Naprawdę, mamy polneem powodu cardio?

Zawartość

W RuNet – prawdziwy boom popularności artykule pięć lat temu Rachel Cosgrove. Tak, jest to „ostatni gwóźdź do trumny długa gładka kardio” po przeczytaniu, że ludzie masowo migrują z bieżnie do wolnego obszaru wagi. Rachel niedawno wypowiedział się na temat „5 lat później”. Mówi, że doświadczenia z ostatnich 5 lat jeszcze bardziej przekonany, że polneem powodu długiej prostej. Czy to prawda dla wszystkich?

load...

[Powrót do spisu treści]

Po raz setny o wielkiej roli w planie trening kardio

Jeśli cynicznie, wszelkie osobisty trener zna następujące:

  • Cardio w dużych ilościach daje tym, którzy są zbyt leniwi, nie mogę zmusić się do pociągu w trybie zasilania. Wszystkie „Nehochuha”, „nemoguhi”, a drugi „Boję się przekształcić człowieka pompowanego” go przez 20 minut na bieżni, a następnie – na ogólnej kompleksu rozwojowej w duchu 3 zestawy po 12 powtórzeń i 20 minut jeszcze raz, ale na eliptycznego trenerem ;
  • Sobie cardio jako niezależny rodzaj obciążenia podany jest na początku adaptacji do treningu, w ciągu pierwszych 4-6 tygodni, a potem – zupełnie detrenirovannym ludzie, którzy doświadczają problemów z wytrzymałością serii „Nie mogę iść 20 minut chodzić bez duszność” i po prostu fizycznie nie może stać w najmniej odpowiednim planie zasilania;
  • Cardio jako sposób stworzyć deficyt kalorii do utraty wagi – nie jest najlepszym rozwiązaniem. W rzeczywistości, aby „deficyt”, konieczne jest połączenie diety i ćwiczeń fizycznych, ale nie koncentrują się na cardio sam. Utrata wagi z „wspomagającego” spożycia energii i zwiększoną ilość stresu jest zwykle niedostępne dla początkujących;
  • Zdrowego układu sercowo-naczyniowego wystarczająco marca 30-minutowe sesje tygodniowo średniej intensywności. A potem WHO zaleca odległość szybkiego chodu przez pół godziny dziennie

Szkolenie w duchu 20 powtórzeń sprawowaniu władzy, wielu podejść – jest również „więcej cardio”, i używać ich do rzeczywiście dostać pewne korzyści pod względem mocy – nie za stosowne.

[Powrót do spisu treści]

Wady długo gładka cardio

Właściwie cały pomysł zyskał popularność dzięki osobistym doświadczeniu Rachel Cosgrove. Trener i współwłaściciel Wyniki Fitness nagle zafascynowany jogging na wytrzymałość, która jest modne w Stanach Zjednoczonych wyścigach długodystansowych. Od standardowego programu „3 energii w trybie zasilania 02/01 metaboliczny trening interwałowy, a czasami sprinty pod górę”, udała się do treningu, koncentruje się na prowadzeniu. W Internecie, Rachel nie jest szczególnie odnoszą się do tematu swoich przygotowaniach do wyścigu i na jakich system ona działa, także nie wiem, ale na policję, w celu lepszego odzysku, są cięte na 2 treningi w tygodniu, ale „Metaboliki” i wszystko idzie do kategorii „nie robię. ”

load...

Właściwie, to byłoby wszystko w porządku, jeśli zmiany w planie treningowym nie doprowadzi do zmian w składzie ciała. Poprzez plan treningowy mówi, że zajmie około 4-6 tygodni, proces „doprowadzenie do kształtu dla photoset” po następnym wyścigu jest skończona.

Z własnego doświadczenia, „pływanie” z długą stałą cardio Rachel sprawia, że ​​zawarcie globalnego dla swoich klientów. Ci, którzy przygotowują się do rywalizacji w bikini lub szkolenia dla utraty wagi, to nie umieścić na odległość. Moc plus metaboliczna sprinty pod górę – to wszystko szkolenia. Ci, którzy biorą udział w różnego rodzaju wyścigach Spartan – ustawia odległość, ale ostrzega, że ​​może działać dalej i „pour”.

Jednakże istnieją badania naukowe wykazujące niską wydajność „dokładnie” w porównaniu z częstotliwością sercowo procesu utraty wagi. Oczywiście, wszystko trzeba zrobić interwały. To po prostu wszystko, co w rzeczywistości może schudnąć z nich?

[Powrót do spisu treści]

Schemat „szczeliny” w szkoleniu osobisty plan

Autorstwo książki Rachel męża (NROL) zaproponował, aby zacząć możliwych przedziałów prawie po pierwszych 6 tygodniach treningu. W kolejnych edycjach pomysłu autora opracowania pełnej integracji „z tuczników metabolicznych” w treningu siłowego. W rzeczywistości jednak, czy trening interwałowy zapobiega:

  • Szczerze trochę wytrzymałości. Ludzie często osiadłych w zwyczajnym życiu, nie jest gotowa do odstępach słowo „ogólnie”. Jeśli impuls gdy wysokie obciążenie wzrasta do 90% tętna maksymalnego, nie jesteś jeszcze gotowa, i robi przedziały zagrożenie dla zdrowia;
  • Niewłaściwy stosunek

  • Efektywności kształcenia w zakresie spalania kalorii, a takie subiektywne parametry, jak możliwość podwyższenia ćwiczenia apetytu. Często dziewczęta „wkręcony” tak, że deficyt kalorii jest wypoziomowana, tylko dlatego, że jest niemożliwe, aby odzyskać od niskich kalorii po tak poważnym obciążeniem. Tak więc, zmniejszenie masy ciała, należy pamiętać, że deficyt jest dla ciebie ważniejsze niż poczucie pełnej satysfakcji po treningu, a jeśli nie można utrzymać deficyt będzie musiał zmniejszyć intensywność ćwiczeń

W ogóle, jeśli masz „pierwszy” przypadek pokazuje ćwiczenia o niskiej intensywności z małym obciążeniem wpływu – powolne pływanie, eliptyczny trener, stepper z małym kroku. Można uruchomić zacząć po prostu może trwać pół godziny „na cardio.” Z prowadzeniem, można łączyć i przedziały, z biegiem 1 min, 2-3 minut spacerem.

Jeśli masz przypadku „drugi” – obciążenie jest dobierana indywidualnie, oraz zwraca szczególną uwagę na to, co i jak jesz najczęściej „efekty specjalne” Apetyt są związane z brakiem białka w diecie lub krytycznych niedoborów węglowodanów moda niskowęglowodanowa dieta lub „struktura władzy” szybka i gwałtowna zmiana. Więc najpierw sprawdzić swoją dietę, a następnie dodać dodatkowe obciążenie w postaci szczelin.

Ponadto nie powinno się rozpocząć z tak zwanym treningu metabolicznego (bardzo mi całą moc w trybie wielostawowego mnogopovtornom powiększonej Plyometrics) i przemiennego działa i chodzenia, lub szybkiego i powolnego chodu na stepper lub eliptyczny trener.

Ogólnie rzecz biorąc, przed „młotkiem gwóźdź do trumny” długa gładka cardio Rachel, trzeba chodzić, przynajmniej na średnim poziomie sprawności.

load...