Nastrój: jak podnieść ducha

Jak większość ludzi żyjących na ziemi, może być czasy, kiedy czujesz się zupełnie depresji, a nawet stojąc na krawędzi depresji. Trzeba powiedzieć, co czuć zły nastrój – to jest zupełnie normalne. Wszyscy czasem melancholii. Niektóre z nas się sad częściej niż jest to w przypadku innych – jest również normalny. Najważniejsze – aby wiedzieć, jak rozweselić, tak aby nie pogrążyć się w prawdziwą depresję. I za to, każdy ma swoje własne sposoby.

load...

Więc nie bój się ich złym nastroju – wystarczy przesunąć. Głowa do góry, przy zastosowaniu metody ich ustawić nastroju. Oczywiście, nie jest łatwo powiedzieć – głowa do góry! A jeśli nie ma wiarygodnych metod, które pomogą to zrobić? Następnie pokażemy je! Znamy wiele sposobów; Wypróbuj któryś z nich, które najbardziej ci się podoba. Może dla Ciebie będzie jeszcze lepiej chodzić naszej liście, przeżywa każdą technikę, aby wybrać dla siebie najlepszy pomysł.

Najlepszym sposobem, aby dopingować się w górę

 1. Głęboko oddychać

  Jeśli zły nastrój nagle zalany, głębokie oddychanie pomaga szybko wraca. Głębokie oddychanie – to specjalna technika relaksacji można użyć, aby usunąć stres ciała i oczyścić umysł od zmartwień. Wiele osób nieświadomie uciekają się do tej metody, nawet nie wiedząc o tym. Płytki oddech, a wręcz przeciwnie, ogranicza dopływ tlenu do organizmu i powoduje dodatkowe obciążenie dla ciała, tworząc błędne koło: odcedzanie, będzie jeszcze bardziej zanurzyć się w lęku i przygnębienia. ćwiczenia oddechowe mogą dosłownie cud; szybko rozerwać to błędne koło. Oto jak to zrobić dobrze: Usiądź prosto. Wykonać pełną głęboki oddech. Połóż ręce na brzuchu, tuż nad linią talii. Teraz powoli wdech, powoli, jakby pchanie rękę. Zapewni to, że jesteś dostatecznie głęboko oddychając. Robiąc wdech, wyobraź sobie, że wypełniają swoje ciało z powietrzem – od dołu do góry.

  load...

  Po inhalacji, wstrzymaj oddech kosztem 04:58 (może nawet więcej, jeśli można go obsługiwać ty, najważniejsze, że czujesz się komfortowo). Będzie można łatwiej oddechu, jeśli w dalszym ciągu naciskać rękę na brzuchu. Powoli i stopniowo wydech przez usta, czując w żołądku zmniejsza się i następuje powrót ramienia do jego pierwotnej lokalizacji. Wydech zrobić trochę dłużej niż inhalacji.

  Jest to bardzo skuteczne techniki, które można szybko umieścić na łatwość, a następnie zły nastrój stopi bez śladu!

 2. Pij czystą wodę

  Tak, ale nie zdziw się! Osoba potrzebuje wody, tak, że nawet niewielkie odwodnienie może powodować wiele problemów, w tym braku równowagi substancji, które są odpowiedzialne za nasze samopoczucie. Tak więc wypełnić tę szkła czyste i przejrzyste i prawdziwie magiczne cieczy i pić. Ponadto, dlaczego nie poprinimat multiwitaminy dalszego pomagają organizmowi? Nawiasem mówiąc, w odniesieniu do wody, nie jest ograniczony do szkła. Tor jest to, że za każdy dzień piłeś tyle płynu, jak to konieczne dla każdej osoby do prawidłowego funkcjonowania ciała.

 3. Jakie są inne sposoby, aby ustawić nastroju? Uściski!

  Jeśli jesteś blisko ulubionej i ukochanej, a następnie udać się i przytulić go. Trzeba dać komuś ręce, żeby je odzyskać. Czasami jest to wszystko, co jest potrzebne, aby szybko poprawić nastrój siebie lub innej osoby. Specjalne studia prowadzone przez naukowców z różnych krajów wykazały, że emocje, które dają ukochanej przytulić, promować rozwój oksytocyny – to „hormon szczęścia” – i zmniejszyć ryzyko serca odczucia zabolevaniy.Sensornye również przyczynić się do rozwoju tych substancji chemicznych w mózgu, które są odpowiedzialne dla naszego dobrego nastroju – serotoniny i dopaminy. Nie przez przypadek w wielu kulturach na całym świecie ludzie, którzy po prostu spełnione, przede wszystkim otwarte na swoich ramionach.

