Nie powtarzaj tego w domu – dla początkujących odchudzania

Zawartość

Chciałem tylko dodać do tytułu sarkastycznie: „Jeśli nadal pozostaje w tym wszechświecie.” Córka moich bliskich przyjaciół tu, na drugi dzień, starając się kupić jedzenie do diety Protasov i nie oskarża nas, dwóch 30-letnich ciotek za zakup tyle ser 17% tłuszczu. „Ser jest przekształcany w tłuszcz!” – Dumnie powiedział dziecka. W tej chwili, dziecko 11 lat, a jej matka była poważnie rozważa możliwość korzystania z Internetu dla mojej córki. W ogóle, jak długo żyjemy w naszym małym świecie siłowni amatorskie komory, w „wielkim świecie” trwa nadal …

load...

[Powrót do spisu treści]

Wyłączenie całych grup

Produkty

Amerykanie nazywają „grupa produktów” nie jest to, czym jesteśmy. Mamy termin na to jest stałe źródło „białek, tłuszczów i węglowodanów.” Oni – rodzaj produktu, powiedzmy, ser.

Niedawno jedliśmy w jednej świątyni przydatności lunch, w którym Intermedia tofu, ciastka ryżowe i tablice: „Jestem zbyt leniwy, aby gotować,” odrobaczone drogę do regularnego surówką z marchwi z oliwek i sezamu z łyżką. Mieliśmy zobaczyć twarze dziewcząt przeprowadził badanie przez grupy. Jeden z nich wciąż zastanawiał się, dlaczego „trenazherschiki” tak bezczelni, że zabraniając warzywa wybuch vysokoglikemichnye? Ja DE, nie boi się tłuszczu w porządku? Nawoływań o tym, że nie mam problemu z insuliną, a dla dobrej równowagi jest dla mnie za mało, aby nie jeść słodycze kilogramów wydaje się być pokonywana obok uszu.

load...

Tymczasem moda idzie dalej. Teraz nie zawierają grup takich jak … stałej. Tak, aby schudnąć – pić sok. W skrócie – można nawet pić sok, przynajmniej skubać orzechy, ale jeśli sok lub orzechów będzie zbyt dużo, „odchudzania” nie przyjdzie po ciebie. Trwałe organizacje zdrowia wciąż twierdzą, że nasze organizmy z wami – polifagiem, i nie wszystko jest możliwe tylko z powodu pobudek etycznych, lub po prostu dlatego, że nie lubią smak.

Dlaczego regularne jedzenie jest lepsze: Ponieważ przyzwyczaiłem się do tego. Uruchom „wyjątki” zazwyczaj zamienia się w wyścig o przetrwanie jest bardzo głodny człowiek z okazjonalnych zaglądające Internecie na „jak odeprzeć apetyt” czy banalnych obedalovku dozwolonych produktów. Fani dieta Protasov jest teraz domyślić, że o nich.

[Powrót do spisu treści]

Cardio codziennie, zawsze

Pierwszą rzeczą, która idzie w zapomnienie z normalnego życia – jest to trening siłowy. Czytała gdzieś, że tylko cardio pomaga schudnąć, a od władzy tylko „podnieść” mięśnie i starty.

Cardio jest nie tylko pomaga schudnąć, ale dobra ilość również wymaga znacznych nakładów energii. Oznacza to, że aby uruchomić wiele, skakać wysoko i piękny taniec, trzeba jeść. Korzystnie, węglowodany. Korzystnie – co najmniej 4 g na 1 kg masy ciała. A jeszcze mniej niż 1 g tłuszczu na stawach nie skarżą się na „szaleństwo serca”. A jednak – trzeba sprawdzić, w rzeczywistości, w sercu, a pociąg nie jest na zasadzie „szkolenia najbardziej śmiertelną – to jest moje” i na zasadzie „lepiej stopniowo, ale nie przeszkadza.” Tak, tętno nie powinno przekraczać 85% maksymalnej częstości akcji serca w historii, jeśli twoje doświadczenie – co najmniej 3 lata. Dla reszty – do profilu lekarza.

