Nie śpimy?

Zawartość:

Jeśli uważasz, że dana osoba spędza sen prawie jedną trzecią swojego życia, to jest przerażające. Jaki czas jest odpowiedni czas, aby spędzić z zamkniętymi oczami. I nie da się tego uniknąć!

load...

Sen pomaga przywrócić zdolność do pracy, daje siłę i energię.

W celu wyspać w regularnych odstępach czasu, trzeba wiedzieć, jak prawidłowo spać.

Jest to szczególnie ważne dla kobiet znać. Dla nich, sen – przywrócenie nie tylko wytrzymałość, ale także piękno. Niewygodna pozycja podczas snu, niewłaściwie podniósł łóżko – to pewny znak, że w wyniku porannego się złamany, posiniaczone twarzy i ból głowy.

Zalecenia, jak spać, tak, że rano nie bałem się zobaczyć siebie w lustrze, dają nie tylko lekarzy, ale również eksperci feng shui i psychikę.


Powrót do spisu treści

load...

Porady Tradycyjna Medycyna

Tradycyjna medycyna zaleca się spać, tak aby uniknąć niewygodnej sytuacji. Gdy śpimy, odpoczywamy całkowicie, więc wskazane jest spać do każdego kształtu ciała. Inaczej niewygodne postawa prowadzi do przeciążenia niektórych jej działów.

Dlatego rada, że ​​materac do spania wymaga jedynie twardy – nie jest prawdą. Miękkie łóżko pozwala kręgosłup dać nienaturalnie wygiętej pozycji.

Musimy coś pomiędzy. Idealnym rozwiązaniem – materace piankowe pamięci.

Wybierając poduszkę jest również bardzo ważne. We śnie, głowa nie powinna być wyższa od wysokości barków, następnie z dużym, szczelnie zapakowane poduszki dać. Mała płaska poduszka nie bierze kształt głowy. Wybierz żądany wariant średni – nie nadziewane farszem hipoalergiczne poduszki ortopedyczne, lub – nie jest zaskakujące – małe piórko poduszka.

Pomimo wielu opowieści o zaletach nowych opakowaniach, jeśli nie uczulonych na pierza, poduszki z pierza są najlepsze. Oni od razu powtórzyć zarysy głowy i szyi, i spać na nich wygodnie. Jedyną rzeczą, – do czyszczenia poduszki wymagane są co najmniej raz w roku.

Nawiasem mówiąc, poduszki wypchane Fiber jest potrzebny do zmiany każdego roku.


Powrót do spisu treści

Prawidłowy sen i położyć się spać prawidłowo

Porady lekarskie dotyczą również postawy, w której lepiej spać, aby zachować zdrowe. Oczywiście, nikt nie przychodzi do głowy, aby uczyć się na nowo, jak sen dla dorosłych, ale dlaczego nie trochę skorygować pozycję do spania, aby najbardziej relaksujące?

Najbardziej nadają się do postawy spania jest traktowane jako przejście do snu prowadzi na plecach. Jeśli inna sytuacja jest niemożliwa do spania, pościel jest dodanie specjalnego wałka. Jeśli umieścić je na kolana, kręgosłup będzie łatwiejsze w nocy.

Optymalna pozycja snu uważa się za leżące na brzuchu. Kręgi w tej pozycji jak najbardziej komfortowy. Oto tylko spać na brzuchu lepiej na czczo. To jest ostatni posiłek, pożądane jest, aby nie później niż 3 godziny przed snem. Kiedy śpisz na brzuchu z poduszką lepiej jest zupełnie zrezygnować lub wybierz pościel cieńsze.

Większość ludzi śpi na swoich stronach. Jeśli podczas takiego snu wziąć pozycji embrionalnej, narządy wewnętrzne są zbyt ściśnięte. Dzięki tym informacjom, konieczne jest, aby spróbować dać sobie trochę absolutorium – wyprostuj nogę poniżej. To pomaga dodatkowo w leczeniu kręgosłupa.

Medycyna Europejska jest zdania, że ​​najlepiej jest, zasypianie, Połóż się na lewym boku, a na wschód – na prawej i lewej nocy w godzinach popołudniowych. Pierwszy uważa, że ​​nie należy nadmiernie obciążać okolicy serca, drugi – tylko zamknięty obszar serca zapowiada długowieczność.

