Naprawa Maska do włosów: profesjonalną opiekę w domu

Czym jest przywrócenie maskę na włosy i jak robić to prawidłowo – jest to temat, który musi zrozumieć każdą dziewczynę. Ponieważ nasze panie bardzo lubią eksperymentować z jego wyglądu, zwłaszcza z fryzury i kolory. Ale to nie jest tak straszne doświadczenia fryzjer zdrowie włosów, jak codzienne leczenia szampon, suszarkę do włosów i prostownicy. Więc, co zrobić, gdy włosy stają się matowe i bez życia, i jak je świecą?

load...

Zawartość:

Jak przywrócić włosy w domu

Nawet jeśli włosy wypadają belki – nie panikuj, to główna zasada. Emocje i zwiększona nerwowość może tylko zaostrzyć problem. Trzeba pilnie zająć się przywrócenia piękna, i nie trzeba myśleć o czymś, wszystko już dawno wynalezione przed wami.

Właściwa opieki

Rozwiązania problemu masz kilka: albo udać się do salonu fryzjerskiego do specjalisty, lub dowiedzieć się, jak dbać o własne włosy. I wierzcie mi, sposoby domowe nie są gorsze niż w kabinie. Przede wszystkim trzeba pamiętać o kilku prostych wskazówek, bardzo przydatne.

load...
 1. Spróbuj umyć włosy chłodną wodą i nie więcej niż dwa razy w tygodniu. I nie słuchaj reklamy na ekranie telewizyjnym, który opowiada o codziennym szamponem. W rzeczywistości, im częściej myjesz włosy, tym szybciej zhirneet. Fat wydzielane mieszki, chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi niekorzystnie wpływające na włosy. To dlatego, że wyróżnia się, więc się ludzkie ciało. Wniosek jest taki: mniej wash – mniej tłuszczu zostaje zwolniony.
 2. Czy dzień na czczo dla Twoich włosów. To proste: nie wolno używać na jakiś czas dla urządzeń do włosów. Wszystkie te żelazka, suszarki do włosów i podgrzewane wałki do włosów tylko wyeliminować włosy z połyskiem życia.
 3. Używaj miękkiej grzebień, który nie zranić skóry głowy. Jeśli używasz grzebienia, wybierz drewniany instrument z grubymi zębami.
 4. Czy przywrócenie maski do włosów. Wybierz przepis, który będzie odpowiadał składu i sposobu przygotowania. Nie musisz za każdym razem do eksperymentowania z nowymi składnikami. Z Twojego problemu należy zwalczać dokładności i regularności, to znaczy, aby wykonać tę samą procedurę dla dwóch lub trzech miesięcy. Dopiero wtedy wynik będzie oszałamiający.
 5. Kosmetologów Porady kuchenne

  W kuchni kosmetologii zbyt proste tajemnice, które nie może nie wykonać. Przed rozpoczęciem gotowania żadnej maski, spróbuj zapamiętać te wskazówki.

  • Jeżeli mieszanina jest nakładana na głowę, daje wiele dyskomfortu, nie należy używać go w ogóle.
  • Jeśli maska ​​jest wykonana z produktów spożywczych, składniki te powinny być świeże, tak aby można je jeść.
  • Wymieszać składniki w szklance lub porcelanowych naczyń. Można nawet użyć drewnianego lub gliniane miski, ale nie metalowy. To samo odnosi się do łyżki.
  • Gotować mieszaninę przez maskę na 10 minut przed stosowania na włosy, a nie przed.
  • Składników w tych masek są olej i witaminy z apteki. Zawsze należy sprawdzić datę wydania, tak, aby nie wlać mieszaninę nieregularnych składniki takie incydenty mogą działać w odwrotnym kierunku.
  • Zawsze sprawdzić nową mieszankę na alergie. Kolanko lub nadgarstka do sprawdzania najlepsze.
  • Jeżeli przepis nie określa, jak zachować maskę na włosy i umyć od niej, oznacza to, że procedura osiedlić. Jednak pod uwagę fakt, że składniki odżywcze są absorbowane na włosach przez 20-30 minut. Mieszaniny zawierające alkohol, suchość skóry i włosów, do tych będą wystarczające do 15 minut. Spłukać zimną wody źródlanej lub topniejącego śniegu.

  Większość regenerujący włosy maska ​​

  Mieszanki do przywrócenia mocy włosów może składać się z ziół, środków spożywczych lub składników, które są sprzedawane w aptece. Wszystkie z nich są sprawdzone i skuteczne. Tylko mieszanka leków są trochę szybsze niż trawy. Ale ten ostatni nie zawierają pierwiastki chemiczne i rzadko wywołują alergie.

