Naprawdę, można tylko spalić tłuszcz na obszarach problemowych?

Zawartość

Czy wiesz, jak myśleć żadnego przybysza, po przeczytaniu o ćwiczenia „dla prasy”, „na biodrach” dla innych obszarów problemowych? On myśli, na przykład, jeśli mashesh lewą nogą, lewa noga jest cieńsza. Mniej więcej te same właściciele zasobów myślę, że wszyscy obcy przydatności, a problem zatrudniania kompetentnych redaktorów fitness. Ale ludzka psychologia tylko komplikuje zadanie. Na przykład, nie kupić magazyn, który nie kryje „ciężkich ćwiczeń dla całego ciała, które powinny być prowadzone w pełni.” Kupimy połysku, ozdobione „Pięć łatwych i innych nudnych ćwiczeń brzucha” i fotografią osławionego prasie. Okazuje się, że miejscowe spalanie tłuszczu, podobnie jak nie, ale masy wierzą w niego. Czy może to mieć?

load...

[Powrót do spisu treści]

Miejscowe spalanie tłuszczu możliwe?

Weight Loss „w niektórych obszarach problemowych” to piękne imię „lokalne spalanie tłuszczu.” Więc teoria classic fitness zaprzecza temu zjawisku. W przeciwieństwie do tego, „klasyków gatunku” uważa TAT sytuację, w której klient traci wagę niemal obszarów problemowych, a z nich właśnie jest to konieczne w celu napędzania różnych tłuszcz „surowych” metody, takie jak węglowodany naprzemiennie, w połączeniu z ciężkim obwodu szkolenia.

Ale profesor Seluyanov nie sądzę. W niedawnym wywiadzie dla „żelaznej świecie”, powiedział, że do spalania tłuszczu, wysiłku i braku „potrząsanie” pewna część ciała jest w ogóle możliwe. Co więcej, ten sport nie jest przestrzegana Profesor stawia go za wszelką wątpliwość.

Przykład podany jest, że biegacze, jak mówią, na nogach najbardziej cienka warstwa tłuszczu, ale na brzuchu i plecach dobrze może leżeć tłuszczu, ale mają prawie żadnej warstwy narciarzy na całym ciele. Przynajmniej pływaków ramion „fat” iz powrotem, i niektórych odtwarzaczach kaukaska klubów piłkarskich znacznie lepszy od stopnia nakachany odtwarzaczy multimedialnych z regionów centralnych. A wszystko z powodu twarda i przy każdej prasie praktyka huśtawka.

load...

Oczywiście, wszystkie te przykłady nie są dość „Rock” obszary problemowe. Albo raczej – wykonują one cyklicznego ładowania na wolnych włókien mięśniowych. Tak więc, teoria aerobic w serii „półgodzinie pomijamy naciśnij huśtawka półgodziny,” powinno skutkować wszystkich klientów klubów fitness bez wyjątku do harmonii i ulgi? Teraz rozejrzyj się. Wiele w grupie aerobiku smukłych i ulgi? Zgadza się.

Ściśle mówiąc, profesor wierzy Seluyanov Fakt lokalne spalanie tłuszczu udowodnione naukowo, ale tylko w odniesieniu do sportowców szkolenia w określonym trybie.

[Powrót do spisu treści]

Lokalne tajemnice spalanie tłuszczu z prof. Seluyanova

Tak więc, aby usunąć niesławny żołądka lub warstwę na biodrach, należy:

  • Wykonywać ćwiczenia w trybie statycznym, dynamicznym, czyli nigdy podczas podejścia nie w pełni rozluźnić mięśnie;
  • Zminimalizować lub całkowicie wyeliminować resztę pomiędzy zestawami;
  • Pociągu w trybie obiegowym, czyli łącząc ćwiczenia w cyklach jeden po drugim, ale nie konsekwentnie spełniająca wszystkie sety i powtórzeń;
  • Po zakończeniu szkolenia, aby zrobić „piekło” swojego obszaru problemowego, na przykład, wybierz 1-3 ćwiczenia dla prasy lub udach i przenosić je do zakończenia niewydolność mięśni;
  • Powodu szczególnych warunków koniecznych do zrobienia wszystkie radości prawie bez obciążeń i trybu ultramnogopovtornom;
  • Powodu specyfiki trybie szkoleniowym studiów tygodniowo w ramach programu powinny być nie więcej niż dwa. Dodatkowo wymagane 2 półgodzinny aerobiku sesji w „niższy” strefy tętna i 3-4 „ćwiczenia poranne”, składający się z 1-2 ćwiczeń dla obszarów problemowych;
  • Zgodne przebiegły diety. W czasach „długie” moc okrągła szkolenie ma głównie białka i warzyw, a 5 godzin przed treningiem nie ma w ogóle, a na 30-40 minut przed jej jeść cukierki, ciasteczka i szklankę soku. W czasach, nie może być tak długo przyzwyczajeni bez treningu siłowego, ale w drugiej połowie dnia, aby zmniejszyć ilość węglowodanów prostych i, ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest dążyć do diety niskokalorycznej. No, oczywiście, nie przejadać, starają się wypełnić zapotrzebowanie na witaminy, itp

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego lokalna utrata tkanki tłuszczowej – teoria

Wiesz, nie może być zwolennikiem lub przeciwnikiem tego systemu w sprawności. Więc mogę sobie wyobrazić kogoś zdolnego do pracy w godzinach 05:00 całkowitego powstrzymania się od jedzenia, a następnie pracować normalnie wykonywać „na cukierki.” Nie wiem, może to osobisty negatywne doświadczenia lub brak wiedzy, ale nie widziałem takiej. Nawet w grupie kształtowania, który opowiadał odmowę jedzenia 4 godziny przed treningiem, ludzie zwykle delikatnie mówiąc, vyalovat na sesji, i machając nogami, głównie na entuzjazm.

Załóżmy, że takie wspaniałe ludzi. Ona naprawdę jedzą ich piersi kurczaka z kapustą, i szczerze nie jeść przed ćwiczeniami, a całkiem uczciwie stanąć mnogopovtornye okrągła bez wagi. Jest to, oczywiście, schudnąć. Ponadto, istnieją wszelkie powody fizjologiczne – deficyt kalorii stworzył właściwie 2 „post-szkoleniowe” dni w tygodniu, umiarkowane ćwiczenia, a regularność wyżej wymienionych wydarzeń powyższych.

A teraz pomówmy o tym, dlaczego nie działać zajęcia grupy tlenowych dla większości klientów. Jakoś tak zorganizowane na podobnym schemacie. Połów tutaj, dwa – aby taki system pracy, organizm musi być już stabilne anaboliczny tła. Oznacza to, że nie powinny nadmiernie stressovat ze sterty treningu, diety i innych zdarzeń jednorazowych. A na cardio grupy, zwykle jeździmy do Cubs, co nie jest prawdą. A jednak, aerobik zwiększa apetyt silniejsza niż przyspiesza metabolizm. Zwykle dieta skutkiem nadmiernej dziewczyny tlenowych obejmuje pęczek niekontrolowany jeść owoce, słodycze tu i tam, i „warunkowo” zdrowych zbóż, istnieje wiele prostych węglowodanów i białka z „resztek”. To, w połączeniu z brakiem obciążenia mocy i prowadzi do „braku rekompozycję” lub takiego rezultatu, kiedy, na przykład, dużo robi i co – nie jest widoczny.

Elena Selivanova

load...