Nie całkiem to samo pomieszczenie, mówimy o

Zawartość

Będąc stałym podróży służbowej, poszedłem do pierwszej znalezionej na subskrypcji na 1 dzień „pokoju udziałów”. Z basenem i sauną. Ale tu nie chodzi o nich. Chłopaki mają ciekawy układ klub może mieć w swojej sieci tego samego klubu. Klienci przychodzą do siłowni, dostać program w serii 3 do 15 na wszystkich symulatorów, a następnie z „rozdawanie” osobistego trenera. Naturalnie, na życzenie klientów. I występuje z powodu „3 do 15 symulatorów w ogóle,” nikt nigdy nie pompowana w górę. Więc autokary z klientów nie zaangażowane. Oni po prostu napisać program i przeprowadzenie szkolenia „RUN”. Ćwiczenia powinny być zmieniane co 4 tygodnie, lekcje autokarem osobiście fantastycznie drogie. Cóż, sędzia dla siebie – bikini gwiazda i fizyki trwać ponad godzinę około 2017-3000 rubli. A potem po lokalnych zwykłych kursach instruktorskich, aw najlepszym wypadku z wylotem, a zwykle – z „wiele lat iść na siłownię” – 6000. Oczywiście, wynagrodzenie instruktora będzie niższa, a pieniądze weźmie klub. Ale nie jesteśmy o instruktorów i klienta.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jestem zaangażowany w hali, na temat programu i nic

Na zdjęciu w środku małego podobieństwa do mojego domu „kachalochku”. Mamy ludzi chodzących lub notatnik i stoper i poważną miną lub z partnerem i żartów, a nawet z trenerem, notatnik i zmęczonym wyrazem twarzy i spokoju. Natychmiast – tłum (i przyszedł w marcu, towarzysze, wszystkie biceps plażowych skalnych, gluteus, prasę), z liśćmi. Ale bez stopera.

A trener dyżur w sali nr. To mój cały 2, 5 godziny trenirovochku spędzone w barze siłowni, rozmawiając z dziewczynami ze spa. Może on ma taki posiłek. Masa wieczne. Albo jest doskonale świadoma Klub zalecenie Rady nie jest dozwolone.

Ogólnie rzecz biorąc, w jednej sesji wzięli udział w powstaniu barze od podłogi do klatki piersiowej, polutolchki i różne narzędzia i intervalka na maszynie do wiosłowania, które w świetle tej historii nie jest interesująca. W ogóle, zauważyłem z pierwszym rozgrzewka zestaw wyciągów że ludzie jakoś niezdrowe szuka. Mruży czy coś. Po sprawdzeniu na miejscu czy ubrania lub trzymanie czegokolwiek spod taśmy, uspokoiłem się. I ciągnęła. Tak, na hali dziwny trenirovochka zewnątrz – Mężczyzna stoi w tym samym miejscu, na podłodze znajduje się pasek. Zwiększenie masy ciała, ludzie nawet nie próbują szarpnięciem, aby ciasto, albo jakąś rozszerzeniem. Nie dlatego, że byłem tam jakaś gwiazda wschodzi w klatce piersiowej lub innym jasnym imponującym wyglądzie. Wręcz przeciwnie, to całkiem zwyczajne shtangetki zupełnie normalne opakowanie z pereobuvki na zapleczu i wytrzymałości i luźnych spodniach i zwykłej koszulce z takiej kolekcji pozaproshlogodney. Ale bez plam, gwarantuję ci. Ale dlatego, że w pokoju i staje się ma ciągnąć. Absolutnie. W godzinach szczytu.

load...

Rozglądając się, zauważyłem natywną boleśnie okrągły podejście. Nie taki, który MRTi mile widziane, ale taki, który cardio z ciężarkami i jest zarówno dla rozładunku moralnym biegaczy długodystansowych lub do niczego.

