Najważniejsze wskazówki, w jaki sposób pozbyć się tłuszczu

Zawartość:

Czy zauważyliście, że starsza osoba, tym więcej dodatkowych kilogramów nagromadzonych w swoim ciele? A jeśli przed świętami, aby pozbyć się skutków może być używana dziennie na czczo, a następnie w ciągu lat, waga dodaje jeszcze prawie ze szklanką wody, którą pijemy. Nie, nie czytają ci horror o korzyściach przydatności broszury. Wszystko to – brutalna prawda o życiu, które mogą być potwierdzone przez wielu zdesperowanych kobiet. Te kobiety, których wiek jest uważany brzmieć obsceniczne. Osoby, które gromadzi w wyszukiwarkach nie dotyczą klubów nocnych, a wołanie o pomoc – „w jaki sposób pozbyć się tłuszczu.” I to właśnie dla nich przygotowaliśmy naszą publikację, ponieważ każda kobieta chce być piękna, pomimo rok urodzenia w paszporcie i gromadzenia zmarszczek na twarzy.

load...

Tak więc kluczem do pozbycia się nadmiaru tłuszczu na ciele – to nie odnosi się ogród, w którym rośnie drzewo jabłko z odmładzających jabłek. I nawet współrzędne strumieniem z wody „na żywo”. Tutaj znajdziesz listę zaleceń dotyczących prawidłowego odżywiania oraz szereg nietradycyjnych ćwiczeń, które pomogą schudnąć. Tak, wszystko jest banalne i prozaiczne. I, w przeciwieństwie do butelki z „żywym” woda jest o wiele bardziej realne.

Konfigurowalny walki

Tak, można jeść samo jak dziesięć lat temu, ale ważą znacznie więcej? Wydawałoby się, że siła wyższa spiskowali, aby dodać do talii dodatkowo centymetrów? Jeśli tak, to mamy dla was dwie wiadomości. Dobre i złe (wszystko jest również tradycyjnie). Dobry – nie spisek istnieje. Nie ma wyższą moc nie ma sprawy. A nawet więcej – aż do pasa. Złą wiadomością jest to, że metabolizm nie jest bez skazy, jak wcześniej. Tak, i to na pewno poruszać się znacznie mniej. To wynik.
Ale odłożyć wszystkie dobre i złe wiadomości w drodze. Zobaczmy, co się dzieje w organizmie podczas zbliżania się notorycznie menopauzy. Po spędzić można uznać szczegółowa analiza otrzymali potężne narzędzie w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, które narosły w organizmie.

Główną przyczyną nadwagi

Powodem numer jeden, bo to jest tak trudne, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu – to hormony. Wraz z nadejściem menopauzy poziom estrogenów spada dramatycznie. A to z kolei prowadzi do dalszej akumulacji tłuszczu w okolicy brzucha. Ponadto, nierównowaga hormonalna prowadzi do tego, że kobieta zaczyna odczuwać stale głodny. Nawet po jedzeniu. Wiecznie żucia ludzi – wyraźne potwierdzenie. Ponadto pacjenci obecne zaburzenia snu. I co nasze kobiety iść spać? Zgadza się, szukając nasenne w lodówce.

load...

Tymczasem bezsenność spowodowana jest przez nie oznacza głodu i zmniejszają stężenie leptyny i podwyższony poziom greliny. Można by pomyśleć, że to wszystko wrogowie swojej szczupłej sylwetki? Na pewno nie! W końcu wyszliśmy z najczęstszych i najbardziej bezwzględnego wroga. To jest stres. Niegrzeczne dzieci, ból głowy dla umowy szkoleniowej, płatności hipotecznych, niestabilność w kraju – wszystkie te czynniki prowadzą do wzrostu poziomu kortyzolu, tzw „hormonu stresu”, który również powoduje ciała do przechowywania tłuszczu. I nie ma znaczenia, „zajętych” Czy cierpi z powodu problemu lub w bezpiecznej odległości od urządzenia. Stres często prowadzi do tłuszczu na bokach i brzuchu. Być może jest to konieczne w celu rozwiązania problemów, zamiast siedzieć na niekończących diety? Spróbuj tego!

