Natychmiastowa Tan: Ile jest przechowywany i jak z niego korzystać

Zawartość:

W kalendarzu jesienią. Na słonecznym latem, ale jeszcze bardziej na brązu tan sam upiorne wspomnienia. Przychodzisz do lustra i wiesz – taką bladość na twarzy, z wyjątkiem japońskiej gejszy. Nie daleko od Nowego Roku, a świąteczna noc, więc chcą błyszczeć w otwartym stroju, najlepiej przy luksusowy tan! Co robić?

load...

Obecnie istnieje wiele sposobów na uzyskanie opalenizny bez słońca – solarium, płyny, bronzery, różne spraye do ciała z efektem opalenizny. Ale najszybszy sposób – jest to niewątpliwie natychmiastowy opaleniznę.

Oczywiście, można chodzić do solarium. Ale an_0 ta ma wiele przeciwwskazań. Okazało się, że pomiędzy promieniowaniem UV i skórze starzejącej się, że istnieje bezpośredni związek. Promienie typu A zmniejsza się sprężystość skóry, powodować „obluzowania” tkanki łącznej, zwiększa prawdopodobieństwo brzydkich plam pigmentowych. Szkodliwym działaniem promieni UV może osłabiać układ odpornościowy, dlatego zwiększają ryzyko chorób zakaźnych, a nawet wywołać oparzenie siatkówki. Ale najgorsze, że regularne wizyty do opalania zwiększa ryzyko raka skóry o 75%! W wielu krajach, solarium dawna zakazane. Przed wizytą w solarium rozważyć, czy piękno wymaga takich poświęceń?

Można spróbować wykonać procedurę w domu brązujący. Sklepy kosmetyczne i salony walczących oferować nowe pozycje dla „samoopalacz”. Różnorodność spraye i kremy są stosowane do całego ciała lub poszczególnych jego części. Produkt kosmetyczny być rozłożone równomiernie w całym ciele, dokładnie stosując się do instrukcji na opakowaniu. Ale skutki uboczne „domowym solarium” są oczywiste: skóra jest malowany nie jest bardzo dokładny, może nagle nabyć Jaundiced odcień lub marchew. Często z klasy „rynek masowy” są zmywane po pierwszej wizycie w duszy i iść nierówne plamy, oprócz nadając skórze nieprzyjemny smak.

Czy istnieje alternatywa? Oczywiście. Pomoże to trochę magii – natychmiastowy tan w salonie. To w różnych salonach zwanych inaczej – Instant tan, natychmiastowy garbników, Hollywood Tan samoopalacz, brązujących, opalanie w salonie. W języku angielskim, to unikalna an_0 zwana samoopalacz. Wszystkie te piękne liczne tytuły mówią o jednym i tym samym – jednolite, natychmiastowy odporny i pięknej opalenizny.

load...

Procedura brązujący

Natychmiastowa opalenizna – bardzo prosta i szybka an_0. Wystarczy kilka minut, i voila – jesteś właścicielem eleganckim złotym kolorze! Wiele odcieni na każdy gust – tan trzcinowy, Europejska, tropikalne tan – pięknie wyruszył przez szczupłej figury, które nadają skórze zdrowy i piękny wygląd.

Bezpośrednio przed zabiegiem, pożądane jest, aby wziąć prysznic i zmyć wszystkie kosmetyki. Natychmiastowa sesji opalania odbywa się w specjalnie wyposażonej sali. Za pomocą urządzenia natryskowego, który jest wyposażony w urządzenie sterujące do kierunku strumienia w kilku cienkich warstw stosuje bronzer opryskiwania. Wszystkie części ciała są pomalowane na przemian z różnych punktów widzenia – przód, tył, bok. Na twarzy balsam jest stosowany w ostatnim zakręcie.