W ogóle, oto typowe kobiece kompleks jeden kachalochki :. Pp_2

  • Squat-Plie z hantlami (droga dziewczyno, wszystko, co jest mniej niż połowę swojej masy i wisi w dłoniach – to hantle hantle jesteś ciągnięcie, pchanie, i czujesz się niewygodne i trudne . W związku z tym, w salach jej rasowo wiernych wisiał na pasie i umieścić klienta na listwach zaciskowych);
  • Run na symulatorach stóp – mieszanie, rozcieńczanie, przekierowania na pośladkach, gięcie. Ale absolutnie nie rozszerzenie. A potem straszne czworogłowego wzrośnie, jak również;
  • Naciśnij na cztery różne sposoby, z których dwa są na ogół dla początkującego RPT pierwszych dwóch tygodniach (skręcania na podłodze i bez zgięć bocznych stojących wagi);
  • Nagle z powrotem w Hummer (blisko normalne wiszący poziomy pasek, a nawet gumę pull-up Zgadnij, co powinno być zrobione przed Hummer.?);
  • Cały wyciskania z kolan, opierając ręce na krok (są tam przez stepy prawie walczyć, prawdy, prawdą);
  • Ponownie naciśnij jednak rzymskie krzesło

Trzy koła, w programach zależy tylko liczbę powtórzeń, w pewnym dodatkiem

. Więc chcę być sarkastyczny, że po sześciu miesiącach treningu uszy są miękkie i jedwabiste. Prasy pionowe? Nie, nie słyszałem! pchnięcie poziome? Dlaczego, bo kobiety nie muszą już kręcić.

[Powrót do spisu treści]

Kontakt z przedstawicielami innych cywilizacji

Boże wybacz mi, człowiek, z którym rozmawiałem, ale musiałem udawać klienta. Nie utraty wagi i chętnych nie wyróżniać, przyrost masy mięśniowej. Szanowny kolega, zbadał moje śmiertelne ciało ze wszystkich stron, a zmarł centymetr i skubać, z jakiegoś powodu, jej palce do bezpośredniego mięśni brzucha, powiedział, że nie będzie mi doradzić jakieś mięśnie. A ci, którzy mają potrzebę być odprowadzana od razu, bo Zelo niekobiece im. Powiedz, ty, kobieta, wiek zaawansowany (jestem 30, tuż przy cichej śmierci, AHA), i nie ma pasa. Talia ze mną, a prawda jest taka, nie dużo. Ale w obręczy barkowej, ja nie narzekam. A co jest poniżej pasa.

Więc moje biedne deltoids gluteusy i miał, zgodnie z magicznym trener, być bezwzględnie spalony. Dzieje się tak pomimo faktu, że nie ma naprawdę nic specjalnego dla kobiety w moim wieku i stażu pracy. Również powinniśmy spalić czworogłowego. I ogólnie, aby stać się bardziej miękki.

Cóż, powiedziałem: „Tak, zgadzam się, proszę pana, bo jest tak ważne do przekonania, że ​​muszę każdego licznika Uncle-trener”. To było ciekawe, aby uzyskać program.

Więc, towarzysze, program do drenażu mięśni (które i tak nie jest bardzo wiele, tak przy okazji, jak mam całkiem przyzwoitą kwotę bieganie, jazda na rowerze i pływanie w życiu)

Mieszanie rozcieńczenie 100 razy przed porażką. Podczas eksperymentowania w swoim wolnym czasie okazało się, że można jeść podczas informacje hodowlane, sen, podnieś słuchawkę i jakoś czuć się velorazminke. Spalanie jest, ale odmowa jakoś nie wyszło, przykro mi;

Skarpy z hantlami w ręku. Witam, talia, długie, w pasie;

Ołów nogi z powrotem z wagą;

Przechylając do przodu z hantlami (był tam i wezwał drodzy koneserów staje pręty);

Link do stoku z gumką i pionowego pręta;

Naciśnij 5 różnych sposobów

Skoki w kroku 20 cm wysokości, ale 5 minut

I o tych samych 2 dniach szkolenia. A ja polecam wypoczynek cardio przez 2 godziny dziennie. Aby na pewno spalić mięśnie. A dieta z 0,8 g białka. A w każdym razie, bez białka zwierzęcego około 4 godzin szkolenia

Co mogę powiedzieć? Nazwiska i imiona nie będą reklamować, ale jeśli jesteś w pięknym pokoju i wiedzieć co zrobić z brzana może być całkiem normalną praktyką. Przynajmniej nikt nie będzie rozbierać pomiędzy seriami, a wykonywane ze znaczkiem w drugim końcu pokoju, too. I można mieć fun fun, niosąc tacę ze zwykłej żywności i przyjmowania pożywienia tuż po treningu. Ludzie! Osoby! Ale jeśli jesteś nowy i ścigać sześć miesięcy w ramach programu cardio z obciążnikami, warto zastanowić się, można osiągnąć coś w ogóle, za wyjątkiem niewielkiego wzrostu wytrzymałości. I czy nie lepiej zmienić klub.

Elena Selivanova

load...