Badania na ten temat, po której stronie większość spała stulatków, nie została jeszcze przeprowadzona.

Być może to kolidować z badania zwyczajów większości – w czasie snu kilka razy ludzie zmieniają swoją postawę.

Ważne jest nie tylko, jak właściwie snu. Prawo do łóżka jest również bardzo ważne.

Pierwszy na łóżku potrzebne usiąść delikatnie, a następnie stopniowo obniżając górną część ciała, unieść nogi. Znacznie obniżona na materac nie jest konieczne – zbiorniki nie mogą nadążyć za zmianami pozycji ciała.

Wymagane jest również, i stopniowo wyjść z łóżka.

Jeżeli zalecenie jest iść do łóżka, bo ludzie są starsi, porada – nie skakać gwałtownie z łóżka – i pożądane jest, aby przestrzegać młodych. Jeśli nagle wstać z łóżka po śnie można dostać zawrotu głowy.


Powrót do spisu treści

Ciekawe porady od ekspertów feng shui i mediów

Jego wkład do szkolenia właściwego snu mają psychikę i ekspertów feng shui. Ich wskazówki są więcej o prawidłowym wyborze miejsca do spania i warunków do spania.

Nie każdy może skorzystać z porad, które trzeba wybrać za pokój sypialnia, znajdujący się tak daleko od wejścia do siłowni z jej sąsiadami i biura, i zrobić noc z pokoju wszystkie urządzenia.

Ale słuchaj, co pod łóżkiem nie ma potrzeby przechodzić z przedłużacza lub umieścić urządzenie w pobliżu łóżku z promieniowania magnetycznego – dobre dla zdrowia.

Wiedzcie, że łóżko powinno być wykonane tylko z tych materiałów, które nie emitują szkodliwych substancji, ale także użyteczne.

To jest tylko w ekstremalnych warunkach od razu zasnąć w stogu siana lub na gołej ziemi. W łóżku do spania może zapobiec jakiś dziwny guz na materacu lub najmniejszego skvoznyachok.

Istnieją ciekawe zalecenia. Skorzystaj z nich, czy nie – każdy wybiera własną rękę.

  • Najlepiej jest spać zupełnie nagi. Odpoczynek ciało. Możliwość ta ma wcale.
  • Nie można iść do łóżka z nogami w kierunku wyjścia. To pozwala energii płynąć dalej. Najlepiej jest mieć łóżko, tak że głowa patrząc na wschód, jeśli spać sam, a na północy, w miarę możliwości z kimś podzielić się tą przyjemną chwilę.
  • Łóżko jest wymagane, aby umieścić na ścianie. W swoim własnym domu, jak mówi przysłowie, mury zapewnić ochronę.
  • Temperatura w sypialni powinna wynosić około 27 stopni, ale Tradycyjna medycyna nie polecam spania w temperaturze powyżej 20 stopni C.
  • Linen lepiej wybrać z naturalnego jedwabiu lub jasne – to najlepiej chronić pole energetyczne.
  • Poza tradycyjnym porady lekarskiej w wyborze ubrań – bawełniane i lniane.

Aby nie cierpieć na bezsenność, nie overexcited przed snem. Lekka muzyka, wieczorny spacer – wszystko to przyczynia się do przejścia w stan uśpienia. Wziąć prysznic, czy nie – każdy decyduje za siebie. Zdarza się także, że kąpiel w ciepłej wodzie mogą dopingować.

Sen jest zalecane, aby przejść do łóżka o tej samej porze, najlepiej przed północą. To właśnie wtedy, że komórki macierzyste będzie mieć czas, aby odzyskać jak to możliwe, a w rzeczywistości są one odpowiedzialne za stan skóry.

Najważniejszą zasadą, która zajmuje się snem, co stwarza nie został wybrany do niego, a ponieważ nie było łóżko w stosunku do stron świata – rano trzeba się obudzić wesoły i świeże, bez siniaków jego sztywność kończyn i twarzy. Sen jest ważniejsza niż nawet jedzenia do utrzymania zdrowia i aktywności umysłowej organizmu.

load...