Jeśli siedzisz na niskich kalorii, zamiast tracić na wadze, można zapoznania się z wypadanie włosów, zaburzenia cyklu, a wielu problemów endokrynologicznych. Im większe jest ryzyko, tym wyższy wiek, na drodze.

Dlaczego regularne Program „cardio + siła” jest lepsza: Bo to sprawia, że ​​mięśnie szybko „uciec”, a nie jako krytyczne spowalnia metabolizm. I amatorskich (nie zawodowy, to jest ważne), trening siłowy jest bardziej miękkie niż ODA amatora i wysokiej intensywności cardio tańca. Dla reszty wciąż ma sens zastępcy.

[Powrót do spisu treści]

Nie jedz przed treningiem

I po treningu, przy okazji też. „Hungry cardio” – to umiejętność, która rozwija się w ostatnich latach. Ta sama dieta z przerwami i zakrętów „i karmił głodnych” okresy nie jest dla każdego.

Nowy zawodnik i tak szokujące swoje ciało z obciążeniem, tak też „efekt komplementarne”, które nie jedzą. Omdlenia, niskiej intensywności ćwiczeń, rozciągających się głównie w walce z atakami mdłości, ale nie w walce o intensywności – wszystkie owoce tego podejścia.

Dlaczego wciąż trzeba: Przede wszystkim, jest przed i po treningu będziesz całą swoją drogę sportową. I to musimy nauczyć się z wyprzedzeniem, jeśli masz „to” na poważnie. W rzeczywistości, zalecenie „go jeść, nie jeść, nie pić białko nie jeść żywności” potrzebne do testowania dla siebie i zobaczyć jak to działa. Aby rozpocząć test lepiej starych dobrych złożonych węglowodanów o niskiej zawartości tłuszczu, białka na 2 godziny przed mocy, w dużych ilościach, a źródła białka włókna po. Jak tylko poziom mocy będzie rosnąć i stać intensywnym treningu można pić przed mieszanki treningu białka i węglowodanów w proporcji, która jest od 1 do 3, a po treningu – to jest w stosunku 1 do 4. I coś ze swoim Utrata wagi nie nastąpi, jeżeli reszta jedzenia jest umiarkowany.

[Powrót do spisu treści]

Nie należy zmieniać rodzaj

Obciążenia

Kto nie pamięta władzę, według ekspertów internetowych, to:

  • Wytrzymałości (malopovtorka do 5 powtórzeń w zestawie, poważne wagi);
  • Przerost

  • (6-12 powtórzeń, ciężki, ale jest łatwiejsze niż w poprzednim akapicie, waga);
  • „w terenie” – to znaczy, Klasyczny mnogopovtorka

Kobiety, luzem, zginął ostatni akapit. A ironia jest właściwe – jak mięśnie będą „rosnąć i manifest” w dużym stopniu zależy od diety, ile powtórzeń używasz. Typy obciążenia powinno zostać zmienione, aby spróbować się z różnymi wagami, a tym samym wzmocnienie stawów i więzadeł też. I to daje „przełącznik” w układzie nerwowym i hormonalnym i zapobieganie przetrenowania.

Jeśli zmiany zasilane są w prawie spróbować alternatywy. Alternatywne formy władzy. Na przykład, klasycznym władzy – z sztangą i hantlami. A następnego cyklu – posiada podnoszenie ciężarów, obejmuje nie tylko tryby zasilania, ale również pracować na wytrzymałość zasilania. I tak dalej.

Dlaczego nawet zmienić coś, co służy do: Jeśli nie zagłębiać się w fizjologii – tylko dlatego, że przyzwyczaił. Rutyna niszczy nie tylko motywację, ale także podnosi „plateau” w wykonywaniu ćwiczeń. Ogólnie rzecz biorąc, nie bój się zmienić trening, w życiu i tak pełen rzeczy niezmienionych. Przynajmniej tym, że nie może być wszystko, najważniejsze – wiedzieć odpowiednią ilość „tylko” dla siebie.

load...