 4. Jeśli masz psa, a potem bawić się z nim.

  To naprawdę kto naprawdę szybko nastrój, więc jest to zwierzę! Jego oddany i bezinteresowna miłość, jest on osobą tylko pozytywne emocje i zabawa broić z psem lub kotem, aby zapomnieć o smutku. Tylko wtedy, gdy mówimy „play”, to naprawdę oznacza, że ​​trzeba wziąć się w aktywnej części zabawy: biegać siebie, rezygnując piłkę psa lub drażnić kota kawałek papieru, dołączony do łańcucha, uścisk i żart „wymuszenia” na zwierzę. Ta aktywność fizyczna daje zastrzyk energii i poczujesz się znacznie lepiej.

 5. Piję kawę, mrożona lub gorące

  Kofeina – naturalny „polepszacz” nastroju. Doda radosne nuty nie tylko przyjemnym smaku, ale także do tych, które daje więcej energii do przeprowadzania spacerów, co samo w sobie jest jednym z najlepszych sposobów, aby podnieść nastrój. Nadmierne używanie kawy, oczywiście, nie jest konieczne, ale często korzystać z tego sposobu jest to możliwe.

 6. Skontaktuj się ze swoim starym znajomym

  Teraz, otworzyć książkę adresową w telefonie i spojrzeć na całą listę ostrożnie. Oczywiście istnieją liczby, które nie zostały wpisane! Być może masz zamiar zadzwonić na kilka miesięcy lub nawet lat (!), Ale jakoś przechowywane odwlekania tej rozmowy. Nie obwiniaj się za to, co byłem w stanie komunikować się ze starym przyjacielem, poczucie winy tylko pogorszyć nastrój. Wystarczy wziąć i zadzwonić do niej. Zobaczysz, jak ona będzie zachwycony! I to musi cię rozweselić. A jeśli nie skontaktuje się z nią, a potem trochę czasu, aby napisać dobry, długi list.

 7. Obejrzyj zabawny film

  Znajdź swój ulubiony komedię, i przygotować się do cieszyć się nim. Gdy dojdziesz do miejsca, w którym są zawsze zabawne, pozwolić sobie dużo śmiać się sceny i bohaterów filmu. Nie wahaj się, śmiejąc się w pełni sił! Śmiech jest bardzo korzystny wpływ na ciebie, a ty zapomnisz o złym nastroju.

 8. Idź na spacer

  Wiesz już, że to pomoże Ci poradzić sobie z zniechęcenia i smutku. Gdy czujesz się lepiej – gdy wszyscy wokół ciebie ludzie, drzewa, czy jesteś blisko wody? Następnie przejdź dokładnie tam. Nawet jeśli masz tam – nie zwlekaj spacer na ulubionym miejscu. Spróbuj poświęcić się tam co najmniej piętnaście minut. A nawet jeśli myśli, że wykroić te chwile nie może być z powodu swojej pracy, lub jeśli po prostu nie chce go – będziesz zaskoczony, jak wiele będzie chciał zatrzymać się tam, kiedy upłynęło zaplanowane piętnaście minut! Świeże powietrze, orzeźwiający środowisko i aktywność fizyczna chodzenia jest wymagane, aby podnieść swój nastrój.

 9. Umów się na kąpiel luksus – ze świecami, muzyką, pęcherzyków aromatycznych bomb

  Nadszedł czas na wizytę! Można moczyć, odpocząć, poczytać książkę lub zwabić ukochaną i spędzić wspaniały czas razem. (Kto powiedział, że kąpiele aromatyczne są tylko dla kobiet?!)

