Nakrętka dieta – przykłady menu i dzień na czczo

Orzech – produkt, który trudno wyobrazić sobie jako główny składnik diety tłustej, wysokokalorycznej i napełniania. Ponadto, nakrętki są uważane za ciężkie do trawienia pokarmu, co daje dodatkowe obciążenie na żołądek i wątrobę. Ale właśnie ze względu na te właściwości orzech diety dla utraty wagi daje konkretne i trwałe rezultaty w krótkim czasie.

load...

Zawartość:

Właściwości chemiczne i smakowe różnych typów nakrętek

Dział każdym sklepie spożywczym oferują przyzwoity wybór orzechów:

 • Orzeszki, która jest faktycznie strączkowych i orzechy błędnie przypisane; pistacje
 • W osolonej stać się obowiązkowe sąsiada alkoholu Division światła;
 • Orzechami

  load...
 • I lasów w łupinach i bez niego; migdały
 • Lli_1;

 • Cedr;
 • Mniej popularne egzotycznych odmian – nerkowca i Brazylii.

Poza wykorzystaniem świeżych, solonych, prażonych orzechów i kandyzowanych dodawane do sałatek, ciast i słodyczy. Orzechy w diecie, gdy celem odchudzania lepiej jest użyć w swej pierwotnej postaci, ponieważ zabija pieczenia składników odżywczych i soli i cukru – „tabu” w menu w celu zmniejszenia masy ciała. Jedynymi wyjątkami są szyszki, dla których gotowanie – obowiązkową metodę przygotowania, i orzeszki ziemne, która wymaga lekkiego pieczenia, aby usunąć szkodliwe skórę.

Skład chemiczny różnych rodzajów produktu znacznie się zmienia, w wartości energetycznej. Orzechy włoskie, ale mogą pochwalić najbogatszy zestaw biologicznie aktywnych substancji-S (substancji biologicznie czynnych) są najbardziej wysokokaloryczne. Zgodnie z zawartością witaminy C, jak dar natury mózgu daje fory nawet cytrusowych i czarnej porzeczki.

To sprawia, że ​​niezbędne w diecie orzech dla pracowników wiedzy, którzy często skarżą się na roztargnienia i senność w ciągu przestrzeganie innych dietach. Jednakże, w celu budowy pełnego odżywiania Walnut nie działa, ale jest zdolny do dyskretnego smaku przez długi okres czasu, aby nie powodować awersję, w przeciwieństwie do bardziej słodki nerkowca. Jako tłuszcz orzech jest również liderem i jego nadmierne spożywanie alkoholu powoduje przyrost masy ciała zamiast odchudzania.

Najbardziej „niskokaloryczny”, że tak powiem na temat produktu ze wskaźnikiem 551 kcal / 100g, to orzeszki. Jego skład charakteryzuje się dużą witamin z grupy B i obecności ilości substancji szkodliwych do układu pokarmowego. Są one jedynie w skórce, która nie może być spożywane w dowolnym przypadku. Innym mało znany fakt: przeszłość nie jest gotowane orzeszki – ciężkie alergie, więc jego stosowanie w swej surowej postaci nie jest pożądane. Ale trochę prażone orzeszki ziemne – dobry sposób zapobiegania chorobom układu sercowo-naczyniowego.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Także szkodliwy skórki migdałów, szczególnie przejrzałe. Produkt jest uważany za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków w celu zwiększenia jego efektu konieczne jest nalegać z łyżką miodu.

Najgorszy wybór dla diety orzechów – pistacje, które nie mogą być łączone z owoców, ani produktów z mleka kwaśnego, co sprawia, że ​​nadają się one tylko na diecie mono połączeniu z wodą mineralną.

Ze względu na skład i właściwości smakowe różnych rodzajów orzechów można rozumieć, że najlepszym rozwiązaniem dla diety będzie mieszany zestaw. To daje możliwość, aby nie oderwać się od nudnej monotonii programu energetyki.

Korzyści i zagrożenia związane z ukrytych nut diet

Wyjątkowość diety orzecha w wyłącznej sytnosti produktu głównego. Pozwala to na kilka dni w celu uzyskania zgodności z zaleceniami wieloaspektowy efektu:

 • możliwość zjeść w użyteczne, ale trudno wykonywalny z posiłków co 2-3 godziny;
 • Brak poczucia głodu, a tym samym chęć „otest” po diecie; Różnorodność
 • Możliwych posiłków;
 • Znaczącą redukcję objętości żołądka dzięki minimalnej ilości niezbędnej do nasycenia żywności.

Jedzenia nakrętki jako główny produkt przez dłuższy okres czasu może zakłócić proces trawienia, więc najlepszym rozwiązaniem jest uważany za trzy dni dietą. Przeciwwskazane program odchudzania oparty na orzechy, osoby z problemami układu pokarmowego i wątroby. Jeżeli objawy nadwrażliwości diecie powinny zatrzymać i skonsultować się z lekarzem.

Absolutorium dzień z orzechami

Najprostszym sposobem, aby zmniejszyć wagę za pomocą nakrętek – Periodic dni na czczo. Dzienna stawka 100-150 gramów każdego rodzaju orzechów, które mogą być myte w dół z jogurtu, wody mineralnej, niesłodzone herbaty, a nawet kawy. 4-5 posiłków w ciągu dnia nie będzie głodny i rozmrożone 1-2 kg powodować chęć do 2-3 tygodni, aby powtórzyć doświadczenie.

Trzydniowa dieta na nakrętkach

Ta dieta, jak również każdy z szybko, jest bardzo trudne. Cztery garście różnych rodzajów orzechów są podstawą diety. Oprócz tego można było używać kwaśnych soków owocowych, wody mineralnej i zielonej herbaty bez cukru. Cztery główne posiłki nie wykluczają użycia 2-3 nakrętek, gdy uczucie głodu.

Nakrętka diety dla utraty wagi przez pięć lub więcej dni

Skoro wytrzymuje mono diety orzechów przez długi okres, nie tylko trudne, ale także szkodliwe, a następnie przedłużone kursy takie odchudzanie nie oznacza odrzucenie innych produktów. Dozwolone świeże sałatki, warzywa gotowane na parze, gotowane bez smażenia chude ryby, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu. Wszystkich porcje waga nie powinna przekraczać 100 g Do każdej z potraw dodaje się 4,5 g orzechów 30-50. Zgodność z takiej diety jest przydatna dla diabetyków i osób, które mają problemy z układem sercowo-naczyniowym.

Próbowała schudnąć na diecie orzecha nie dużo, gdyż niewielu wierzy w możliwość utraty wagi w taki wysokokalorycznych pokarmów, ale należy zrozumieć, że harmonia nie jest tajemnicą małej ilości pokarmu, a właściwe podejście do jego stosowania.

Korzyści z orzechów w dieta

Orzech dieta jest najlepsza dla ludzi, którzy nie są w stanie prawidłowo i często w pracy i ciasne jeść, więc załadować wieczorem przed snem. Mała torebka z orzechami – niezawodna ochrona przed atakiem głodu.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...