  Tradycyjne przepisy

  Tradycyjne przepisy są stosowane od dawna, a które sprowadzają się do nas najskuteczniejszych sposobów. Dlatego też, każdy z nich może być zaufany włosy.

  • Doskonała przywrócenie maska ​​do włosów po barwienia odbywa się od zwykłej cebuli. Wiele z nich boi się zapachu, ale jego skuteczność jest bardzo wysoka. Więc wybrać dla siebie to, co jest dla Ciebie ważne. Przygotowanie maski. Sok z jednej średniej cebuli należy wymieszać z łyżką miodu, 30 g brandy i jednym żółtkiem. Nałożyć mieszaninę na cebulki włosów i na całej długości. Przechowywać powinno być pod pokrywą polietylenową o grubości około jednego i pół godziny. Po pierwsze trzy procedury będą zauważalne rezultaty, które będą bodźcem do dalszego działania.
  • O każdej porze roku do chwili obecnej jest maska ​​jaj bóbr. Jedno żółtko, wymieszać z łyżką oleju rycynowego i nałożyć na szczotkę do włosów. Jeśli masz długie warkocze, a następnie gotować mieszaninę nad.
  • Produkty mleczne

  • Doskonale odtworzyć zniszczone włosy. Kefir lub sęk w surowicy do korzeni dziennie. Jeśli włosy są suche, można użyć śmietanę lub dodać łyżeczkę oleju łopianu.
  • Oleje

  • Dla włosów bardzo przydatne. Oni nie tylko naprawy uszkodzonych włosów, ale także zapobiec pojawieniu się kruchości i sucha. Wymieszać w jednym pojemniku łyżkę soku z brzozy, oleju rycynowego i łopianu. Taka mieszanina wciera w skórę głowy codziennie. Jednak przekrój wskazówek od niego nie sklejają się, że nadal będą musieli wyciąć.
  • Another mieszaniny oleju, który narzędzie nie ma konkurentów. W równych proporcjach, mieszanej rycynowy, oliwek, orzeszków ziemnych, olej z kiełków pszenicy i jojoba. Raz w tygodniu, to maska ​​jest stosowana do korzeni do końców włosów. Ogrzać przez około dwie godziny. Opłukać pod zimnym prysznicem lepszego.

  Porady kosmetyczki

  Kosmetyczki nie lubią dzielić swoje tajemnice, ale tak dobry specjalista jeszcze znaleźć. Dlatego twoja uwaga pojawi się bardziej profesjonalny redukujących przepisy na maski do włosów. Domy mogą być wykonane z takim samym powodzeniem, zwłaszcza gdy są one już dostosowany do kosmetycznych kuchni.

  • 0. Przepis №1. Wymieszać jedną ampułkę kwas nikotynowy, ekstrakt z aloesu i witaminę B3 (zastępcze B6 lub B12). Dodaj łyżeczkę oleju łopianu, białej gliny i suchej musztardy. Wlać jedno żółtko zmieszane z łyżką miodu. Wszystko co wymaga zachowania odpowiedniej i mieszano przez 25 minut na całej długości.
  • №2 receptury. Łyżka apteka Dimexidum wymieszać z trzema łyżkami oleju rokitnika i dwoma łyżkami orzechów ziemnych. Maska jest stosowana jak zazwyczaj przez 25 minut i przemyto przy użyciu wody i balsamy.
  • Przepis №3. Idealny przywrócenie Maska do włosów farbowanych. Zmieszać łyżeczkę roztworu oleju witaminy E, A, B6, B12 i B1. Dodawać na tyle Dimexidum, olej rycynowy i łopianu. Do mieszaniny utrzymywano na włosy, należy go zmieszać z jednym jaja kurzego żółtka.
  • Przepis №4. Kilka łyżek płynnego miodu, wymieszać z taką samą ilością balsamu do włosów (dowolnej) i dodać jeden witaminy B12, B6 ampulki i C. Maska powinny być przechowywane przez około godzinę, dzięki czemu włosy sauna. Zmyć, to jest bardzo łatwe ze względu na skład balsamu. Nawiasem mówiąc, ta mieszanina jest powszechne dla wszystkich typów i bardzo pozytywny wpływ na rozwój pęcherzyków. Pod koniec swojej warkocz będzie dłuższy niż 5-7 cm, które nie mogą jednak radości.

  Wszystkie te regenerująca maska ​​do włosów jest bardzo skuteczny. Ale jest jeden warunek: muszą być wykonywane regularnie i nie ociągać. Jedynie prawidłowe stosowanie kosmetyków domowych może mieć włosy żywe i błyszczące.

  Masque Repair Hair od Olga Seymour

load...