).

Maski

Przygotowany blue clay mask cellulit jest bardzo prosta, ale „carry” to dla siebie – kłopotliwe. Niektóre piękne dowcip godzin stać posągi, aw stosunku do wizualnej (patrząc na siebie w lustrze), w swoich własnych uczuć, bo z maską na ciało jest trudno się poruszać, wydaje się, że kawałek będzie zerwać VOT-VOT kakoy do lub spaść kurz. Tymczasem zawsze można przechytrzyć maskę, przekształcając go w masce-wrap. Wystarczy owinąć leczonych obszarów ciała w folię i nie bój się, że maska ​​jest podzielona na „części”.

A teraz skład. Należy wziąć 5 łyżek niebieskiej gliny i rozpuszczenia proszku w wodzie mineralnej, aby uzyskać kompozycję, która przypomina gęsty krem. Dodaj połowę Kawy (lub trzy razy mniej cynamon) i 5 kropli jałowca lub oleju cytrusowych. Wszystkie mogą być stosowane. Nie zapomnij w godzinę, aby wziąć prysznic i nawilżają skórę.

Oczywiście film jak usunąć cellulit w domu

Niebieski gliny – najlepszy naturalny „lekarstwo” na cellulit. Zastosowanie zdrowia!

load...