Nie podoba Ci się nowe zadanie. Przyczyny złego humoru

Stare miejsce służby na którą pracował przez długi czas, nie obiecywał nam żadnej kariery. A więc w końcu postanowił go opuścić i znaleźć nową, na pierwszy rzut oka, umieszczoną na wiele sposobów – i dostać się do niej szybko, a kariera tam, a urząd bardziej komfortowe … i, jak, dobrze, a cała pierwsza podoba. Jednakże, to zajmuje trochę czasu, a my zaczynamy rozumieć źle przegap starą usługę. I nagle łapię się na tym, że perspektywa kariery nie jest już przynieść radość i iść do pracy nie ma, a ja chcę się nagle, bez wyraźnego powodu, aby porzucić swoje plany. Jednak plany te pielęgnowane przez wiele lat. Co się dzieje? Jak przyzwyczaić się do nowej pracy, bo tracąc go nie ma sensu?

load...

W rzeczywistości jest to całkiem normalny stan przy zmianie miejsca pracy. W rzeczywistości, wprowadzając nowy zespół i szhivayas ze środowiskiem, jesteśmy świadkami sporo silnych emocji. W efekcie nasza psychika i emocjonalny świat są wyczerpane, i proszą o odpoczynku. Urlop dla nich wydaje się być były miejscem pracy, gdzie wszystko jest znajome i nawykowe. I to nie jest konieczne, gdy szczep przyzwyczaić się do nowego porządku. Innymi słowy, nowa praca i stres są nierozłączne. Nawet ona początkowo zachwyca, w czasie rozpoczyna trywialny depresja, która odbędzie się w czasie. Dlatego, panika, próbuje wrócić do starego miejsca, nie warto. Musisz przyjść do jego stan jest rozsądne i po prostu poczekać trochę stara się dołączyć do nowego zespołu. Jak najlepiej to zrobić?

Jak dostosować się do nowej pracy

Po pierwsze, przed wybierać swoich nowych koleżanek i przyjaciół wśród swoich kolegów, konieczne jest zbadanie ich pracowników i określić, który z nich w zespole, – lider i WHO – napędzany. Oczywiście, aby uzyskać dobre relacje z liderami tylko być źle – albo teraz pozostaje następnie mogą również wybuchnąć w awangardy. Jednak ściśle komunikować się tylko z tymi, którzy są w cieniu, aby nie być – może to zaszkodzić dalszej promocji.

Jeśli chodzi o przyjaciół, oni zazwyczaj wybrać do osobistych preferencji. Konieczne jest, aby komunikować się ze wszystkimi współpracownikami, jednak w tym przypadku zbyt ufa wszystkim nie jest: niektóre z nich mogą również być, delikatnie mówiąc, nie bardzo przyzwoitego człowieka. I, w rezultacie, nadmierne zaufanie do niego może okazać złe.

load...

Po drugie, w celu uniknięcia niepotrzebnych konfliktów w nowym miejscu, należy rozważyć powiązanymi z tym samym miejscu nawyki pracy. Każda nowa praca oznacza nowe tradycje i nowe rozkazy zachowań. Aby skutecznie zintegrować z nowym zespołem, trzeba ich przestrzegać.

Po trzecie, nie zbyt wiele do powiedzenia o swoim dawnym miejscu pracy, a żeby go chwalić. Dla większości pracowników spowoduje to oszołomienie: jeśli wszystko było bardzo dobre, dlaczego wyszliśmy z nią? Oraz pełne zaufanie pracowników zostaną utracone. Lepiej, że oceniają nas na meritum nowej lokalizacji.

Po czwarte, nie wstydź się prosić innych o tym, jak najlepiej wykonać pewne swoje obowiązki. To pozwala uniknąć błędów w pracy i szybko zbliżają się do zespołu. Sprawy powinny być traktowane tak samo jak oni przybyć – zatory w potrzebie ani my, ani władz. Po pierwsze, są prześladowani, a po drugie, w gruz jest bardzo łatwo przegapić coś lub pomyłki. A my potrzebujemy psychiczny komfort, który do tej pory i tak nie przyczynia się do obawy o nowej pracy i strach zrobić coś złego.

Nawiasem mówiąc, strach. W żadnym wypadku nie należy bać się utraty nową pracę. To zakłóca spokoju i pewności siebie, które są tak niezbędne do awansu zawodowego. Ponadto, zespół będzie na pewno czuć ten strach. Może to prowadzić do zaniedbania ze strony pracowników, a ze strony władz.

Te wskazówki są dość proste, ale jak często możemy je zignorować! I są sprawdzone. Więc spróbujmy je obserwować, a wszystkie nasze oczekiwania co do nowego miejsca pracy na pewno się spełni.

load...