Największe atrakcje w Pattaya

Na wschodnim wybrzeżu Zatoki Tajlandzkiej leży ogromna liczba plaż i hoteli. Oto najlepsze nadmorskie kurorty, a jeden z nich – Pattaya jest prawdopodobnie najbardziej znany obszar na relaks w Tajlandii.

load...

Trudno sobie wyobrazić, że dwadzieścia lat temu o tej małej wioski rybackiej nawet nie słyszał w świecie, z wyjątkiem samych Tajów, ale Europejczycy, którzy przyjechali tu do pracy. Teraz to przynosi Pattaya Tajlandia ośrodek chwałę. Piaszczyste plaże, czysta woda i palmy kokosowe przyciągają miliony ludzi.

Patttayya – to nie tylko słońce, morze i piasek, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Oczywiście, człowiek idzie tu po raz pierwszy i rozmów. Ale tu jest coś zobaczyć, gdzie pójść, gdzie można odpocząć. A najlepsze atrakcje Pattaya otworzy swoje podwoje dla Ciebie!

To miejsce, które po prostu nie może nie podobać

Powinno się odwiedzić farmę krokodyli. I nie pomyłka, ponieważ nazwy – nie są tylko krokodyle. Jadąc tutaj, nigdy nie znajdzie się w to niesamowite miejsce – park millionletnih kamienie. Jeśli jesteś fanem wędrówek w pięknych miejscach – to jest to, czego potrzebujesz! Różnorodność dziwacznych skał, malowniczych szlaków turystycznych, ukwieconym ogrodzie, musujące wodospad, która wpada do jeziora – to jest możliwe, pozostać obojętnym wobec takiego krajobrazu?

Ale to nie wszystko. Małe zoo w parku wprowadzi cię strusie, zebry, ptaków egzotycznych, a nawet białe tygrysy. Jezioro ryby znajdują się niesamowite wielkości, ale bardzo przyjazny. Kochają żebrać o jedzenie od turystów.

load...

I, oczywiście, krokodyle. Tu można znaleźć osoby o różnych rozmiarach i wieku. Patrząc po raz pierwszy w klatkach, może sprawiać wrażenie, że oni nie żyją w ogóle – leżeć na plaży, z otwartymi ustami, a nawet nie ruszać. Jednak tak wiele radości jak karmienie, rozwiać wszystkie swoje wątpliwości co do autentyczności tych zwierząt. Dzieje się to w następujący sposób – będziesz mieć dużą bambusową tyczkę z kawałkiem mięsa na końcu, i gotowe! Nie karmić swoje zdrowie! Można nawet drażnić trochę – nie przerażające, ponieważ jesteś top, ząbkowane na dole, a każdy stara się chwycić pierwszy posiłek.

W pewnych okresach nie odbyła krokodyla show – dość fascynujący wgląd w którym kilka trenerzy pokażą ci, że toothy nie tak straszne i mogą być noszone na rękach, umieścić w głowie ustach, karmić dłoń – w krótkich, odważnych ludzi, co mogę powiedzieć, ! Pozostawienie farmę krokodyli będzie morze emocji i mnóstwo wspaniałych zdjęć.

Place zjednoczenie czterech żywiołów

Na północnym wybrzeżu ośrodku znajduje się kolejna wyjątkowa atrakcja – Świątynia Prawdy. Chociaż świątynia nie jest zabytkiem a jego budowa wciąż trwa, nie odwiedzić to miejsce, więc nie widzę główną rzeczą, nie poczuć ducha tych wspaniałych miejsc.

Świątynia po prostu ogromny, a jego architektura od razu rzuca się w oczy, można go oglądać w nieskończoność. A wnętrze nie jest gorsza od zewnątrz. Tutaj znajdziesz misternie rzeźbione sceny na drewnie przedstawiające mitologii i religii w różnych krajach: Indiach, Chinach, Tajlandii. Nawiasem mówiąc, świątynia jest całkowicie z drewna – prace nad nim najlepsze rzemieślnicy rzeźbienia.

Tutaj, jak w bajce, istnieją cztery żywioły: woda, ogień, ziemia, powietrze. Każdy element ma miejsce – płaskorzeźby w narożach budynku i wygląda ściśle określonym kierunku, na przeciwnych stronach świecie.

Ten charakterystyczny Pattaya słoneczna przyciąga ludzi z całego świata, nic dziwnego, że jest rozpoznawana wartość artystyczną sztuki religijnej.

Koralowe wysepki wokół Pattaya przyciąga swoją czysta woda i piaszczyste plaże. Czterdzieści minut łodzią – i dostać się do nieba! Jest rozrywka dla wszystkich miłośników plaży: skutery wodne, skoki spadochronowe w szmaragdowej wodzie, nurkowanie. Można wziąć łódź ze szklanym dnem i żagiel, korzystających z życia podwodnego słońce, morze i.

Po świeżym powietrzu, udać się do jednej z lokalnych restauracji i spróbować doskonałe owoce morza i wędkarstwa mogą zjeść kolację, chwycił rękami.

Kupić pamiątki

Tu jest miejsce, gdzie raj dla kupujących! Ogromna przestrzeń wody, które znajdują się sklepy i restauracje, zbudowany na palach. Spacer na rynek odbywa się zarówno na pieszo i statkiem, tutaj można kupić lokalne pamiątki rękodzieło, produkty wykonane z najlepszych jedwabiu, a także spróbować narodowych potraw kuchni tajskiej.

Pamiętaj, aby zobaczyć wiele pokazów, które oferuje turystom pływający targ. Tajski boks nad wodą i na scenie, tradycyjny taniec, gra na różnych instrumentach, a nawet okulary.

Bardzo ciekawe miejsce, a nie dużo turystów, bez zgiełku. Można spędzić cały dzień i oglądać wspaniałe zachody słońca.

Jeśli spojrzeć na zabytków Pattaya na mapie, można zauważyć, że nie są one tak dużo. Ale wszystkie z nich są bardzo interesujące. Każde miejsce jest wyjątkowe, a każdy z nich będzie można znaleźć dla siebie coś wyjątkowego.

Mieszkańcy są bardzo przyjazne dla turystów, to nic dziwnego, że Tajlandia jest nazywana „Kraina uśmiechu”. A jeśli mówić po angielsku, a komunikacja będzie i nie stresujące. Głównym pozytywne nastawienie – to twój urlop będzie jak prawdziwa bajka!

load...