Nie oszczędzając swój żołądek …

Zawartość

Och, to odchudzanie części … Zazwyczaj ludzie nie zdają sobie sprawy, co głupoty informują się wzajemnie … Poniższy tekst jest przykładem, jak nie należy robić. Cytaty możemy wydać opinię „zbiorowej inteligencji” z internetu, a Twój komentarz będzie moje. I tak, proszę nie myśleć, że staram się grać najmądrzejszą dziewczyną w sąsiedztwie. Powodem tak dużej ilości sarkazmu i ironii w tym, że notorycznie odchudzanie brzucha zniszczony ani jednego młodego kobiecego ciała. W ogóle, przyklejają się do zdrowych sposobów, aby schudnąć, i odjechał.

load...

[Powrót do spisu treści]

Wycieczka w świat motywacja

Ludowej. Lato przyszło, a ty, jak Siergiej Mironow powiedział, wciąż tłuszczu … Brzuch tłuszczu. Jednak wujek Siergiej powiedział z humorem, a my, dziewczęta, to w stosunku do siebie – z gniewu i rozpaczy zwykle. Typowy motywacja ludowa zaczyna się od porównywania ich własny obraz idealny brzuch brzuchy z Internetu i przynosząc się niemal psychozy. Oczywiście, nadal w tym samym duchu, a ty, nawet jeśli są one w stanie osiągnąć przynajmniej pewien postęp, to po prostu nie zauważyć. W zawiadomieniu, jeśli konto już w sąsiednich modułów …

Jak dostać się do tego dołu? To bardzo proste. Sami są sobie wbite niego. Umieszczenie oczywiście nieosiągalne cele, takie jak prasa Małgorzata Bojko przez 6 tygodni, niektóre diety i treningi z zakrętami. Uwierz mi, nie robi Marguerite 6 tygodni ograniczeń, to całe moje życie jest zbudowany w stylu „przydatności”. Cóż, zwykle co? Tak, to jest to, co czytamy w Internecie: „Najtrudniejszą częścią utraty wagi dla wielu kobiet – jest, aby usunąć nadmiar tłuszczu z talii tak, a brzuch zbyt nogi schudnąć wystarczająco szybko, twarz też, nawet ręce schudnąć szybciej niż brzuch i .. Boki. Co robić? ”

Normalny trener odpowie ci: „Nie biorę Zaakceptuj fakt, że prasa w 6 tygodni nie nastąpi, i łatwo nauczyć się jeść prawo racjonalnie, kiedy chcesz ograniczając się w razie potrzeby – dając sobie odpusty A twoje ciało traci na wadze równomiernie tylko ty…. Można zauważyć wynik gdzie warstwa cieńsza niż większość. ”

load...

[Powrót do spisu treści]

Teraz wycieczce w świat popularnych diet

Tradycyjne diety zazwyczaj wyglądają tak, że nie będzie nic podejrzewać, i nieprofesjonalne. To bardzo proste – można przeczytać o tym, zobaczyć kilka sprytnych pomysłów, kroki, kroki … I jak najszybciej zacząć obserwować, dostać oczywiście niezgodna z życiem deficyt kaloryczny i wiele związanych z tym problemów.

To co usłużnie podsunet prawie każdą wyszukiwarkę w odpowiedzi na zapytania o wyszczuplający brzuch:

. „Wszystko zaczyna się od jedzenia z diety Unikaj tłustych, wyciąć żywności z dużą zawartością systemu białka odchudzania dla niewidomych żołądka można podzielić na trzy główne części: ….. Etap Pp_2

1.Podgotovitelny przez około tydzień, w którym będzie się stopniowo przyzwyczaić … ograniczeniom spożywczych

2.Core lub pośredni etap, w którym nie tylko dieta, a ograniczyć się do kulinarnych przyjemności, ale także do przeprowadzenia tego ćwiczenia bez jakiegokolwiek sportu jest to dokładnie połowa sukcesu swojej drugiej połowy to -… posiłki. Czas trwania tego okresu wynosi około 2 do 3 tygodni. Te panie, których waga już dawno przeszły do ​​80, należy rozszerzyć tę fazę do 1 miesiąca. A dieta dla takiego pyshechek będzie również bardziej rygorystyczne.

3.Zavershayuschy scenę. Prawdopodobnie najtrudniejszym wszystkim dla utraty wagi. Dlaczego? Ponieważ w tym okresie jest zobowiązany do konsolidacji wyników, należy trzymać wagę, poprawić formy, aby zakończyć jego reżimu ustanowić regularne zajęcia w ogóle utrzymać się w formie, bez względu na to, jak trudno było.

[Powrót do spisu treści]

Co można i nie można

Kategorycznie zabrania się spożywania alkoholu, żywności, bardzo bogate w węglowodany i tłuszcze, sól (to jest dokładna posiada płynu w organizmie), cukier, mięso i pyszne smażone ulubione potrawy.

Będziesz mieć „miejsca” na owsianki, wykonane z lekkich płatków śniadaniowych. To może być gryczana, płatki owsiane rano, kasza kukurydziana. Z warzyw lepiej jest wolą cały zielony: kapusta, squash, słodką paprykę.

