Nie wierzysz w kalorie?

Zawartość

Mama powiedziała, że ​​aby schudnąć trzeba jeść mniej i więcej ruchu? Na próżno jej nie wierzę, że! W większości przypadków jest to prawda. Brak magiczne pigułki, pomysłowy manipulacja dietą i ćwiczeniami, a tybetańskiej mantry do utraty wagi nie rozwiąże zagadkę dla Ciebie. Trzeba mieć mniej niż wydać, jeśli chcesz pozbyć się tłuszczu, obszarów problemowych, czy cokolwiek to jest wygodniejsze zadzwonić nadwagę. Armi Legge, felietonista portalu naukowego o utracie wagi EvidenceMag, wie, jakie błędy uniemożliwiają Ci stać szczupły.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jeść zdrową żywność, nie oglądając kwota

Mit ten doprowadził do zwolenników Paleo-diety. Są tak zajęci reklamowania swojego systemu, który wychodził na oczywiste. Przeciętny człowiek, z biurkiem, sofę z książką zamiast wypoczynku, musi mieć bardzo, bardzo mało, aby stworzyć deficyt kalorii. Co do zasady, nie są szkoleni od dzieciństwa dać mu apetyt jeść tak mało użyteczną żywności. Przejście od „delicious” do „użyteczne” podana jest bardzo, bardzo trudne. W rezultacie, nie ma sensu, aby zrezygnować z ulubionego jedzenia ze względu na zmniejszenie masy ciała, dobra, naukowcy wykazali, że jeśli jesz mniej wydasz, będzie jeszcze schudnąć. Nawet jeśli wszystkie kalorii można uzyskać ze smażonymi ziemniakami.

Jak należy: To nie znaczy, że należy dokonać diety hamburgery i niektóre czekoladki. Nie spodoba ci się ten pokarm, szukać równowagi między wykorzystania i smaku, i starają się włączyć do swojej diety warzywa, produkty pełnoziarniste, chude i źródeł białka, aby zmniejszyć apetyt.

[Powrót do spisu treści]

Eating właściwą kombinację węglowodanów, tłuszczów i białek, jest niemożliwa do uzyskania tłuszczu

I to jest kolejny mit o „piaskownicy” – zwolenników strefie diety. Bez względu na to jest, ma dowodów naukowych, że stosunek 40% białka i 40% węglowodanów i 20% tłuszczu, co eliminuje konieczność stosowania zestawu tłuszczu, jeśli przejadać nie. Istnieją tylko dwie opcje – sportowców, jest prawdopodobne, aby uzyskać masę mięśniową i będzie tylko sportowiec, ale prowadząc pasywny tryb życia, zazwyczaj grubsze.

load...

Ponieważ jest to niezbędne w celu: liczyć kalorii, starają się zarobić co najmniej 1 g białka na 1 kg masy własnej, i zrobić sobie diety jak najbliżej ich miejsca stałego dieta

[Powrót do spisu treści]

Liczenie kalorii nie ma sensu, ponieważ ludzie nie tracą na wadze tyle, ile powinno być oszacowane

Nawet kontrolowane badania naukowe wykazały, że ludzie schudnąć wolniej niż powinny, w oparciu o fakt, że deficyt 3500 kcal odbiera nam 500 gramów tłuszczu. Chodzi o to, że ludzie mają tendencję do mniejszej od diety, niż w życiu codziennym jak i w naturalnych mechanizmach adaptacji w celu zmniejszenia zawartości kalorycznej diecie.

Jak powinno być: aby szybko schudnąć, nie zapominaj o aktywności fizycznej. Niech część deficytu zostanie utworzona kosztem wydatków, ale nie przez zmniejszenie „przybycie” kalorii.

