Nie jest konieczne, aby przygotować się do Sylwestra

Zawartość

Och, można powiedzieć, jak wiele na ten temat, napisany perenapisano. Tymczasem niektóre ulubionym ciało przygotowuje żetonów na najważniejszej nocy w roku nie powinien pożyczać od samic połysk, a na profesjonalnych kulturystów. Och, oni wiedzą dużo na temat, jak to jest konieczne, a jak to nie jest konieczne, aby przygotować się do imprezy, która chce wyglądać „na sucho” i zaostrzone. Jednak często jesteśmy kierować się zasadą „mniej jeść, poruszać się” i dostać się do globalnego „lot”, dodając, obecnie tylko nieodpowiednie „przyspieszenie” pewne zabiegi kosmetyczne. Ty świętował Nowy Rok zmęczony, z opuchniętych nogach i czarnych oczach raz w swoim życiu? Potem idziemy do ciebie!

load...

[Powrót do spisu treści]

Podczas szkolenia tylko pogarsza

Kulturyści profesjonalne rysować teren, należy użyć specjalnego programu treningowego. Co my, zwykłe kobiety? To prawda, uczestniczyć szkolenia grupa zwiększyła stopień i intensywność. Jazda na rowerze, odstęp krokiem, Taipei, bootcamp, ćwiczenia z mini-bary … Wiesz, co mają ze sobą wspólnego? Think „spalić dużo kalorii?” Prawdą jest, a mimo to „skleić” dalekiego cierpienia naszych quadów. Nawiasem mówiąc, większość z opóźnieniem po treningu wody i obrzęk – to na ich „sumienia”.

„Dolby” codziennie obciążenie stóp, nawet w trybie kardio, istnieje ryzyko, zamiast toczonych nogach coś poważnie opuchnięte i szpilki „Nie vpihuemoe”.

Idealnie, ostatni trening siłowy z ciężkimi przysiady, martwy i rzuca powinno się zdarzyć … tak samo jak tydzień przed świętami. Następnego dnia po tym byłoby lepiej popływać lub po prostu zanurzyć się w kąpieli z dodatkiem soli. A w ciągu dnia, aby zorganizować swoje ulubione wysokiej intensywności cardio. Następnie, 4 dni przed imprezą odpowiedzialny trenować pleców, klatki piersiowej, ramion, naciśnij przycisk, a na nogach tylko wykonywać 1-2 zestawy przysiady mc. Twardy cardio czasowo zastąpione przez lepsze pływania lub po prostu brakowało. Co najważniejsze dużo tłuszczu na tydzień przed wyjazdem do nagrania jeszcze nie, ale pojawienie się „spuchniętą ciała” mogłaby zepsuć swój wyjście świąteczną.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak nie siedzieć na

Diety. Wydajesz się liczyć kalorii od urodzenia, ale tracą marzyć ustawień nadal nie może być? Prawdopodobnie ścisłej diety na 2 tygodnie przed nowym rokiem, zbyt mało przyniesie Ci bliżej do celu. Ale aby „noc zabawy” z zaburzeń trawiennych mogą również. Pamiętaj o następujących zasadach lub zapamiętywać pamięć:

  • Any szybko (co tydzień dwóch tygodni, a nawet miesięcy) dieta powinna dobiegła końca, co najmniej na 3 dni przed rozpoczęciem wakacji;
  • Pomysł, aby usunąć sól z diety, a następnie zabawa czuje pełen ogórków z banków – to zły pomysł, bo nie tylko uzyskać brzydki obrzęk, ale można nabyć problemy z nerkami;
  • Po diecie niskowęglowodanowej jest lepsze co najmniej miesiąc stopniowo dodawać ilości węglowodanów w diecie, świąteczny stół, aby ograniczyć winach wytrawnych, warzywa i dania mięsne;
  • Dni rozładowania

  • Na jednym produkcie właściwym numerem 31 – zły pomysł, więc możesz mieć pewność, aby przejść do uroczystego święta;
  • Jeśli chcesz wyglądać smukły i ulga, jeść kilka dni na diecie standardowej „Centrum” – jeść chude mięso, białka jaj, dużo zielonych warzyw, niskie soli i Limited – płatki owsiane, kasza gryczana i warzyw;
  • Jeśli chcesz zorganizować dzień postu, to lepiej, aby spędzić kilka dni przed świętem, a pozostały czas poświęcić płynne przejście od ścisłej diecie – dodawanie kalorii o 50% procent i przyciąć do soli podręcznikową 5 gramów;
  • Przynajmniej można usiąść na dzień „smoothie-diet” – jeść swoje zwykłe jedzenie, ale w postaci zupy puree. Na przykład, aby przygotować śniadanie jogurt z owocami i łyżkę owsianki na obiad zupy na obiad – znowu, jogurt z owocami, jagodami i „przekąskę” jogurt z otrębami. Ta metoda jest dobra, aby „oczyścić” wybrzuszenia brzuch, ale to wymaga bardzo dokładnego moc na świątecznym stole i jest przeznaczony tylko dla osób zdrowych pokarmowego
  • Oddechowych

[Powrót do spisu treści]

Co Zabiegi kosmetyczne nie malować kobieta

Klasycznym błędem – mroźny wietrzne dni na kilka dni przed wyjazdem, aby przejść do mycia twarzy lub dokonać peelingu domu i wyjść na zewnątrz. Częściej niż nie, podrażnienie z takiego arbitralnego traktowania osoby, która odbyła się w dokładnie jeden i pół tygodnia. Więc spróbuj powstrzymać się od jakiegokolwiek oczyszczania i peelingu. Nie mamy czasu? Zrób maski film, ale nie więcej.

Kolejny „wielki” pomysł – zrobić Skin Tight udach i pośladkach, a tak zwaną cellulit. Zazwyczaj wykorzystywane do tego celu peelingów gruba ścierne, a na szczycie tej świetności, masochki z pieprzem i imbirem. Pamiętaj, że „pieca” takiego masochki nie dzień i nie może dwa, a niektóre okazy szczególnie odporny na ogół nie są zmywane wodą. Szczególnie wspaniałe uczucie daje podrażnioną skórę wraz z rajstop lub pończoch, które są zazwyczaj dołączone do inteligentnego strój. Nie trzeba dodawać, zarysowania i stałe „, jak zmienionych miejsc docelowych” – nie jest najlepszy ruch dziewczyny na imprezie.

Jeśli tak jest to niezbędne do walki z cellulitem teraz wybierz humanitarne sposoby. Wanna z wywaru z lipy, a kilogram soli morskiej zapewni doskonały efekt odwadniania i poprawić wygląd skóry pomoże najbardziej prosty, ale odpowiednie dla ciebie osobiście balsam. Z oczywistych powodów, nie musimy robić 2 dni przed wakacyjnym trudno cellulitu masaż, drenaż limfatyczny, lub kawitacji w salonie piękności – po tych procedur, ciało zazwyczaj boli i posiada część cieczy, więc zamiast długo oczekiwany piękno można uzyskać kupka kłopoty.

I wreszcie, ogólna rada – spróbuj się przespać przed rozpoczęciem imprezy, nie rób zbyt ciężki trening, jeśli jesteś nowy, już od samego rana 31 numery, że „można było zjeść” i spróbuj wybrać sprawdzony buty nawet dla nowego dodatku nie siedzieć przy stole, i będą mogli przetańczyć całą noc. Szczęśliwy, zadowolony i nie pozwól zbyt dużo zapału na wyżyny piękna zepsuć wakacje.

load...