Największym problemem współczesnej kondycji

Zawartość

Wiesz, istnieje specjalna kategoria autokarów. Poprzez trening siłowy. Od nich często słyszę: „Dlaczego nie pójdziesz do szkoły sportowej tam przynajmniej słuchać wszystkiego i nie mają bułkę z ust do wykupienia …” Poważnie, największym problemem współczesnej kondycji jest, że trenerzy postrzega to wszystko jako firma hobby, coś jak serwetki dziewiarskich do sprzedaży lub pisanie artykułów zwojami. A klienci – jak się do chirurga plastycznego lub ogromnego poświęcenia dla dobra Beauty. Obie strony w końcu nie są zadowoleni. A w szkołach sportowych, a prawda jest ciepłe i przytulne. Po prostu dlatego, że ci, którzy przychodzą tam podnosi poprzeczkę po prostu podnieść poprzeczkę. Tajemnicą sukcesu jest naprawdę proste – zrobić to, co robisz i baw się z tym. I nie zapomnij, aby oczyścić naleśniki i szlifować pulę. O „na to samo” ty nie dostał schudnąć latem.

load...

[Powrót do spisu treści]

Szybciej, szybciej, ty nie działa!

Jak wiadomo, trener najpopularniejszych kobiet w klubie – to jest:

  • Osób obojga płci, z wykonywaniem których indeksowania klient się potem z drżeniem kończyn naraz
  • A następnie ten sam klient wielce zaskoczony, obserwując profile social media dziewcząt, którzy dla tych samych 4 lat w pomieszczeniu mieć, na przykład, własny wagowych w przeliczeniu na czysty i szarpnięcia, a zatem pozostaje w dobrej polskiej 44 wielkości. I jedzą pizzę, tak. A w sali pojawi się na sile 3 razy w tygodniu, nie licząc czasu, który prowadzi się dla wszystkich rodzajów zabawnych rzeczy, takich jak rowery i ścianki wspinaczkowe.

A tu proszę utopić w kałuży potu, walczącego ze „spalania”, które zgodnie z autokaru, oznacza, że ​​spala tłuszcz. Zajęło 4-5 lat, aby jak najdłużej przekroczył próg klubu fitness lub czymkolwiek. Jeśli chodzi o trening siłowy wciąż jesteś początkującym. I nawet usiąść z jego ciężarem na ramionach prawo to nie może. Ale w zrozumieniu „przydatności do piękna” i przyznać, że coś czasem boi iść do jakiejś siłowni. Zawsze jest dziewczyna 18 lat, w którym prasa ulga lub ciotka 40 lat, która jest na ogół przynajmniej w wersjach scenicznych, ale jest obecnie siedzi w domu podniesienie troje dzieci.

Chodzi o to magiczne bąbelki, myślisz. I to zaczyna – karnityna nie działa, kup termogeniki. A Obliczenia dieta nie działa, siedzieć na ketonowej. Po keto również tak chory rano w samym parkingu, wszyscy myślą, że wkrótce w dekrecie. Nie nadaje … Tak więc, jest konieczne zastosowanie tabletek w celu poprawy nastroju. W rezultacie, tak długo, jak pozostają niezadowoleni z ich wyglądem, dokładnie połowa przychodów trafi do tabletek, stale aktualizowana „innowacja siłownia, nawet nie myślę, że to możliwe.” Przestań już, i powiedzieć „dziękuję”, które przez wiele lat rytmiczne spontaniczna aktywność nie jest rozdarty więzadła, a były na stole operacyjnym. I być mądrzejszy, nie jesteś pięć lat.

load...

[Powrót do spisu treści]

Ból i dyskomfort – nie ratować

Sukces

Więc jeśli masz wszystkie te 4-5 lata po prostu poszedł do różnych form cardio, w tym siłowni z hantlami, a mówiąc jeszcze nieśmiały figury, po prostu nie pasują cardio z ciężarami. Nie zniechęcaj się, ja też nie pasuje. I nie zaczynaj dopóki moc do zrobienia, myśląc, że nie dałem genetycznie biodra, nie przypominająca galaretkę i brzuchu, który pozostaje wierny jego kolanach. Po tym wszystkim, moja mama i babcia … A w czasach sowieckich, LTD …

Przestańmy myśleć o tym, czego nie możemy i oceni sytuację. Więc można umieścić dzikim szaleńcze wysiłki oddawania godzinę czasu każdego dnia na klyatyh pokoju, a liczba ta wciąż jest „pochodzi z obszarów problemowych”?

Oto wskazówka, że ​​nie:

Pospiesz się. Nie, nawet nie trening siłowy – nie jest gwarancją szybkiej utraty wagi bez żadnych kłopotów. Wręcz przeciwnie, kłopotów z takiej diety tylko zwiększyć. Jeśli jesteś w pośpiechu. Po tym wszystkim, jesteśmy tak skonstruowany, że początek próbuje obejść ostrych zakrętach. Okazuje się, że w pośpiechu zamiast diety zewnątrz głodówce, zasoby nie wystarczają nawet na odbudowę po 3 treningów tygodniowo i masz je na pięciu, a głowa jest jakiś niezdrowy ból. I stale.

Spacer do złym trenerem. Towarzyszu, które skradać się jak maraton jest dobre przygotowanie do wyścigu przygody, konkursie rowerowym procesu, aw rzeczywistości jako PFD pobiegać na średni dystans. Co gorsza, jeśli trzeba powoli, ale zdecydowanie poprawić ich umiejętności;

Nie szuka pożywienia stylu. Uspokój się, masz te pojemniki 8 razy dziennie. Tak, większość z branży fitness bezczelnie kłamie na temat, że wszystko jest zawsze w zgodzie. Dlatego też, jak to może tylko obserwować osobę, której prace – do angażowania się w siłowni i wszystkich. Zamiast ślepo kopiować „70 gramów piersi z kurczaka, 60 g ryżu, 100 g brokułów, co 3 godziny” KBZHU myśleć o swoich, i zrobić menu z zdrowych produktów. Tak będzie łatwiej kochać swoją dietę. Mianowicie, jest to gwarancja, że ​​będziesz w stanie trzymać się go.

Spróbuj zastąpić posiłki z jakiegoś niejasnego Badami. Czytaj składu „zamiennik posiłku dla utraty wagi.” Znacznie interesujące wiedzieć, mówię poważnie. W szczególności, cukru i około nich, o skrobi.

W tym czasie, gdy jesteś dręczony utraty wagi, twoje życie przechodzi. Trener, który „sadysta”, tylko siedzi i patrzy na sieci społecznej na bardzo dziewczynek, które przez 4 lata … i musiałyby przynajmniej doszkalających są przechowywane. I to nie jest aerobik, ale w mocy. Lub czytać mądre książki.

Najlepszym sposobem na to? Daj sobie lat. Jeśli jest to konieczne, zwolnij wszystkie rodzaje dodatkowych działań, takich jak codzienne bieżnikowania na stepper. I uświadomić sobie wreszcie, że zmieścić 18-letni i bezrobotnych, nie są przydatne do normalnego dorosłego.

load...