[Powrót do spisu treści]

Masy mięśniowej do dokładnego przewidzenia sposób, że jest możliwe

Ale hudyshki genetyczne często skarżą się, że „naukowe” nadwyżka 300 kcal / dzień nie działa i nie daje im żadnej zestaw masy mięśniowej. Ale to nie znaczy, że obliczenia nie działają. Przyrost masy ciała nie następuje płynnie, i skacze, a może chcąc uzyskać szybki efekt osoba po prostu nie mają wystarczająco dużo cierpliwości, by czekać na niego. Zwiększone spożycie kaloryczne także zwiększa termiczną wpływu pokarmu, to jest pobór kalorii na trawienie i przyswajanie. Naturalny maloezhki często … po prostu zbyt mało umieścić na talerzu, aby przezwyciężyć efekt termiczny.

Jak powinno być: zestaw waga – poważna sprawa. Polega ona na ciężki trening siłowy i zrównoważonej diety zdrowej żywności, a nie tylko dodatek z dwóch kawałków ciasta do normalnej diety. Oblicz kalorii, zmienić plan treningowy, a nie oczekiwać błyskawiczne rezultaty.

[Powrót do spisu treści]

Metabolizm zwalnia tak, więc cofać się na kalorie jest bezużyteczny

To prawda, ale tylko na bardzo rygorystycznych diet, które zalecają niemal całkowitego głodu lub żywności ze znacznym, ponad 40% dziennego zapotrzebowania na kalorie deficytu. A potem, nawet przy pełnym głodu, zgodnie z eksperymentu z Minnesota czczo do utraty wagi, utrata masy ciała nie zatrzymał, nawet gdy poziom podstawowej przemiany materii o 225 kalorii. W wyniku tego, badani stracił 25% masy ciała, ale ilość pokarmu do utrzymania prawidłowej masy miała być obniżona.

Jak powinniśmy: offset spowolnienie metabolizmu pomocy treningu siłowego. Tkanka mięśniowa wymaga kalorii odzyskać, więc spalanie tłuszczu przy zachowaniu masy mięśniowej – najlepszy sposób, aby utrzymać metabolizm na tyle szybko, aby nie popaść w części lalki.

[Powrót do spisu treści]

Z suplementów schudnąć bez

Deficytu kalorycznego

Mit krążyły sprzedawców zielonej kawy z imbirem. Uważa się, że Lightstone przyspiesza przemianę materii, a ludzie stracić tłuszcz bez widocznych zmian w diecie. Badania naukowe wskazują, że cała brać suplementów diety dla utraty wagi schudnąć tylko wtedy, gdy zaczną mniej jeść i więcej ruchu

Jak powinno być: zanim coś wziąć, należy skonsultować się z lekarzem. Niektórzy nie są gorliwi fani schudnąć bez diety suplementy zamienione na przewlekle chorych, a nawet całkowicie zabić.

[Powrót do spisu treści]

Głód przeszkadza schudnąć, cięcia kalorii nie ma sensu

Ludzie boją się głodu. To jest instynkt samozachowawczy. Ale strach, że umiarkowany deficyt kalorii sprawia, że ​​zawsze jest głodny, to nie jest konieczne. Wystarczy spożywać odpowiednie ilości białka, i nie zapomnij o błonnik.

Jak mam nie jeść czekoladki lub owoców. Według statystyk, większość diet głodowe jest skrobię monoratsiony. Eat zrównoważony i zróżnicowany sposób, nauczyć się gotować żywność „light” i będzie można schudnąć bez cierpienia.

[Powrót do spisu treści]

Nie mogę liczyć kalorii, ćwiczę

Większość ludzi jest w formie fizycznej, która umożliwia trening „wypalenia” jest nie więcej niż 400 kcal na godzinę. Ile godzin dziennie ćwiczysz ją? I nie można wyłączyć z listy czynników wpływających na wagę oraz fakt, że mamy tendencję do priuvelichivat wysiłków, oraz zmniejszenie ilości spożywane.

Jak należy: należy być zaangażowany w trening siłowy, po ich opóźniony efekt metaboliczny. I zwiększenie aktywności ruchowej oraz szkolenia obciążenia serca, wybrać te, które lubisz – taniec, pływanie, gry sportowe, a nawet jogging. I nie zapomnij o diecie, w wykonywaniu może być mniej dotkliwe, ale mimo to ma być.

Elena Selivanova

load...