Staraj się nie być skłonny granicą owoce: są one bardzo bogate w kalorie. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do winogron, bananów. Zaszkodzić sosy odchudzanie brzucha, majonez i różne dodatki do żywności. Lepiej przygotować dla pary. W przypadku pozostawienia w mięsie diety, niech to będzie o niskiej zawartości tłuszczu kurczaka lub indyka. Jeśli naprawdę chcesz pieścić się z czymś zakazanym, a potem spędzić kilka dni na czczo, nie należy smażyć, dusić i warzywa, mięso. Więc będzie to przydatne, pożyteczne substancje nie zostaną unicestwione podczas smażenia i jakość smaku pozostają „

Wydawałoby się, że mogę odebrać coś zwykłego tekstu na ZOZhe i zalecenia bardzo zdrowe pewnością nie, zobaczyć na własne oczy … Pp_2

    lli_1″ Unikaj tłustych, „Tak, tak, a kiedy stracił, przepraszam, miesięczne, złapać nieznanego autora lub gonić go w sieciach społecznościowych z pytaniem.” ?. Gdzie mój cykl … „ani źródeł publicznych nie ma zalecenie, aby całkowicie wyeliminować tłuszcze . Nowoczesny i oparte na nauce – czyli 0, 8-1 g tłuszczu na 1 kg masy własnej, nawet deficyt deficyt był wyraźny – trening siłowy, intensywne cardio, ale nie zabierając z diety mineralne oleje, orzechy i awokado ;.
  • . W „diecie” ma trzy fazy, które mówi nam wiele słów, ale żadnych szczegółów, nie widzimy w krótkiej prezentacji. – pierwszy siedzieć na diecie, a następnie dodać ćwiczenia, które błędnie nazwany przez słowo „sport” Drogi odchudzanie i. Przylega do nich: „sport” – rodzaj aktywności ludzkiej, która bierze udział w konkursach. Celem sportowca – do wygrania. Za wszelką cenę, zwykle. Sobie za cel „odchudzanie brzucha” – i jeszcze uratować swoje zdrowie, trudno jest na diecie ubogiej w tłuszcz z dużą ilością białka;

  • „wyklucza granicą owoce.” Tak, a kiedy kilka tygodni rozpoczęciem przykro, wycie psa na oczach owsiane z tartym jabłkiem Baskervilles, oczywiście, jeść shokoladochku. 10. A on jest taki smutny …
  • „Jeśli zostawisz mięsa w diecie:” Oczywiście, przykro mi, ale gdy nawiązują do wegetarianizmu, byłoby miło i odrobiną zieleni, gdzie towarzysze się białko. Tak, gdzie mamy zalecenie około 3 porcji roślin strączkowych i ryżu brązowego, gdzie mamy wskazówek, jak wybrać wegańskie wegetariańskie lub białko, które w ogóle w tym wszystkim chodzi? Jedno słowo …
  • Jeść lekkie owsianki. Co nie jest oczywiście jeść. A nawet jeśli używasz kashek załaduje około 1000 kcal niektórych węglowodanów, jeść je podobnie w wielu … Choć czytamy rekomendacje w duchu „jeść, nie jeść, że” postępowe ludzkość … Tak, to jest notorycznie jedzenia koniczyna. Ale oprócz nich – kilka różnych innych smaczne jedzenie węglowodanów i bochenki chleba upiec. I nie stara się, przepraszam, wycie na widok innego ovsyanochki porcji.
    „Jeśli oddawał – rozładować” Drodzy towarzysze, dziennie na czczo – głodu. I spędzić go bez zalecenia lekarza – na tyle duże, nonsens. Postępuj zgodnie ze wskazówkami z Internetu o „oddawał – nie jeść?” Najprawdopodobniej nie będzie schudnąć też. Po tym wszystkim, można pobłażać i 300 kalorii, ale można – i 3000. Następnie, przejadanie się nie wygra żaden dzień na czczo. Jednak silne poczucie, że zasługujesz, przepraszam, sesja żywności rozpusta następny dzień – stworzyć.

Co zrobić z tym wszystkim? Oblicz swoje utrzymanie kalorii na ich wagę, odejmij 300 kalorii z niego, i podpisać sobie normalnej diety. Nie tłuszczu oraz z grupą, co może jedynie pochodzić z owoców i warzyw. W przeciwnym razie, tęsknota za normalną dietę można zakończyć wcześniej niż schudnąć brzuch. I cieszyć się normalny trening.

[Powrót do spisu treści]

Sport przed oczami brzuchu zbiorowej inteligencji

„Nie zapomnij o sporcie. Bez regularnych ćwiczeń, w wyniku których marzysz, jest mało prawdopodobne do osiągnięcia. Pp_2

Jeśli masz obręcz, przekręcić obręcz. A jeszcze lepiej, pobierz prasy, nie rubdown, okłady, często chodzą na piechotę a można nawet zorganizować bieg. Jeśli czas jest kategorycznie nie wystarcza, przynajmniej więcej niż tylko chodzić, nie jeździć na transport publiczny. ”

Tutaj można spędzić 30 sekund, aby przeczytać te dwa akapity. Uczony tylko „poruszać się”.

Smutek, ale to nie zawsze poprawić wygląd naszych centrach ciała. Co poprawić – jak to spełnienie podstawowego treningu siłowego trzy razy w tygodniu, z dobrą techniką (umieścić trener, a nie obiekt nieznanego guru) i wysokie (są tyazhelenkie na poziomie własnego ciężaru, niż 2 kg) wagi wagi, Ale od razu wskoczyć pod paskiem i przyjemnie usiąść z nią – nie będzie działać. Pracować, aby się uczyć. Wystarczająco długo. I aż nauczysz praca dla Ciebie dokona prawidłowej i zbilansowanej diety. I tylko schudnąć brzuch, a jednak jest to niemożliwe. Chociaż czasami tak chcę udowodnić inaczej.

Elena Selivanova

load...