 10. Zorganizować małe zakupy

  I to nie jest konieczne, aby wydać dużo pieniędzy – jest wręcz przeciwnie, może później powodować uczucie żalu, który sam w sobie jest w stanie nikogo do zanurzenia się w rozpaczy. Można zadowolić swoje kochanie i niedrogie zakupy, ponieważ mamy tak wiele możliwości! Jubilerskie, karty, gry, naklejki, taśmy, książki, przekąski, okulary, słodkie pluszowe zabawki – lista może być bardzo długa.

 11. Słuchaj muzyki

  Kochasz ją? Umieść swoje ulubione utwory, obrócić je do maksymalnej możliwej objętości i śpiewać głośno. Poczuj muzykę, która cię otacza, kąpać się w pieśniach, sprawi, że czujesz się bardzo dobrze.

 12. Taniec

  Powinno to odbywać się na zasadzie analogii z muzyką: ustawić swój ulubiony dzwonek, zamknąć zasłony do przypadkowych widzów nie przeszkadza, i zaczynają tańczyć. Jeśli uważasz, że to głupie, to dać sobie okres zaledwie pięć minut – co najmniej pięć minut, trzeba tańczyć. A następnie zastanowić się, jak będziesz czuć się później. Jeśli nie stać się szczęśliwsi – dobrze, stop „doświadczenie”. Ale jesteśmy pewni, że będzie dużo zabawy, bardzo dobrze, jeśli będzie śpiewać i tańczyć w tym samym czasie: jeśli sprzężenie zwrotne między ciałem a nastroju będzie działać szybciej. Nie bądź zaniepokojony, jak dobrze i pięknie śpiewać i poruszać – Zrób to tak, jak najbardziej ma. I nawet jeśli w pierwszej chwili czujesz się bardzo źle, staraj się udawać, że po prostu nieprzyzwoicie szczęściarzem, a nastrój z pewnością poprawi się o kilka „stopni”.

 13. Jeśli masz stronę, potem majstrować w ziemi

  Naukowcy odkryli, że przyjazne bakterie, które żyją w glebie, mogą powodować nasz proces organów serotoniny, co daje efekt przeciwdepresyjny. I, oczywiście, obserwowanie ptaków, pięknych kwiatów i sadzonek rosnących wzmocni tylko efekt.

 14. Przygotuj sobie coś pysznego

  Kiedy ostatnio trochę czasu, aby gotować swoje ulubione potrawy? Poszukiwania sprawdzoną recepturę i cieszyć się gotowania. Jeśli jesteś już zmęczony wszystko, co przygotowaliśmy do tej pory, szukać nowych i ciekawych receptur. Ale tylko bronić się przed stresem i wybrać przepis, który nie jest zbyt skomplikowana. Nie chcesz spędzić resztę dnia we łzach z powodu faktu, że pół dnia spędza w kuchni, i danie nie może być udowodnione i okropny smak?

 15. ćwiczenie

  Fizyczne uwalnia endorfiny, które działalność, jak już mówiliśmy wielokrotnie, pozwala dojść do siebie. Niektóre badania pokazują, że ćwiczenia są tak samo skuteczne w pozbyciu się negatywnych nastrojów, a także leków do leczenia depresji.

 16. Z drugiej strony, dać sobie przynajmniej czasami nap vslastK

  F Oczywiście, samo w sobie zmęczenie może powodować złe samopoczucie, ale wciąż jest w stanie wcisnąć się do zniechęcenia. Dlatego warto się przespać nawet w ciągu dnia. A kiedy się obudzisz, wziąć chłodny prysznic lub przynajmniej przepłukać twarz; poczujesz się jak wigor i energia wypełni cię, a jeśli rozpocząć życie na nowo.

Jak widać, sposobów rozweselić dużo, a można myśleć i własne sposoby radzenia sobie ze złym nastrojem. Chcemy dać ci jeszcze jedną radę: „. Czuję dobrą książkę” Tworzenie Tworzenie listy jak nasza, które obejmują sposoby, które działają szczególnie dobrze to ty. Wydrukować książkę, przyszyć ją ozdobić zdjęciami i rysunkami. A kiedy czujesz, że Twój nastrój spada, weź książkę i wybrać sposób, w jaki myślisz, że jest najbardziej interesujące w danym momencie. Szybka budujące nastrój będzie gwarantowana!

load...