Największym kłamstwem kolorowych magazynów o przydatności

Zawartość

Z pewnością będzie stale zobaczyć w kolorowych czasopismach konwencjonalne frazy: „To zestaw ćwiczeń pomoże spalić tłuszcz i budować mięśnie w tym samym czasie.” Jednak obrót może brzmieć jak „schudnąć i zmienić kształt ciała”, istota pozostaje ta sama. Ilekroć vychityvaya inny zestaw technicznie wymagających wysiłku, mamy nadzieję, że wszystkie te manipulacje z platformami bilansowania, piłki fitness i wiążąc niską przewodu trakcyjnego do różnych części ciała w tym samym czasie pomoc, aby schudnąć i pompę. Tak więc, moi przyjaciele, te rzeczy prawie niemożliwe.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak Schudłem i kołysał się w tym samym czasie, a co wyszło

Eksperyment rozpoczął się w czasach „pierwszej” pop treningu funkcjonalnego. Faktycznie, kiedy miałem 60 kg żywej wagi i 25% impedancji tkanki tłuszczowej Według analizy. Problemem było moje wieczne „A-shaped” postacią. To kiedy obsługiwać cienkie jak gałązki, z powrotem niestety wąskie, ale biodra lubią sztangista. Cierpiałem, do czynienia z podzielonym szkoleń oraz wszelkich ćwiczeń dla utraty wagi, które pojawiły się na rynku tylko i usiadł na Butch. I przyniósł cały stos tygodników Muscle and Fitness Hers z podróży do Kanady i przekonaniu, że teraz jest to możliwe, aby odpędzić tłuszczu i podkręcić „top” w cyklu szkoleniowym.

Typowa Program błyszczący wyglądał następująco: czy cardio rano, wieczorem – dziwne manipulacje w fitball prętów kablowych. Plus związek z dyni, na przykład przysiady. Programy tego typu rozwiązania jednego problemu – wzrost wydatków kalorii podczas treningu siłowego. Ale czasopisma piszą, że przyczyniają się one do pompowania więcej i „w miarę potrzeby”, dopóki nie chudniesz. Nic takiego, panie!

Cierpiał program 12-tygodniowe o cud do jednoczesnego czerpania z utratą wagi i Butch, mam … 61, 600 kg wagi, pióra gałązki, wąskie plecy i … 26% tkanki tłuszczowej. I nie ma święta żołądek nie działo się w tym okresie. Jak się okazało, przyrost masy ciała był spowodowany zmniejszeniem czynności tarczycy, ze względu na fakt, że nie brały preparaty jodu w połączeniu z dietą i nie ograniczającej je źródła żywności, a nie przepompowywania mięśni. Co się stało?

load...

[Powrót do spisu treści]

Logicznym skutkiem pompy programami „i odchudzanie 2 w 1”

Fakt, że takie programy są przeznaczone do „typowych potrzeb kobiet”, które przetłumaczone z połyskiem do normalnego oznacza utratę wagi. Jeżeli kształt jest zasadniczo proporcjonalny, a problem jest tylko nadmiar oleju, są odpowiednie. Zwłaszcza jeśli jest to pierwsze doświadczenie z fitnessem, któremu towarzyszy indywidualnie wybranej diety do potrzeb organizmu pełnej rekompensaty za witamin i minerałów i normalnym reżimie pracy i odpoczynku.

Wszystkie funkcjonalne aktywacja wodotryski i górze i na dole w tym samym czasie spowodować naturalny efekt – wzrost spożycia kalorii i zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Ale do pompowania dany obszar powinien być zupełnie inny. Nigdy nie „dorastają”, jeśli nie zacznie spożywać około 10-20% więcej energii, niż organizm potrzebuje odpoczynku. Konkluzja, nawiasem mówiąc, powstaje. Głośność będzie się zmniejszać i równomiernie po całym ciele. Oraz „strefy problemowe” pozostanie w tym samym miejscu byli przed błyszczącym eksperymentu. Jeśli są, oczywiście, dbać o wydzielanie hormonów tarczycy.