Dlaczego warto walczyć z otyłością

Teraz idzie do ulubionych jeansach, w których jest to niemożliwe, aby wspinać. Wszystko jest o wiele bardziej poważne. Nadwaga wpływa na zdrowie. Lekarze mówią, że nadmiar tłuszczu powoduje cukrzycę typu 2 oraz szereg chorób serca. Ponadto, nowe badania wykazały, że nadwaga jest czynnikiem ryzyka utraty masy kostnej. Tłuszcz wynika nie tylko bioder i talii, a także w szpiku kostnym, a tym samym zmniejszenie gęstości mineralnej kości. Przestraszony? To dobrze. Teraz umieścić obcisłe dżinsy na bok, i nauczą się pozbyć tych kilogramów, które uniemożliwiają czujesz się piękna.

ćwiczenia oddechowe

Jeśli seria intensywnych ćwiczeń nie działa, a potem nadszedł czas, aby zmienić taktykę. Byłbyś zaskoczony, ale zwalczanie nadwagi czasami nie pomaga rower i zajęcia jogi. Angażują się w ćwiczenia oddechowe. Dla tych, którzy nigdy wcześniej nie spotkałem takich ćwiczeń, opisze najprostszy sposób, aby przywrócić witalność. Wyobraź sobie beztroski młody kot. Dostać się na czworakach. Garbić (tym razem z systemem głębokich mięśni brzucha), oddech i wyciągnąć swój brzuch jak powinien jak najściślej do kręgosłupa. Głębokie wdechu i wydechu przez 4 sekundy. Powtórz ćwiczenie w godzinach porannych i wieczornych. Jeśli nadmiar tłuszczu i nie odejdzie, wtedy masz gwarancję, aby być mniej nerwowy. I to jest również dobre.

Żywność

Unikać półfinale. Nawet jeśli nie masz czasu na gotowanie obiadu, chodzą surowych owoców i warzyw zamiast nadziewane rakotwórczych gotowych dań z kuchni lokalnej lub fast food. Jedz więcej tłuszcze jednonienasycone (rachunki finansowe unii walutowej), które znajdują się w orzechach, nasionach i oliwy z oliwek. Inne spalaczy tłuszczu można znaleźć w awokado, zielona herbata, i produkty pełnoziarniste. Włączyć je do swojej listy zakupów, a twoje ciało będzie działać na tych źródeł zdrowej energii, jak w zegarku. Staraj się jeść w tym samym czasie. Więc jesteś przyzwyczajony do dyscypliny i powstrzymać podjadanie między posiłkami. Ponadto, ważyć się codziennie, aby monitorować wagę, a wraz z nim, a jego menu.

Pij dużo wody. Badania pokazują, że regularne spożywanie wody pitnej przez cały dzień może prowadzić do bardziej aktywnego metabolizmu, niezależnie od wybranej diety. Ponadto woda pomaga organizmowi pozbyć się toksyn, poprawia ogólny stan zdrowia. I to jest również bardzo ważne w naszym trudnym wieku. Pić co najmniej 2 litry wody, nosić butelkę do picia za każdym razem czujesz pragnienie. Jest jeden prosty sposób, aby ustalić, czy Twój organizm otrzymał odpowiednią ilość wilgoci przez cały dzień.

Spójrz na kolor moczu. Jeśli to jest prawie przezroczysty i bezwonny – więc wszystko jest w porządku. Żółty i ostry zapach oznacza niewystarczającą ilość wilgoci z ciała, lub dla niektórych chorób. Które? Jest to określone przez lekarza stosującego klinicznej analizy samym moczu.

Jeśli wszystko inne zawiedzie

Zostały wyczerpane sobie dietę, ćwiczenia fizyczne oraz liczne ćwiczenia oddechowe, a masa jest tam jeszcze? Może natura zadecydowała, że ​​jesteś po prostu taki jest lepszy sposób? Jest możliwe, że to właśnie ta waga jest potrzebne do normalnego funkcjonowania organizmu? I zmarszczki po bokach – nie jest to niefortunne nieporozumienie i że doda do pełna?

Więc przestać torturować się z głodu i cicho Nienawidzę skale. Lepiej jest rozpocząć trening najważniejsze w życiu każdej kobiety. Zawód jest nazywany „Uczenie się kochać siebie”. Tylko kluski i ziemniaki lepiej odłożyć. Zgadzam się, że nadwaga – luźna koncepcja, biorąc szanse na nieskończoność nie jest konieczne.

load...