Nie przestrzegane w działalności Wspólnoty, które są użyteczne

Zawartość

Ile razy zdarzyło ci się z przyjaciółmi i sam śmiał się osoby, kojarzy się wyłącznie na mahah pośladków, mieszania i rozcieńczania stóp w symulatorze i skręcania prasy. I jak wiele milionów słów pisanych o niemiłe fanów do współpracy z gumek, pętle, medbolami i innego drobnego sprzętu. Czasami po prostu uwierzyć, że takie „bzdury” nie jest w stanie rozwiązać wszelkie problemy szkoleniowe. Teraz wyobraź sobie, że piękne przysiad, piękno i duma, nagle przestał rosnąć. Ci, którzy zaangażowani w ciągu 2 lat i nie jest konieczne, aby zapewnić, gdzieś na horyzoncie świadomości są zawsze zbliża straszne strah.Vot Ci go-go, a ciężar na barze stoją i stoją. I tsikliruesh i odpoczynek, i jeść, nie pić, a nawet witaminy i … Porozmawiajmy o praktyce „niepełnym wymiarze” ćwiczenia fitness w życie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Opaski elastyczne i wszyscy

Prawdopodobnie, jeśli jesteś z Polski, słyszałeś o dziełach Seluyanova. I że musimy jakoś trenują utleniania włókna mięśniowe są również słyszał. I nawet w „krzesła” przez 40 sekund z przerwami 30 sekundowymi na koniec szkolenia siadała na ścianę. W szkoleniu dla Seluyanovu jeden, ale mniej tłuszczu. To boli. Prawo to jest bardzo bolesne. Wszystkie tryby statyczne dynamiczne powodować szereg doznań, że żaden klient nie będzie ćwiczeń starają się je powtórzyć.

Więc radujmy. Możemy otrzymywać premie trybu statycznego i dynamicznego, jeśli będziemy trenować z gumy. Ale nie tak, jak to czynią dziewczynki na aerobik, aw inny sposób:

  • Gumy krawat w barze, tak że skoczyła, a jego opór jest zawsze trochę „prigruzhajut” do korpusu pocisku w pozycji wyjściowej. Idealnie, elastyczne okienka powinny być takie, że nie mogą w pełni stać się i powraca do pracy stawów do pozycji wyjściowej. A teraz wykonać dowolną z trzech wielkich ćwiczeniach. Squat? Eraser „końce” ubrana po szyję, a przywiązanie do dolnej części ramy obciążenia belki nośnej lub wsuwa pod stopą (opcja dwóch nie jest zalecane, jeśli naprawdę nie wiem, jak stać ze skorupek i przejść okresowo na palcach). Wykonać ruch w technice klasycznej, ale nie w pełni prostuje. Powtórz ten 40 sekund, odpoczynek 30 sekund, Series 3. Jeśli masz chęć i zdolność jeszcze do pracy – wrócić do serii po 5 minutach odpoczynku. Z zhimom i naporu może działać w podobny sposób. Tylko na ławce nie wchodzi pod samą gumę, i naprawić go za ławce, w przeciwnym razie, jeśli odbiciu, nie znajdziesz jej trochę
  • Korzyści płynących z takich zastosowań gumy postrzegany jest najbardziej znaczący jest fakt, że można skutecznie pracować mięśnie, stosując mniejszą masę pocisku. W związku z tym mniejsze ryzyko przeciążenia stawów. Cóż, jeśli już wiesz, jak prawidłowo poruszać się pod obciążeniem, aby wykonać ćwiczenia z dodatkowym oporem nie jest trudne.

[Powrót do spisu treści]

load...

Drugim sposobem korzystania z tajnego gumę

Nie jest konieczne, aby oprzeć szkolenie, jak robi reklamy. Na przykład, zawsze można dokonać pierwszych podstawowych ćwiczeń, a następnie – Mahi gumkami „spacer kraba” bokiem, i inne tego typu rzeczy.

[Powrót do spisu treści]

Podnoszenie nóg w symulator

Jestem daleki od bycia fanem tego urządzenia. Ale jedno podejście 8-12 powtórzeń bardzo powolnym hodowli przed rozgrzewką na squat pozwoli osiągnąć następujące cele:

  • Zwiększyć amplitudę ruchu stawu biodrowego, które mogą pomóc w pracy więcej mięśni i mniej sztywne pokonania oporu własnego ciała;
  • Przypomnieć mózgu, gdzie jego pośladek w organizmie i jak wywrzeć. Generalnie, zadanie jest proste – nie powodują wstępne zmęczenie, a nie „spalić napalm” wychowuje rodzina i po prostu zrobić jeden powolne podejście. Pozwoli to przygotować się do lepszego i bardziej przemyślany pracy w podstawowych ćwiczeń.

[Powrót do spisu treści]

Obniżenie stóp w symulator

Ruch ten jest, oczywiście, ktoś może wydawać się bezużyteczne, ale jeśli, kiedy wstać z ciężarem na plecach, kolana i dążyć do „pojawiają się” w środku, należy zwrócić uwagę na ćwiczenia. Razem kilka podejść do bazy po lekkie, a ostatecznie będzie wzmocnić przywodzicieli.

[Powrót do spisu treści]

Mieszanie i rozszerzeniem rozcieńczania po bazowa

Nie trzeba „pompować” coś jest duże i okrągłe, i tak banalne „jechać” krew do mięśni do pracy w trybie zasilania. Pozwoli to przyspieszyć regenerację. Ćwiczenia w tym trybie wykonać 20 powtórzeń światła w środku i szybkim tempie.

[Powrót do spisu treści]

Skręcanie w prasie i ich braków

Skręcanie może być jeden ciągły wadą, jeśli nie wiem, jak je zrobić. Spróbuj wyciągnąć silny żołądek i wykonać prosty bezpośredni skręcanie, leżącego na podłodze. Jeśli trudno jest po raz pierwszy, pozycja początkowa podjęta prawidłowo. Teraz staramy się wyciągnąć jeszcze więcej i powtórzyć. Tak więc, jeśli nie będziemy trenować na prasie i wiele ruchów skręcających czynienia z ciężarem na plecach, możemy wzmocnić naturalne wygięcie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. To nie jest bardzo ładny, jeśli waga naprawdę solidne i pracować na siłę. I samo to nie uratuje w każdym, nawet najbardziej profesjonalnie dobrany pas. Ponieważ można zrobić curling i lepsze – modernizacje skarpetki do baru, ale wciągania brzucha powinien być w obu ćwiczeniach wersjach.

[Powrót do spisu treści]

Bale Medical

Oczywiście, poważni ludzie medbol dla ciężarów na mocy niewykorzystane. Ale jeśli trzeba zrobić przedział cardio, piłka ważony jest całkiem możliwe, aby wykonać serię szybkich przysiadów, pompek od niego, wąsko umieszczając ręce lub jedną ręką na piłkę, jeden na podłodze. Można tworzyć i uderzenia piłki o ścianę i przysiad, a bardziej, że reszta ludzkości przewiduje ćwiczeń siłowych.

Ogólnie rzecz biorąc, każde ćwiczenie jest jeden „problem” i „nabywca”, a jeśli trzeba rozwiązać konkretny problem, można poprosić o pomoc i izolacji ruchów też.

Elena Selivanova

load...