I wszystko byłoby w tym nic gdyby nie typowy problem drugiego rezydenta środkowym paśmie, a mianowicie, niedobór jodu. Wolniejszy metabolizm, nawiasem mówiąc, musiał być traktowany przez endokrynologa, co spowodowało w ciągu sześciu miesięcy, przestrzeganie specjalnej diety z 2 g białka na 1 kg masy ciała, regularne jedzenie żadnych preparatów jodu terapii glonów i … utrata masy ciała o 2 kg i 2% tkanki tłuszczowej w tle jest całkiem normalne szkolenie Program składa się z przysiadów, prasy ławce i biegania, plus kilka razy w tygodniu. Dieta, którzy są zainteresowani w korytarzu było 2200-2500 kcal, co odpowiada pełnego zaspokojenia potrzeb energetycznych, a nie diety dla utraty wagi.

[Powrót do spisu treści]

Niż może być przydatna

Ponownie, zrozumienie procesów zachodzących we własnym ciele. Czytając inny program treningowy z magazynu, konieczne jest, aby jasno odpowiedzieć sobie 2 pytania:

  • Co to szkolenie skierowane? Jeśli lekcja zawiera „całe ciało” ćwiczenia dla 15-20 lub więcej powtórzeń na planie, czy wiertarka okrągła, a jej celem jest utrata wagi, spalanie tłuszczu, wszystko, z wyjątkiem pompy mięśniowej. Programy do pompy, w przeciwieństwie do tego, zawierają tryb ćwiczeń ciężkie bazowe 5 5 „, część 3”, lub nawet 10/08, 04/03 podejście z resztą 90 sekund pomiędzy nimi.
  • Jak to szkolenie pomoże mi? Zacznijmy od tego, że zostanie ustalone, że jesteś bardziej frustrujące – albo tkanki tłuszczowej, mimo wszystko, „ploskopopie”, szczupłe ramiona, nogi i inne takie rzeczy. Jednocześnie jasno rozumiemy, że zestaw przyrost masy mięśniowej nie jest możliwe bez pewnej ilości tłuszczu, który następnie jest wciąż mają się palić. Zwykle 1-2 kg mięśni przychodzi średnio funt tkanki tłuszczowej, a także wody. „Nasze ubrania” To może doprowadzić do plus size 1-2, co trzeba być psychicznie przygotowany. Ściśle rzecz biorąc, spalanie tłuszczu po wybraniu numeru jest o wiele szybciej, dlatego większość z oferowanych zajęć sportowych pierwsza dostosować, a następnie suszy. Zawarcie w istocie, to sam sposób, biorąc pod uwagę powyższe warunki.

Jednak istnieją zasady pompowanej-utraty wagi szczęśliwych wyjątków. Kobiety z natury skłonnej do treningu siłowego, mezomorficznym ciała, a przy odrobinie tłuszczu – Happy kategorii numerem 1. W jeszcze bardziej korzyść – pań z przeszłości sportowej jak kluby żeglarskie, koszykówkę czy siatkówkę. Mają w praktyce, może poważnie zwiększyć napięcie mięśni w „kompleksowego” programu. Jednak konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że istnieje wiele mięśni na charakter i efekt pompowania jest produkowany tylko podniesienie tonu „, co jest.”

Wyjątek nr 2 jest nazywana „Królową dedykowanych dużych ciężarach szkoleniowych”. Są to zwykle znaczna utrata tłuszczu „efektem ubocznym” odpowiedź metaboliczną (wymiana przyspieszenie) ciężkiego podstawy. A „numer wyjątkiem 2” często zaniedbuje aerobik codziennie, co chroni organizm przed grind, utrzymując wysoki kurs.

Ogólnie rzecz biorąc, zakup błyszczący magazyn, nie należy przyjmować każdy artykuł jako przewodnik do działania, a tak naprawdę osiągnąć swoje cele szybciej.

load...