W przedmiotowej Solarium oferuje płyny, w stu procentach składa się z naturalnych składników – ekstraktów z aloesu i trzciny cukrowej. Wszystkie elementy, które składają się na balsam do opalania dla oka, zupełnie nieszkodliwe i nie powodują alergii. Również zawarte w lotion witaminy A, B, C, D, E wzmocnienia skóry, promować produkcję elastyny ​​i kolagenu, ochrony naskórka przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Dobre wyniki są natychmiastowe tan można osiągnąć jedynie poprzez powierzenie organizm doświadczony mistrz. Efekt jest widoczny natychmiast po sesji, a już po 6-8 godzinach, skóra ciemnieje całkowicie, coraz odpowiedni odcień.

Natychmiastowa opalenizna: ważność

Główną kwestią każdej dziewczyny, postanawia użyć brązujące: ile natychmiastowy tan trwa? Aby odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie trudne, jak każdy tutaj jest bardzo indywidualne. Średnio natychmiastowy tan trwa od siedmiu do dziesięciu dni. Fakt, że substancja bronzer pigment wpływają tylko na wierzchnią warstwę naskórka bez penetracji w głąb. Dlatego, złoty odcień skóry dość szybko zmyć.

Jednakże, można także „przedłużyć życie” do chwili ich tan, jeśli starannie dbać o skórę, nawilżając ją dwa razy dziennie. Ale nawet w tej sytuacji trudno jest powiedzieć, że masz tan potrwa tydzień lub dłużej: każda skóra ma swoje indywidualne cechy. Wiadomym jest, że im bardziej gładki i gładka skóra, tym dłużej utrzymuje się na każdej garbarstwie, w tym momencie. Ale jeśli jesteś właścicielem skóry tłustej z wieloma stan zapalny, zmarszczki lub objawy łuszczenia, wtedy będzie prawdziwie instant tan „instant” – przyjdzie w ciągu kilku dni.

Przynajmniej silnie wpływa na czas trwania błyskawicznych tan i hormonalnych kobiet, jak i dla jej zdrowia. Nie jest tajemnicą, że te czynniki w dużej mierze zależy od stanu skóry. Więc jeśli chcesz natychmiastowy tan przechowywane tak długo, jak to możliwe, zachować zdrowy styl życia, oglądać swój wygląd i zdrowie.

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym sposobem, aby wiedzieć, co chwila tan i ile on derzhtsya – jest, aby spróbować zastosować ją do siebie.

Zalet błyskawiczne tan

 • Jest szybki. Sesja natychmiastowy tan trwa około 15 minut.
 • Jest to bezpieczne. Balsam do opalania dla oka całkowicie hipoalergiczne i idealny dla wszystkich typów skóry, nawet dla bardzo lekkiej, cienkiej skóry, który od razu spala się w słońcu.
 • Zróżnicowany asortyment płyny pozwala wybrać odcień, który idealnie pasuje do Twojego typu wyglądu.
 • Natychmiastowe tan spada prostej.
 • Część pigmentu balsam trzciny cukrowej ma tonację i podnoszenia efekt. Twoja skóra jest nie tylko opalona, ​​ale też zaostrzone.
 • Natychmiastowa opalenizna wygląda naturalnie.
 • Tan nie pozostawia plam na ubraniu.
 • Natychmiastowa tan trwa 10-14 dni. Cały czas patrzysz bez zarzutu.

Jak utrzymać opaleniznę?

 • 2 dni przed natychmiastowych zabiegów opalających nie używać nawilżające do ciała.
 • Przed sesją zrobić bio-peelingu i wziąć prysznic.
 • W ciągu 6-8 godzin po sesji opalania instant nie wziąć prysznic.
 • Po zabiegu, ubrać się w luźną odzież.
 • Zrezygnować biorąc gorące kąpiele i wykorzystanie wszystkich rodzajów mydeł alkalicznych.

Wykonaj te proste zasady i będzie wyglądać atrakcyjnie w ciągu ostatnich dwóch tygodni!

Natychmiastowa opalenizna – to całkowicie bezpieczne dla skóry, przyjemne i szybkie procedury, które pomogą Ci cieszyć się opaloną skórę w każdych warunkach pogodowych io każdej porze roku.

load...